Öküz Bar - Olimpos

+ 5 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
14 değerlendirme
Ücretsiz
Telefon

Öküz Bar - Olimpos Hakkında

Ünü ülkemizin sınırlarını aşmış, dünyaca ünlü Öküz Bar, gece yarısı kapılarını misafirlerine açmakta ve sabaha kadar devam etmektedir. Çeşitli içki alternatiflerinden içerek ve ünlü djlerin sizin için seçtiklerini dinleyerek sabaha kadar eğlenme imkanını siz misafirlerimize sunmaktadır. Yarısı açık yarısı kapalı olan bull bar, ortasında yanan kamp ateşiyle, klasik gece cluplerinden farklı dizaynıyla kendine has bir ortam sağlamaktadır ve sabaha kadar içip dans etmek isteyen misafirlerimiz için sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır.

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
14 değerlendirme
Öküz Bar - Olimpos
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
05.09.2020
Misafir
Kontrol sıfır
Badigartlar cok tecrübesizler face konrol sifir sadece kendi egolarina gore davraniyorlar eger birdaha gidersem sorun yasayacagiz ben 25 yildir gidiyorum
5/5 Mükemmel
13.07.2014
Misafir
Sınırsız eğlence
Gece 12 den sonra ne yapılır derseniz, en büyük seçenek Öküz Bar gelir. Fiyatlar oldukça uygun ve ambians harika. Haftanın her günü eğlence sınırsız.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Misafir
Daha iyisi yok
Olimpos’ta gece 12 sonrası bir şeyler yapıp, müzik dinlemek istiyorsanız modunuzu yükseltebilecek tek mekan. Hafta sonları adım atılmayacak kadar dolu ve herkes eğleniyor.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Can
Daha iyisi yok
`Olimpos`’ta gece 12 sonrası bir şeyler yapıp, müzik dinlemek istiyorsanız modunuzu yükseltebilecek tek mekan. Hafta sonları adım atılmayacak kadar dolu ve herkes eğleniyor.
5/5 Mükemmel
11.07.2014
Misafir
Güzel mekan
İçeride ateş yakıldığını görünce şok olduğum mekan. Rahatlıkla eğlenebileceğiniz, fiyatları uygun bir yer. Olimpos'ta da oldukça popüler.
Daha fazla yorum gör