Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Bodrum İçmeler Gezilecek Yerler

Bodrum civarında görülmesi gereken 0 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun sonuç bulunamadı.

İçmeler Gezilecek Yerler ve Turistlik Yerler

Marmaris İçmeler ve çevresi doğal bir yapıya sahip olmakla birlikte tarihin yoğun olarak yaşandığı bir özelliğe sahiptir.

İnsanlık tarihinin kalıntıları ile bir müzeyi andıran Marmaris İçmeler, birçok medeniyetin yaşadığı yerler arasındadır. Koylarıyla, adalarıyla, doğa harikası olan şelalesi ile dünyanın hiçbir yerinde rastlayamayacağınız bu güzelliklerin mutlaka görülmesi gerekir.

Marmaris İçmeler, büyük, temiz ve kullanışlı 6 km.lik sahil bandına sahiptir. Harika kumsalı ile Marmaris İçmeler Mavi Bayrak ödüllüdür. Plaj boyunca devam eden yaya yolu, sahil önündeki tesislerin canlı görünümü ile turistler için de gece gündüz vazgeçilmez bir gezi ve yürüyüş yolu halina gelmiştir. Konaklama seçenekleri için uygun İçmeler otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Spor yapanlar için ideal bir parkur oluşturan bu yürüyüş yolu insanların rahatça ve huzur içinde dolaşıp gezebileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği yeterli bir alana sahiptir.

Marmaris İçmeler sahillerinde yapabileceğiniz birçok su sporu bulabilirsiniz. Sahilde kurulmuş rüzgar sörfü, su kayağı, jet ski, banana yaptıran okullardan birinde hem denizin keyfini hem de sporun tadını çıkartabilirsiniz. Konakladığınız Marmaris İçmeler otellerinden su sporları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Sahilde bulunan dalış okullarından dalış dersleri alabilirsiniz.

Eğer balık tutma gibi hobiniz varsa yine doğru yerdesiniz. Çünkü otantik ahşap teknelerle, kaptanların organize ettiği balık avlarına katılabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Maceracı bir kişiliğe sahipseniz jeep safari, rafting, trekking yapabilirsiniz. Hemen hemen bütün otellerde tenis kortu bulunmaktadır. Yeni başlamayı düşünenlere de tenis hocaları yardımcı olmaktadır. Marmaris İçmeler otellerinin ve cafelerin çoğunda bilardo masaları da bulunmaktadır.