Ödemiş Pansiyonları

En iyi 13 pansiyon, en uygun fiyatlar

Ödemiş Pansiyon Fiyatları

Tarihi ve doğal güzellikleri ile İzmir'in en güzel ilçelerinden biri olan Ödemiş'de yer alan pansiyonlar, sımsıcak bir konaklama ortamı sunuyor misafirlerine…

Ege Bölgesi'nin incisi İzmir'de bulunan Ödemiş, nüfus yoğunluğu açısından şehrin en büyük ilçesi olma özelliği taşıyor. İzmir Merkez'e 112 km uzaklıkta yer alan Ödemiş, Bozdağlar ile Aydın Dağları arasındaki düzlükte bulunuyor. İzmir'in güneydoğusunda yer alması dolayısıyla Ödemiş, tipik Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bir bölge.

Birçok tarihi ve doğal güzelliğe sahip olan Ödemiş, ne yazık ki bu hazinelerin ana yollara uzak mesafede yer almasından dolayı, turizm potansiyelini yeteri kadar kullanamamış bugüne kadar. Ancak ilçeye yapılan yatırımlarla birlikte Ödemiş, bugün daha sık ziyaret alan bir yer halini aldı.

Ödemiş'te, geçmişe ışık tutan pek çok müze yer alıyor aynı zamanda. Ödemiş Müzesi, İbrahim Hakkı Ayvaz Kent Müzesi, Bedia Akartürk Sanat Müzesi, Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi, Ödemiş Tarihi Arasta Çarşısı, Ödemiş'e geldiğinizde mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasında bulunuyor.

Tüm bunlar, Ödemiş'teki konaklama imkanlarının da çoğalmasına neden oldu elbette. Özellikle Ödemiş pansiyonları, ilçeye gelen yerli turistin fazlasıyla tercih ettiği bir konaklama alternatifi.

Ödemiş pansiyonlarının birçoğu, tipik köy evlerinden oluşuyor. Geleneksel bir tarzla dekore edilmiş konaklama birimleriyle Ödemiş pansiyonları, otantik bir hava içerisinde konaklama imkanı sunuyor misafirlerine. Ödemiş pansiyonlarında konakladığınız süre boyunca, bahçede, ağaçların gölgesinde taze ürünlerle hazırlanmış Türk kahvaltısının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ödemiş pansiyon fiyatları ise, pansiyonun bulunduğu konuma, sağladığı olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Ödemiş'in turist yoğunluğunun yeterli düzeyde olmayışı, Ödemiş pansiyon fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Genel olarak baktığımızda, 2019 Ödemiş pansiyon fiyatlarının ortalama 210 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, İzmir'de ev sıcaklığında bir konaklama yapmak isterseniz eğer Ödemiş'i tercih edebilir ve Ödemiş pansiyonları arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Ödemiş pansiyon fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ödemiş Otel Fiyatları

Ödemiş gerek tarihi gerek doğası gerekse de bağlı beldeleri ile el değmemiş bir doğal güzelliğe sahiptir.

Ödemiş, İzmir'e bağlı ilçedir. Tertemiz bir havası, yemyeşil ormanları, tarihi kasabaları ve eski evleri ile yıl boyunca ziyaret edilen bir yerdir. İzmir'in iç kesiminde yer alması ve denizden uzak olması ile Ödemiş sakin, huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk adresi olmaktadır.

Ödemiş ilçesi tatil yapmak ve kültür turizmi için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otele sahiptir. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl misafirlerini ağırlamaktadır.

