Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Savur Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Savur Otelleri - Otel Fiyatları

Savur için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Savur Otelleri - Otel Fiyatları

Savur Otelleri

Savur, Mardin'in en fazla turist çeken ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Tarihi Hititlere kadar uzanan bu bölge, tarihi yapıları ve muazzam manzarasıyla dikkat çekiyor. Özellikle bölgede konaklama ihtiyaçlarını karşılayan Savur otelleri de, mimari açıdan ilçenin atmosferine uyum sağlayabilen tesislerden oluyor.

İlçenin merkezinde yer alan Savur otellerinin çevresinde birçok tarihi doku mevcut. Savur otelleri en uygun konumlarda yer aldığından dolayı da bu dokuları rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Keza birçok gezginin en çok sevdiği topraklar diyebiliriz Savur için. Bölgeye gelen gezginlerin rotalarını bu ilçede değiştirmek zorunda kaldığı söyleniyor. En avantajlı Savur otelleri fiyatları ile bölgede kalırken tarihi camilere, kiliselere ve köylere ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Savur otelleri Mardin'deki en güzel konuma ve konaklama hizmetlerine sahip. Bu sebepten en uygun Savur otelleri araştırmanızı vakit kaybetmeden yapmanızı öneririz.

Savur otelleri çevresinde birçok eski kaya evine denk gelebilirsiniz. Zaten çoğu en uygun Savur otelleri işletmesi de kaya mimarisine sahip. Bölgenin otantik dokusunu yansıtan Savur otel mimarileri, Mardin'in tarifsiz atmosferine daha çabuk uyum sağlamanızı destekliyor. Ayrıca konaklama bakımından Savur otelleri fiyatları da diğer bölgelere kıyasla çok daha uyguna gelebiliyor. İlçenin en ünlü tarihi yapısı Ulu Cami olarak biliniyor. Çoğu Savur oteli de bu camiye yakın konumlarda yer alıyor. Savur en uygun otellerindeki konaklamalarınız esnasında Ulu Camii'nin yanı sıra Dereiçi Köyü'nü de ziyaret etmenizi öneririz.

Savur otellerinden kolayca ulaşımı olan Dereiçi köyünde tarihi Romaniye ve Mor Yuhan'ı kiliseleri bulunuyor. En uygun Savur otelleri konaklamanızda geçireceğiniz bir günü bu köye ayırmanız iyi olabilir. Birçok önemi türbe ve Başkavak Köprüsü'yle de tarihi bir öneme sahip olan bu bölgede, Savur otellerinde rahatlıkla dinlenir ve iyi bir keşif rotası oluşturabilirsiniz. Bu hususta erken rezervasyon için sitemizdeki Savur otelleri fiyatlarını incelemenizi de öneriyoruz.

Sitemizde Savur otelleri fiyatları, fotoğrafları ve detaylı bilgiler sergileniyor. En uygun Savur otelleri konaklamaları konusunda her zaman güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Savur otellerinin çevresindeki gezilecek yerleri de daha rahat inceleme imkanınız olabiliyor.

Savur Otelleri Fiyatları

Savur Otelleri Fiyatları

Savur otelleri fiyatları yaz aylarında değişim gösterebiliyor. Oldukça yoğun olan yaz ayları için erken rezervasyon yaptırmadığınız takdirde Savur otellerinde yer bulma şansınız azalabilir. Yöre küçük bir ilçe olduğundan Savur otelleri fiyatları için uygun avantajlar hızlıca tükenebilir. Siz en uygun Savur otelleri için ön araştırma ve erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Mardin, gizemler ve mucizeler kentidir. Bölgenin bu mistik havasını tarihi dokuya uygun dekore edilmiş Savur otellerinde yaşayabilirsiniz.

Savur otelleri fiyatları seçeceğiniz oda ve alacağınız hizmetlere göre de değişim gösterebiliyor. Kahvaltı öğünlerinin dahil olduğu Savur otelleri fiyatlarına genelde öğlen ya da akşam yemekleri dahil olmayabiliyor. Aile Savur otelleri, tek kişilik konaklamalar ve yarım ile tam pansiyon gibi birçok değişik Savur otelleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz bölgede. Dolayısıyla Savur otelleri fiyatları de talebiniz doğrultusunda değişimler gösterebilir.

Savur Gezilecek Yerler

Savur Gezilecek Yerler

Savur otellerinde konaklarken birçok özel noktaları gezip görme imkanı buluyorsunuz. Savur otelleri fiyatlarını araştırdıktan ve kararınızı verdikten sonra sıra Savur'da gezi rotasına gelebilir! Peki Savur'da konaklarken nereleri gezip görmek gerek?


  • Melik Mahmut Camii
  • Mor Dimet Manastırı
  • Ulu Camii
  • Romaniye Kilisesi
  • Mor Yuhan Kilisesi

Bölgedeki tüm bu güzel yerleri muhakkak görmenizi öneriyoruz. Savur otellerinde konaklarken tarihi açıdan muhteşem bir tatil olanağı yakalayacak, bu sayede de gezi rotanızı oldukça güçlü tutacaksınız. Bölgedeki alternatif konaklama seçenekleri açısından Savur Butik Otelleri sayfamızı da incelemenizi öneririz. İyi tatiller!

Savur Otelleri - Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Savur için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Savur otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Savur otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.