Otelleri Göster

Otlukbeli Gölü Yakınındaki Oteller

Otlukbeli Gölü Yakınındaki Oteller

Erzincan'ın coğrafyasına benzersiz bir manzara sunan Otlukbeli Gölü, aynı ismi taşıdığı ilçede bulunmaktadır. Göl, ilçe merkezine sadece 6 kilometre uzaklıktadır. Hem keşif için hem de fotoğraf çekmek için oldukça ideal bir nokta. Traversten seddi göllerinden biridir ve 15-18 metre derinliğine sahiptir. Yüzölçümü ise 6500 metrekaredir. Göl, doğal anıt olarak ilan edilmiştir

Erzincan tatilinizde Otlukbeli Gölü'nü mutlaka ziyaret etmelisiniz. Huzur bulacağınız, keyifli vakit geçireceğiniz gölün çevresinde çok fazla otel bulunmasa da ilçe merkezindeki ve çevre ilçelerdeki otellerin birinde konaklayabilirsiniz.

Otlukbeli Gölü civarındaki oteller küçük işletmelerden oluşmaktadır. Erzincan'ın turizm açısından her geçen gün gelişmesi, otel sayılarını da aynı orantıda arttırmaktadır. Doğal bir manzaraya karşı sizleri dinlendirecek olan Otlukbeli Gölü, gezi listenizde mutlaka yerini almalı. Otlukbeli Gölü çevresine en yakın otelleri Neredekal.com üzerinden araştırabilirsiniz. Keyifli bir Erzincan gezisi dileriz.