Ödemiş otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı kategorideki oteller olduğu için her birinin fiyatları farklıdır. Ödemiş otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ödemiş otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde de farklılıklar gözlenmektedir. En fazla yoğunluğu yaz aylarında yaşayan bu bölge, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle yaz aylarında dolup taşar . Bu yoğunluğun da etkisiyle Ödemiş otel fiyatları yaz aylarında daha da yükselmektedir. Kış ve bahar aylarında daha sakin olan Ödemiş ve bağlı beldelerindeki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Ödemiş otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Ödemiş sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

En İyi 2 Ödemiş Pansiyonu

İzzet Efendi Taş Konak Ödemiş

Pansiyon - Ödemiş - 3 Misafir Yorumu

İzmir'in şirin ilçesi Ödemiş'in tarihi Birgi kasabasında misafirlerini ağırlayan İzzet Efendi Taş Konak, tarihi bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

İzzet Efendi Taş Konak'ın tüm konaklama birimlerinde; çay-kahve makinesi, eşya dolabı ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Üst kattaki odalarda klima + vantilatör yer almaktadır. Alt kattaki taş odalarda ise vantilatör vardır. Odalarda yer alan özel banyolar; havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. İstek üzerine ütü ve ütü masası temin edilmektedir.

İzzet Efendi Taş Konak'ın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis
... İzmir'in şirin ilçesi Ödemiş'in tarihi Birgi kasabasında misafirlerini ağırlayan İzzet Efendi Taş Konak, tarihi bir konaklama deneyimi sunmaktadır.

İzzet Efendi Taş Konak'ın tüm konaklama birimlerinde; çay-kahve makinesi, eşya dolabı ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Üst kattaki odalarda klima + vantilatör yer almaktadır. Alt kattaki taş odalarda ise vantilatör vardır. Odalarda yer alan özel banyolar; havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. İstek üzerine ütü ve ütü masası temin edilmektedir.

İzzet Efendi Taş Konak'ın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Personel, araba kiralama konusunda yardımcı olmaktadır.

İzzet Efendi Taş Konak, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 90 km mesafededir. Talep doğrultusunda havalimanı transfer servisi sağlanabilmektedir

Daha Fazla Bilgi»

Birgi Çınaraltı Pansiyon Ödemiş

Pansiyon - Ödemiş - 1 Misafir Yorumu

Yeşil bir bahçeyle çevrili tipik bir köy evi olan bu pansiyon, tarihi Birgi köyünde sessiz bir yerde yer almaktadır. Kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve otantik odalar sunmaktadır.

Birgi Çınaraltı Pansiyon'un odaları, geleneksel bir tarzda dekore edilmiş ve ahşap mobilyalarla donatılmıştır. Tüm odalarda fan, ısıtma ve özel banyo bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralıdır.

Sabahları taze ürünlerle hazırlanmış Türk kahvaltısı sunulmaktadır. Bahçede ağaçların gölgesi altında kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Birgi Çınaraltı, Ödemiş şehir merkezine 9 km mesafededir. Yakındaki bölgeyi, eski
... Yeşil bir bahçeyle çevrili tipik bir köy evi olan bu pansiyon, tarihi Birgi köyünde sessiz bir yerde yer almaktadır. Kahvaltı, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve otantik odalar sunmaktadır.

Birgi Çınaraltı Pansiyon'un odaları, geleneksel bir tarzda dekore edilmiş ve ahşap mobilyalarla donatılmıştır. Tüm odalarda fan, ısıtma ve özel banyo bulunmaktadır. Odalar bahçe manzaralıdır.

Sabahları taze ürünlerle hazırlanmış Türk kahvaltısı sunulmaktadır. Bahçede ağaçların gölgesi altında kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

Birgi Çınaraltı, Ödemiş şehir merkezine 9 km mesafededir. Yakındaki bölgeyi, eski konakları, Osmanlı mimarisiyle tasarlanmış tarihi evleri ve Birgi köyü camiilerini keşfe çıkabilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanı, otele 105 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Ödemiş Pansiyon Yorumları

10

İzzet Efendi Taş Konak

mehmet ördek - 2 Haziran 2017, Cuma 22:22

Temiz, nezih, güler yüzlü

Temiz, nezih, güler yüzlü hizmetiyle 10 üzerinden 10.

10

Birgi Çınaraltı Pansiyon

Serdar yılmaz - 22 Ocak 2017, Pazar 15:47

Mükemmel bir işletme

Mükemmel bir işletme. Bütün ailelere tavsiye ederim. Turizme böylesine güzel ve tecrübeli bir işletme kazandırdıkları için işletme sahiplerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.