Öküz Bar - Olimpos

  • Antalya / Olimpos
  • Kadir's Yörük Top Tree House

Öküz Bar - Olimpos

Ünü ülkemizin sınırlarını aşmış, dünyaca ünlü Öküz Bar, gece yarısı kapılarını misafirlerine açmakta ve sabaha kadar devam etmektedir.

Çeşitli içki alternatiflerinden içerek ve ünlü djlerin sizin için seçtiklerini dinleyerek sabaha kadar eğlenme imkanını siz misafirlerimize sunmaktadır.

Yarısı açık yarısı kapalı olan bull bar, ortasında yanan kamp ateşiyle, klasik gece cluplerinden farklı dizaynıyla kendine has bir ortam sağlamaktadır ve sabaha kadar içip dans etmek isteyen misafirlerimiz için sınırsız eğlence imkanı sunmaktadır.

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
Kontrol sıfır
1

-

Badigartlar cok tecrübesizler face konrol sifir sadece kendi egolarina gore davraniyorlar eger birdaha gidersem sorun yasayacagiz ben 25 yildir gidiyorum

9
Sınırsız eğlence
10

-

Gece 12 den sonra ne yapılır derseniz, en büyük seçenek Öküz Bar gelir. Fiyatlar oldukça uygun ve ambians harika. Haftanın her günü eğlence sınırsız.

9
Daha iyisi yok
10

-

Olimpos'ta gece 12 sonrası bir şeyler yapıp, müzik dinlemek istiyorsanız modunuzu yükseltebilecek tek mekan. Hafta sonları adım atılmayacak kadar dolu ve herkes eğleniyor.

9
Güzel mekan
10

-

İçeride ateş yakıldığını görünce şok olduğum mekan. Rahatlıkla eğlenebileceğiniz, fiyatları uygun bir yer. Olimpos'ta da oldukça popüler.

9
Olimpos'ta eğlence burada
10

-

Kadir'in Ağaç Evleri'nin diğer mekanı. Hangar Bar gece 12:00'de kapanıyor, sonra herkes Öküz Bar - Olimpos'a geçiyor. Tamamen ahşap ve oldukça geniş bir alana sahip, bir hayli yüksek tavanlı. Kalabalık olduğu zamanlarda .. Devamını Göster

9
En kaliteli mekan
10

-

Tartışmasız en kaliteli mekan, kesinlikle tavsiye ederim. Ortam çok keyifli, oturmaya gelmedik dedirtiyor.

9
Bull
8

-

Olimpos'ta 12'den sonra gidilebilecek yegane mekan. Dj performansı değişik, bir bakıyorsunuz piyasa parçalar bir bakıyorsunuz sizi şaşırtan parçalar çalıyor. Geçen sene yaptıkları değişiklikle üstünü kapatmaları ortamı biraz daraltsa da gidecek daha iyi bir yer yok. Sıcaklarda su püskürten vantilatör koymaları da akıllıca.

9
Olimpos'un en popüler yeri
10

-

Mekan tartışmasız Olimpos'un en iyi ve eğlenceli yeri. Öyle her önüne geleni içeri almadıkları için çok fazla apaçi olmuyor sizi rahatsız eden. Kadir'in yerinin yapısından dolayı da yabancı oranı Olimpos'taki diğer yerlere göre daha fazla. Dj'i de iyiydi, 1-2 hata dışında genelde kitlenin nabzını iyi elinde tutuyor, Olimpos'taki diğer benzer mekan olan Orange, Öküz Bar'ı gördükten sonra çok zayıf kalıyor. Benim görd.. Devamını Göster

9
Dans etmek istiyorsanız
6

-

Aslında Olimpos'taki en ünlü mekan. Hafta sonları Antalya'dan ve çevre illerden bile geliyorlar. Ben çalan müzik bana uymadığı için fazla sevmiyorum, ama eğer dans etmek istiyorsanız bölgede başka güzel yer yok. Kemer'deki clublar hariç.