Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Mudanya Güzelyalı Otelleri

Mudanya-Güzelyalı için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Mudanya Güzelyalı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi Mudanya Mütarekesi'nin imzalandığı yer olan Mudanya'nın turistlik bir mahallesidir Güzelyalı.

Güzelyalı, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın sahil beldesi Mudanya'nın deniz kenarında bulunan bir mahallesidir. Mudanya Güzelyalı deniz kenarında olmasının ve İstanbul Deniz Otobüsleri iskelesinin burada yer almasıyla çevre illerden ve özellikle de İstanbul'dan gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Mudanya Güzelyalı yaz aylarında oldukça hareketli olmaktadır. Gerek Bursalılar gerekse de çevre illerden yaz tatilini, resmi tatilleri, hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler Mudanya Güzelyalı'ya gelmektedir. Mudanya Güzelyalı'da tatilini geçirmek isteyenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır.

Mudanya Güzelyalı otelleri içerisinde; kent otelleri, butik oteller, apart oteller, yıldızlı oteller ve pansiyon gibi pek çok konaklama oteli sayabiliriz. Güzelyalı otelleri içerisinde butik otel kategorisinde eski Rum ve Türk evlerinin restore edilerek hizmet verenleri olduğu gibi Güzelyalı iskelesinde demirlemiş ve içerisi konaklama uygun hale getirilmiş gemi, yüzen butik otel olarak hizmet vermektedir.

Mudanya Güzelyalı otelleri Güzelyalı merkezinde bulunmakta olup dağ ve deniz manzarasına sahiptir. Ayrıca Mudanya Güzelyalı otelleri İDO iskelesine de yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Mudanya Güzelyalı otelleri konumu itibariyle toplu taşıma ulaşım araçlarının duraklarına da yakındır. Bu duraklardan Mudanya Merkez'e, Bursa Merkez'e, Bursaray'a ve Zeytinbağı'na direk ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tatil planları içerisinde Mudanya'da ya da Güzelyalı'da konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz Mudanya Güzelyalı otelleri kategorisinde yer alan otellere kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Özellikle de yaz aylarında. Tatil sezonun açıldığı haziran, temmuz ve ağustos ayları Mudanya Güzelyalı otellerinin en yoğun olduğu zaman dilimidir.

Mudanya Güzelyalı otelleri ve fiyatları Neredekal.com Mudanya Güzelyalı sayfasında listelenmektedir. Bu listeden Mudanya Güzelyalı'da yer alan tüm otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilir, iletişim numaralarından ücretsiz olarak arayabilir ve online ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden güzel ve keyifli bir tatil dileriz.

Güzelyalı, Mudanya'nın yaz kış en hareketli yerleri arasında yer almaktadır.

Mudanya Güzelyalı, Marmara Bölgesi'nde bulunan Bursa'nın Mudanya ilçesine bağlıdır. Marmara'da gelişmiş bir sahil ilçesi olan Mudanya'da yer alan Güzelyalı, sınırları içerisinde bulunan Güzelyalı İDO İskelesinin ve Güzelyalı Marina'sının da etkisiyle yaz kış hareketli bir yerdir. Bursalı'lar kadar İstanbul'dan gelenlerinde olduğu Güzelyalı özellikle resmi tatil günlerinde, hafta sonlarında ve yaz tatillerinde en kalabalık zamanını yaşamaktadır. İstanbullu'lar tatilini Güzelyalı'da geçirmelerinin en büyük etkisinden biri denizyolu ile İstanbul – Güzelyalı arasının sadece 75 dakika olmasıdır. Gerek arabalı vapurlarla gerekse de deniz otobüsleri ile karşılıklı olarak gün boyu yapılan bu sefer oldukça ilgi görmektedir.

Mudanya Güzelyalı'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel bulunmaktadır. Kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller, pansiyonlar ve diğerleri. Bu oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Mudanya Güzelyalı otel fiyatları ise bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Her otel kategorisi farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Ayrıca Mudanya Güzelyalı otel fiyatları üzerinde otelin bulunduğu kategori kadar otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerde etkili olmaktadır.

Mudanya Güzelyalı otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer nokta da mevsimler olmaktadır. Yaz sezonu tatilinde başlamasını fırsat bilenler soluğu direk Mudanya Güzelyalı'da almaktadır. Otellerin de en yoğun dönemini yaz aylarında geçirdiğini düşünürsek yaz sezonunda fiyatların bir nebze de olsa artması doğal karşılanmaktadır.

Mudanya Güzelyalı otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Mudanya Güzelyalı sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan hem otelleri hem de otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilir, iletişim numarasından tesis ile görüşebilir ve online ön rezervasyon dahi yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mudanya Güzelyalı Hakkında

Bursa'yı denizle buluşturan en yakın sahil kapısı Mudanya'nın güzel beldesi Güzelyalı...

Marmara kıyısında, batısında Karacabey, güneyinde Bursa, doğusunda ise Gemlik ile komşu olan Mudanya'nın beldesidir Güzelyalı.

Balık tutabileceğiniz, tarihi ve kültürel mirasıyla mutluluğu tadabileceğiniz bir sahil beldesi olan Güzelyalı, MÖ 7000'li yıllarda İyonlu Kolofonlular tarafından kurulmuştur ve 1321'de Orhan Bey zamanında Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı olduğu Akdeniz İklimi'nin hüküm sürdüğü Güzelyalı'da halk geçimini zeytincilik, meyvecilik ve balıkçılıkla sağlamaktadır.

