Tanz Disco

  • Balıkesir / Avşa Adası
  • Köy İçi

Tanz Disco

Tanz Disco. 4 Temmuz 1983 yılında Avşa Adası'nda eğlence dünyasına Merhaba dedi...

Turizm sektörünün gelişmesi ve eğlence de kalite beklentilerinin artması, her geçen gün artan kapasitesi ile 1988 yılında kapasitesi artırıldı.

4 farklı atmosferdeki bar'ı american şarabı, şelale, snack sıcak ve soğuk içecek servisleriyle hizmet sunmaktadır.

10 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
10
Çalışanlar güler yüzlü
8

-

Kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Avşa'da en iyi tek clup. Çalışanlar güler yüzlü ve çok kibar, ortam şahane. :)

10
Güvenlikler kaba olmalı
10

-

Garsonlar ve barmenler ukala olabilir fakat güvenlik arkadaşlarımızın öyle davranması gerekiyor, güvenlik vatandaş ne yapsın, adamına göre muamele yapıyorlar, müzikler ve mekan olarak da Avşa Adası'nın bir numarası bence.

10
Alternatif yerlere bakın
1

-

Diskosuna da pansiyonuna da sakın gitmeyin, çok ukala davranıyorlar. Sanki bedava kalıp eğleniyormuşsunuz gibi muamele yapıyorlar, benim tavsiyem daha alternatif yerler bakın moraliniz bozulmasın.

10
Damsız arkadaşlarımızı almayalım
2

-

Rica ediyorum kulübünüze damsız arkadaşlarımızı almayalım. Size güvenerek eşimizi, dostumuzu yolluyoruz, yaptığınıza bakın, ayıptır ya. Eğer almaya devam ederseniz yapacaklarımı siz düşünün. Teşekkürler.

10
Müzikleri çok kötü
2

-

Şu an karşılaştığım bir durumu yorumluyorum, beyler bayanlar Tanz Disco güvenliği bildiğiniz jandarma tarafından kontrol ediliyor herhâlde ve o kadar ahım şahım bir yer değil. DJ Ebru Gündeş hastası herhâlde bir rahat bir mekan değil istediğiniz gibi eğlenemiyorsunuz, müzikler çok kötü arena clube geçtim gayet rahat süper dj ve ortam rahat.

10
Herkese suçlu muamelesi
2

-

Güvenlik çok sıkı da abi her girene suçlu muamelesi yapmak da nedir, resmen terbiyesizlik, biz girmedik bile takındıkları tavırlardan dolayı, kesinlikle gitmeyin az da olsa değeriniz varsa tabii...

10
Böyle bir adaya fazla bile
6

-

Sezon başı gittiğimizden olacak herhalde giriş parası istemediler. Ama fiyatlar Gamze Haım'ın dediği gibi. Damsız da alıyorlar ki 3-4 kişilik erkek grupları mekânda cirit atıyordu ama dediğim gibi sezonun başlamamasından da olabilir. Çalışanlar da gördüğüm kadarıyla rahatsız edici değildi, insanı varlıklarıyla rahatsız etmiyorlar.

10
Bar değil, club hiç değil
4

-

Giriş ücretsiz, damsız falan her türlü alıyorlar. Otopark 10 TL, (aracımız Mini Cooper yalnız) Carslberg 15 TL, votka enerji 25 TL, pistte alkol ve sigara yasak, sevişmek serbest, yaş ortalaması 20 -29! Serdar Ortaç, Demet Akalın aşığı bir DJ. İstanbul'dan sadece cumartesi gecesi Tanz Disco için gelen adamlar vardı. Hani Devamını Göster

10
Giriş parası
6

-

Tanz güzel bir eğlence mekanı fakat 40 lira giriş parası çok.

10
Harika bir tatil
10

-

Avşa Adası'nın gerçek eğlence mekanı. 3 tane disko var: Tanz, Arena ve Liatris. Arena zaten bomboş olduğu için sorun yok. Tanz'ın güvenliği acayip sıkı ve disiplinli. İçerde yer bulmak sıkıntı; ama şimdiden söyleyeyim damsız almıyorlar.