Sivas Merkez Butik Otelleri

En iyi 31 butik otel, en uygun fiyatlar

Sivas Merkez Butik Otel Fiyatları

Anadolu'nun tarihi ve en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sivas, çeşitli konaklama olanaklarıyla fırsatı olan herkesi günü birinde şehri keşfe davet ediyor.

Odalarında özel duşlu banyoları bulanan ve sabah saatlerinde güne açık büfe kahvaltıyla başlama olanağı sunan Sivas merkez butik otelleri, gönül rahatlığıyla konaklayacağınız tesislerdir. Sıcak ve misafirperver karşılamaları, kişiye özel hizmetleriyle bu tesislerde konakladığınız süre boyunca, merkeze yakın olmanızın avantajıyla, uzun bir şehir turu atabilir, önemli tarihi mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Revag Palace Sivas Merkez

Sivas Merkez - Butik Otel - 10 Misafir Yorumu

odern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdaki tüm mobilyalar, konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır.Otomatik salınım (auto-swing - Fancoil) Konforu ile sessiz çalışma merkezi ısıtmalı sistem. Özel dokuma halılarla kaplı direk telefon ,mini bar, elektronik kasa (Safe box) ,bilgisayar hızlı iletişim (Wireless) , internet bağlantısı (sınırsız), uydu yayınları duman sensörleri ,sigara içilmeyen odalar ve odalarımızda ikram tepsisi bulunmaktadır. BANYO DETAYLARI Jakuzi ,duşa kabin, wc , havalandırma , direkt telefon ,saç kurutma makinesi, sabun, şampuan ,vücut losyonu, traş seti, diş seti buklet malzemeleri … LOBiMİZ Özel dekorlu , Otomatik Salınım ( auto - swing - Fancoil ) Konforu ile sessiz çalışma Merkezi ısıtmalı sistem. Sakin müzik yayınlı,...

Ülkemizin en önemli şehir merkezlerinden biri olan Sivas Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Sivas merkez butik otel fiyatları oda – kahvaltı olarak ücretlendirilmekte olup, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Erken rezervasyon olanağı sunan tesisler için bütçenize en uygun aralığı belirlemek için hemen sitemiz üzerinden rezervasyonunuz yaptırabileceğiniz gibi, kısa bir ön bilgi alma olanağı da bulabilirsiniz.

Bu anlamda Sivas Merkez otellerinin fazlasıyla tercih edilmeleri, Sivas Merkez otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Diğer şehir merkezlerine kıyasla baktığımızda Sivas Merkez otel fiyatlarının ortalama olduğunu söyleyebiliriz. Sivas Merkez otel fiyatları, genellikle kişi başı olarak ücretlendiriliyor. Aslında kişilerin bütçelerini zorlayacak olan şey bu. Elbette ki içlerinde oda fiyatı olarak ücretlendirilen oteller de var. Sivas Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar otelin hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklar. Merkeze olan yakınlık da Sivas Merkez otel fiyatlarını bir hayli etkiliyor. Genel olarak 2019 Sivas Merkez otel fiyatları 90 TL ile 165 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Siz de, özellikle turistik seyahat amacıyla Sivas'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Sivas Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Sivas Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Sivas Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Sivas Merkez otellerini ve Sivas Merkez otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sivas Merkez Butik Otel Yorumları

7

Revag Palace

Revag Palace - 25 Ağustos 2018, Cumartesi 23:43

Çok temiz ve nezih bir otel

Çok temiz ve nezih bir otel. Ailece gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Personelin ilgisi, güler yüzü, oda temizliği? Herkese tavsiye edebileceğimiz bir otel, eşimle bir daha Sivas'a yolumuz düşerse tereddütsüz kalacağımız bir otel.