Güzelyalı'ya geldiğinizde Mudanya Mütarekesi Müze Evi, günümüzde otel olarak işletilen tarihi tren istasyonu binası, tarihi Rum evleri, Fatih Camii, Halilağa Camii, Hasanbey Camii, Teke-i Atik Camii, Hacıbaba Camii, Ömerbey Camii, Yeni Camii, Tekke-i Cedit Camii, Trilye'deki Rumlardan kalma 7 kilise, 3 manastır, 3 ayazma, Taş Mektep ve Kapanca Limanı, Aydınpınar Köyü Kilisesi, Dereköy Kilisesi, Kumyaka Kilisesi ve Tarihi Hasanpaşa Hamamını ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Güzelyalı'daki bu restoranlarında taze ve leziz deniz ürünlerinden, yöreye özgü otlarla yapılan mezelerden, incir tatlısı, katmerce, çullama, kuzu etli şevket-i bostan, enginarlı ve yoğurtlu kuzu, papaz yahnisi, balık çorbası, ekşili balık pilaki, sarımsaklı karides, tuzlama balık turşuları, badem sütü içeceği olan somata ve Mudanya zeytinyağlarıyla lezzetlendirilen salatalarından tadabilir, Seyir Tepesinden körfezi izleyebilir, denize girebilir, mis gibi iyot kokusu eşliğinde güneşin batışını ve doğuşunu izleyebilir, sahildeki çay bahçelerinden birinde bir iki el tavla oynayabilir, 20 km uzaklıktaki Bursa'yı gezip dolaşabilir, sahildeki hediyelik eşya dükkanlarından eşe dosta ufak tefek hediyeler alabilirsiniz.

Mudanya Güzelyalı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Otantik Gemi Otel Mudanya
Otantik Gemi Otel Mudanya

-

Tek kelimeyle harika

Tek kelimeyle harika bir yer. Olumsuz yorumlara kanmayın. Tecrübe edin mutlaka. Unutamayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzelyalı La Fontaine Otel
Güzelyalı La Fontaine Otel

-

Temizlik, hijyen, konfor

17-18 Mart arası konakladım... Fatoş Hanım'ın farkı çok belli, çok ilgili, isteklerimi konaklamadan önce belirttim, her şeyi çok güzel buldum, temizlik, hijyen, konfor... Butik otel ama bence rahatlık, hizmet, ilgi, alaka, hepsi 10 numara. Bu bölgede artık başka bir adrese gerek yok... Abartı değil, gerçek bir yorumdur... İsteyenler mailden ulaşabilirler. Fatoş Hanım'a başarılar diliyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otantik Gemi Otel Mudanya
Otantik Gemi Otel Mudanya

-

Çalışanlar çok güler yüzlü

Her şey çok güzeldi. Bir gün konaklama fırsatımız oldu ve bu sürede her şey mükemmeldi. Çalışanlar çok güler yüzlü ve ilgili, odalar tertemiz, yemekler harikaydı. Tabi en güzel yanı sabah uyandığınızda karşılaştığınız büyüleyici manzara. Her şey için teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Fontaine Butik Otel 2
La Fontaine Butik Otel 2

-

Farklı bir havası var

Farklı bir havası var otelin. Hiçbir otelde olmayan diş macunu, diş fırçası ve lif var. Hiçbir otelde yok, harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Fontaine Butik Otel 2
La Fontaine Butik Otel 2

-

Harika bir yer

Eski Rum evi butik otel. Harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Fontaine Butik Otel 2
La Fontaine Butik Otel 2

-

Eski ve tecrübeli bir tesis

La Fontaine Butik Otel 2 Mudanya'da Halit Paşa Mahallesi'nde 2008 yılında açılmıştır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
La Fontaine Butik Otel 2
La Fontaine Butik Otel 2

-

Tavsiye edilir

Şirin, sevimli, ucuz, kaliteli, temiz. Her şey elinin altında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otantik Gemi Otel Mudanya
Otantik Gemi Otel Mudanya

-

Deniz sevenlere

Denize ve denizciliğe ilgi duyanların muhakkak ilgisini çekecek ve keyif verecektir. Odalar gayet keyifle döşenmiş ve alan son derece efektif kullanılmış. Hem açık restoran hem de kapalı restoranı son derece keyifli. Çalışanlar işlerine son derece hakim. Böyle farklı konseptteki bir otel için fiyatlar bence makul.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otantik Gemi Otel Mudanya
Otantik Gemi Otel Mudanya

-

Keyifli, değişik, elegant...

Harika planlanmış dünyada eşi olmayan bir konaklama tesisi. Personel ve yemekler harika. Odaları ise haute couture. Mutlaka denenmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otantik Gemi Otel Mudanya
Otantik Gemi Otel Mudanya

-

Tavsiye ederim

Tesiste birkaç kez konakladım. Tam anlamıyla muhteşem. Odalar, yemekler ve personelin yaklaşımı harika. Mutfağı zaten başlı başına süper. Çeşit fazla. Sabah kahvaltıları için açık büfe denize karşı denemeye değer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)