search icon
Giriş
01 Temmuz Per.
Çıkış
02 Temmuz Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Savur Butik Otelleri

Savur için 0 otel listelendi.
not found
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Filtrelerinizi silebilir veya diğer seçenekleri deneyebilirsiniz.

Köklü tarihi ve güzellikleriyle Mardin’in merak uyandıran ilçesi Savur, bölgeyi ziyarete gelen gezginleri Savur butik otellerinde misafir etmeye devam ediyor.

Tarihi Hititler’e kadar uzanan, Roma ve Bizans gibi pek çok medeniyetin yönetim şeklinden etkilenen Savur, ülkemizin mutlaka ziyaret edilmesi gereken değerli ilçelerinden biridir. Yeşilinin bol olması ve kavak ağaçlarının çokluğuyla ünlü Savur’da çok sayıda bağ ve bahçe bulunmaktadır. İlçe Mardin merkezine 47 km uzaklıkta yer almaktadır ve Mardin’in en turistik ilçelerinden biri olmasıyla dikkat çekmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin iklim koşulları nedeniyle Savur’a en uygun ziyaret dönemi bahar ve yaz aylarıdır diyebiliriz. Yöreyi keşif amaçlı ya da iş amaçlı bölgede bulunanlar

Savur Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Savur Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Savur Butik Otelleri - Uygun Savur Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 0 TL - 0 TL
Savur bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Savur bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Savur Butik Otelleri - Uygun Savur Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Savur Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Savur Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Savur Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Savur Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.