Salda Orman Plajı
Salda Orman Plajı - Görsel 1
Salda Orman Plajı - Görsel 2
Salda Orman Plajı - Görsel 3
Salda Orman Plajı - Görsel 4
6 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Salda Orman Plajı Hakkında

Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan ve ülkemizin saklı kalmış cenneti olan Salda Gölü'nün plajlarından bir tanesi Salda Orman Plajı. Eşi benzeri görülmemiş bembeyaz bir kumsal ve piknik masaları ile Salda Orman Plajı, ülkemizin sıra dışı plajlarından bir tanesi.

Bahar ve yaz aylarında hem denize girmek hem de piknik yapmak için ideal bir plaj olan Salda Orman Plajı, Orman Bakanlığı tarafından işletiliyor. Salda Orman Plajı, harika bir kamp alanı aynı zamanda. Yani dilediğiniz an çadırınızı kapıp bu doğa harikasında doğayla iç içe zamanlar geçirebilirsiniz. Yalnız çadırınızı kendiniz getirmeniz gerekiyor.

Zira kamp alanı olmasına karşın çadır ya da karavan kiralayabileceğiniz bir yer bulunmuyor. Ancak çadırınıza kadar elektrik çekilebiliyor. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Salda Orman Plajı'nın etrafı tel örgülerle çevrilmiş ve girişinde de bir güvenlik görevlisi bulunuyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birkaç büfe ve bir tane de restoran var.

Plajın yakın çevresinde alkollü eğlence mekanları da yer alıyor. Salda Gölü, ülkemizin mutlaka görülmesi gereken doğa harikalarından biri. Bu harika gölü bir an önce görmeli, hatta serin sularına kendinizi bırakmalısınız. Yüzmek ya da kamp için Salda Orman Plajı'nı da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
Salda Orman Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?