Marmara Adası Görülecek Yerler

Balıkesir'e bağlı bir tatil bölgesi olan Marmara Adası'nda tatilinizi daha da renkli kılacak pek çok aktivite yapma şansınız var.Marmara Adası Görülecek Yerler - Marmara Adası En İyi 10 Yapılacak Şey

Balıkesir'e bağlı bir tatil bölgesi olan Marmara Adası'nda tatilinizi daha da renkli kılacak pek çok aktivite yapma şansınız var.
Marmara Adası, Marmara Bölgesi'nde en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri. Çok sayıda konaklama seçeneğinin olması, ulaşımın kolaylığı, doğal güzellikleri bu tercihte etkili oluyor.

Eğer tatilinizi Marmara Adası'nda geçirecekseniz, adanın doğal ve huzurlu ortamında yapabileceğiniz aktivitelere bir göz atın.

Marmara Adası'nda yapabileceğiniz şeylerin başında elbette denizin, kumsalların ve güneşin tadını çıkarmak geliyor. Çınarlı Köyü Plajı, Manastır Plajı ve Şifalı Su Plajı adada denize girebileceğiniz plajlar arasında.

Marmara Adası'nda yapmanızı önerdiğimiz aktiviteler arasında yürüyüş de var. Adayı yürüyerek keşfetmek oldukça keyifli. Adanın ünlü kızılağaç ormanlarında trekking yapabilir, Çınarlı Köyü, Topağaç Köyü, Saraylar Köyü, Asmalı Köy ve Gündoğu Köyü'nü gezebilirsiniz.

Merkezdeki cafe ve restoranları keşfedebilir, burada lezzettli yemekler yiyebilir, ada merkezindeki çarşıyı gezebilir ve sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın