Birgi Otelleri

Tarihi yapıları, yıllara meydan okuyan konakları ve kültürel zenginliği ile Birgi, ülkemizin görülmesi gereken yerlerinden biri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Birgi Otelleri

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Her şey dört dörtlüktü"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 56 35

"Mükemmel bir işletme"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Birgi Otelleri ve Birgi Otel Fiyatları

Tarihi yapıları, yıllara meydan okuyan konakları ve kültürel zenginliği ile Birgi, ülkemizin görülmesi gereken yerlerinden biri…

Ödemiş Ovası'nı gölgeleyen Bozdağ'ın güney yamaçlarında bulunan Birgi, İzmir'in Ödemiş ilçesinde bulunuyor. Tarihi ve kültürel dokusuyla, özellikle yerli turistin yoğun ilgisiyle karşılaşan Birgi, oldukça şirin bir kasaba.

ÇEKÜL Vakfı'nın kentlerin kültürlerini koruyarak yaşamlarını sürdürebilmeleri adına yürütülen 7 Bölge 7 Kent projesi kapmasında canlılığına canlılık katan Birgi'nin bugün geldiği nokta gerçekten de mutluluk verici. Arkeolojik kalıntıları, kendine özgü mimarisi ve doğal güzellikleri ile Birgi, kesinlikle görmeniz gereken bir yer.

Tüm bu yönleriyle son zamanlarda bir hayli turist ağırlayan Birgi'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor. Birgi otelleri arasında en çok tercih edilenler ise pansiyonlar olarak göze çarpıyor. Birgi otelleri, tarihi konaklardan ve tipik köy evlerinden oluşuyor. Birgi'nin en sessiz ve sakin köşelerinde bulunan Birgi otelleri, geleneksel tarzda dekore edilmiş konaklama birimleriyle, misafirlere farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyorlar. Birgi otellerinin sunduğu en güzel hizmet ise hiç şüphesiz taptaze ürünlerle sunulan meşhur Türk kahvaltısı.

Olur da bir gün yolunuz İzmir'e düşerse, eşsiz mimarisi, görkemli tarihi yapıları ve otantik sokaklarıyla sizi kendine hayran bırakacak Birgi'yi mutlaka ziyaret edin. Hatta bu güzel kasabanın tadını doyasıya çıkarmak için Birgi otelleri arasında size en uygun olanında rezervasyon yaptırın.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kendine özgü mimarisi, tarihi ve kültürel dokusu ile Birgi, unutulmaz bir deneyim yaşatıyor ziyaretçilerine…

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bulunan Birgi, Ödemiş Ovası'nın çevrelendiği Bozdağ'ın güney yamaçlarında kurulmuş şirin bir kasaba olma özelliği taşıyor. Birgi, tarihi dokusu ve kültürel zenginliği ile son zamanlarda bir hayli ziyaretçi ağırlamaya başladı.

Bugün Birgi'nin daha çok tanınmasında ve hareketlilik kazanmasındaki en büyük etken, ÇEKÜL Vakfı'nın kentlerin kültürlerini koruyarak yaşamlarına devam ettirebilmelerini amaçlayan 7 Bölge 7 Kent projesi içerisinde yer alıyor oluşu. Birgi'de bulunan arkeolojik eserler, tarihi konaklar ve doğal güzellikler, özellikle yerli turistlerin fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Birgi'deki turist yoğunluğunun her geçen gün artması, bölgedeki konaklama ihtiyacını da beraberinde getirdi. Son zamanlarda oldukça misafir ağırlayan Birgi otelleri, fiyatlarıyla da fazlasıyla dikkat çekiyor. Birgi otel fiyatlarını belirleyen ilk unsur, turist yoğunluğunun fazla olduğu dönemler. Sanıyoruz ki bu da bahar aylarına denk geliyor. Otelin bulunduğu konumun da Birgi otel fiyatlarına etkisi büyük. Merkezde bulunan tarihi konakların fiyatları, diğerlerine göre biraz daha yükseklerde seyrediyor. Otelin sunduğu olanaklar ve hizmet kalitesi de Birgi otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak baktığımızda, 2017 Birgi otel fiyatlarının ortalama 210 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer bir gün yolunuz İzmir'e gelirse, Birgi'yi de mutlaka gezi listenize eklemelisiniz. Hatta bununla da kalmayıp, bütçenize uygun olan Birgi otelinde konaklamalısınız. Unutmayın, erken rezervasyon, Birgi otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Birgi otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Cemile Sultan Butik Otel
Cemile Sultan Butik Otel

-

Mükemmel bir tesis

Çok iyi, mükemmel bir tesis. Birgi manzarasına tamamen hakim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)