Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
05.12.22
Çıkış
06.12.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 600 TL
600 TL - 900 TL
900 TL - 1200 TL
1200 TL - 1800 TL
1800 TL +

Her bütçeye hitap eden en uygun Savur Otelleri neredekal.com’da! Neredekal.com’da farklı semtlerdeki otelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, otellerin sağladığı imkanlara göz atabilir ve özelliklerini öğrenebilirsin. Savur Otel yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde tatil planı yapmadan önce tesis hakkında detaylı bilgi edinebilir, aklına takılan sorulara yanıt bulabilir ve diğer tatilcilerin deneyimlerinden faydalanabilirsin. Ayrıca dilersen otelin konumunu haritada inceleyebilir, semtin tam neresinde konumlandığını belirleyebilirsin. Neredekal.com’da listelenen Savur Otel fiyatları ile bütçene en uygun seçeneği kolaylıkla belirleyebilirsin. Yeni bölgeleri keşfetmek ve farklı tatil fırsatlarını değerlendirmek istersen alternatif seçeneklere aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsin.

Savur Otelleri:

Savur için 0 otel listelendi.

Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz

Savur Otelleri

Savur, Mardin'in en fazla turist çeken ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Tarihi Hititlere kadar uzanan bu bölge, tarihi yapıları ve muazzam manzarasıyla dikkat çekiyor. Özellikle bölgede konaklama ihtiyaçlarını karşılayan Savur otelleri de, mimari açıdan ilçenin atmosferine uyum sağlayabilen tesislerden oluyor.

İlçenin merkezinde yer alan Savur otellerinin çevresinde birçok tarihi doku mevcut. Savur otelleri en uygun konumlarda yer aldığından dolayı da bu dokuları rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Keza birçok gezginin en çok sevdiği topraklar diyebiliriz Savur için. Bölgeye gelen gezginlerin rotalarını bu ilçede değiştirmek zorunda kaldığı söyleniyor. En avantajlı Savur otelleri fiyatları ile bölgede kalırken tarihi camilere, kiliselere ve köylere ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Savur otelleri Mardin'deki en güzel konuma ve konaklama hizmetlerine sahip. Bu sebepten en uygun Savur otelleri araştırmanızı vakit kaybetmeden yapmanızı öneririz.

Savur otelleri çevresinde birçok eski kaya evine denk gelebilirsiniz. Zaten çoğu en uygun Savur otelleri işletmesi de kaya mimarisine sahip. Bölgenin otantik dokusunu yansıtan Savur otel mimarileri, Mardin'in tarifsiz atmosferine daha çabuk uyum sağlamanızı destekliyor. Ayrıca konaklama bakımından Savur otelleri fiyatları da diğer bölgelere kıyasla çok daha uyguna gelebiliyor. İlçenin en ünlü tarihi yapısı Ulu Cami olarak biliniyor. Çoğu Savur oteli de bu camiye yakın konumlarda yer alıyor. Savur en uygun otellerindeki konaklamalarınız esnasında Ulu Camii'nin yanı sıra Dereiçi Köyü'nü de ziyaret etmenizi öneririz.

Savur otellerinden kolayca ulaşımı olan Dereiçi köyünde tarihi Romaniye ve Mor Yuhan'ı kiliseleri bulunuyor. En uygun Savur otelleri konaklamanızda geçireceğiniz bir günü bu köye ayırmanız iyi olabilir. Birçok önemi türbe ve Başkavak Köprüsü'yle de tarihi bir öneme sahip olan bu bölgede, Savur otellerinde rahatlıkla dinlenir ve iyi bir keşif rotası oluşturabilirsiniz. Bu hususta erken rezervasyon için sitemizdeki Savur otelleri fiyatlarını incelemenizi de öneriyoruz.

Sitemizde Savur otelleri fiyatları, fotoğrafları ve detaylı bilgiler sergileniyor. En uygun Savur otelleri konaklamaları konusunda her zaman güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Savur otellerinin çevresindeki gezilecek yerleri de daha rahat inceleme imkanınız olabiliyor.

Savur Otelleri Fiyatları

Savur Otelleri Fiyatları

Savur otelleri fiyatları yaz aylarında değişim gösterebiliyor. Oldukça yoğun olan yaz ayları için erken rezervasyon yaptırmadığınız takdirde Savur otellerinde yer bulma şansınız azalabilir. Yöre küçük bir ilçe olduğundan Savur otelleri fiyatları için uygun avantajlar hızlıca tükenebilir. Siz en uygun Savur otelleri için ön araştırma ve erken rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin. Mardin, gizemler ve mucizeler kentidir. Bölgenin bu mistik havasını tarihi dokuya uygun dekore edilmiş Savur otellerinde yaşayabilirsiniz.

Savur otelleri fiyatları seçeceğiniz oda ve alacağınız hizmetlere göre de değişim gösterebiliyor. Kahvaltı öğünlerinin dahil olduğu Savur otelleri fiyatlarına genelde öğlen ya da akşam yemekleri dahil olmayabiliyor. Aile Savur otelleri, tek kişilik konaklamalar ve yarım ile tam pansiyon gibi birçok değişik Savur otelleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz bölgede. Dolayısıyla Savur otelleri fiyatları de talebiniz doğrultusunda değişimler gösterebilir.

Savur Gezilecek Yerler

Savur Gezilecek Yerler

Savur otellerinde konaklarken birçok özel noktaları gezip görme imkanı buluyorsunuz. Savur otelleri fiyatlarını araştırdıktan ve kararınızı verdikten sonra sıra Savur'da gezi rotasına gelebilir! Peki Savur'da konaklarken nereleri gezip görmek gerek?


  • Melik Mahmut Camii
  • Mor Dimet Manastırı
  • Ulu Camii
  • Romaniye Kilisesi
  • Mor Yuhan Kilisesi

Bölgedeki tüm bu güzel yerleri muhakkak görmenizi öneriyoruz. Savur otellerinde konaklarken tarihi açıdan muhteşem bir tatil olanağı yakalayacak, bu sayede de gezi rotanızı oldukça güçlü tutacaksınız. Bölgedeki alternatif konaklama seçenekleri açısından Savur Butik Otelleri sayfamızı da incelemenizi öneririz. İyi tatiller!

Savur Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Savur bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Savur bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Savur Otelleri - Uygun Fiyatlı Savur Otelleri sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Savur Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Savur Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Savur Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Savur Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.