Kuzuluk Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Kuzuluk Hakkında

Akyazı'nın doğasının en güzel parçalarından birini oluşturur Kuzuluk.

Akyazı'nın şirin bir bölgesi olan Kuzuluk'un keyif veren atmosferi, tabiatın her alanına sinmiştir. Bir yanını alabildiğine yeşil ormanlar, diğer yanını yüksek dağlar çevirmiştir. Bir şiirin en güzel mısralarını oluşturur adeta.

Akyazı Kuzuluk, Sakarya'ya 38 kilometre, ilçe merkezine ise 8 kilometre uzaklıktadır. Sıcak ve güler yüzlü bir yöre halkına sahiptir.

Kuzuluk, bozulmamış bir doğaya sahip olmasından dolayı son yıllarda turistler tarafından yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Son verilere göre Kuzuluk'un nüfusu 7.300'lere kadar yükselmiştir. Yıl içerisinde 120.000'den fazla turist gelir Kuzuluk'a. Yoğun ilgi görmesi nüfusunun çoğalmasını da etkilemiştir. Kuzuluk'un başlıca geçim kaynakları arasında tarım ve inşaat sektörüdür. Başlıca tarım ürünlerini ise mısır ve fındık oluşturur.

Kuzuluk'ta sakin ve huzurlu kısa bir tatil geçirebileceğiniz gibi, bölgeyi uzun soluklu tatillerinizde de tercih edebilirsiniz. Kuzuluk'a yoğun ilgi gösterilse de bölgede çok sayıda otel yoktur. Yine de konaklayabileceğiniz tesisler bulabilirsiniz

Aynı zamanda doğal güzelliği arasına kaplıca sularını da dahil etmiştir Kuzuluk. Kuzuluk kaplıcalarını ayağınıza getiren Kuzuluk termal otellerinde de konaklayabilirsiniz. Mide, cilt, egzaman ve sedef hastalıklarına iyi gelir Kuzuluk kaplıcaları.

Bir şiirin soluksuz okunan küçük bir mısrasını yaşamak isterseniz, Kuzuluk'taki otellerin birinde çok geçmeden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Kuzuluk otellerinde konaklarken bölgenin sınırları içerisindeki ve konum itibariyle bölgeye yakın yerleri gezmeyi sakın ihmal etmeyin.

Kuzuluk'a yaklaşık 73 kilometre uzaklıkta olan Abant Gölü, 35 kilometre uzaklıktaki Mudurnu Sülüklügöl, Aksar Tepesi, Kuzuluk Milli Parkı ve Acelle Yaylası gezilecek yerler listenize dahil edebileceğiniz tabiat güzelliklerinden sadece birkaçıdır.

Kuzuluk Gezilecek Yerler

Kuzuluk Otel Fiyatları

Akyazı'nın güzel bir köşesini oluşturan Kuzuluk, bulunduğu coğrafyaya kattığı farklı atmosferiyle şehirden kaçış planı yapanlar tarafından sıkça terci edilmektedir.

Tabiatın bu benzersiz manzarası, son yıllarda turistlerin yoğun ilgisini görse de Kuzuluk'ta sadece birkaç otel bulunmaktadır. Kuzuluk'ta bulunan oteller kısa ve uzun tatiller için tercih edilebilir. Çünkü Akyazı-Kuzuluk hem doğal güzelliklere yakınlığıyla hem de gezilecek mekanlarıyla huzurlu günler sunar.

Doğası, havası ve şifalı termal suları ile Kuzuluk yaz kış yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Kuzuluk'ta oteller ve termal oteller bulunur. Bölgenin sıcak su kaynaklarına sahip olması termal otellerin açılmasını da beraberinde getirmiştir. Doğanın içinde huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız Kuzuluk otellerinde konaklayabilirsiniz. Kuzuluk'taki oteller hem her bütçeye hem de arkadaşlar veya ailelerle yapılan tatillere hitap eder.

Otellerin her odası konforunuz ön plana alınarak düzenlenmiştir. Odalarda genellikle internet, banyo, eşya dolabı, TV ve mini bar hizmetleri vardır. Eğer Kuzuluk'ta lüks bir otelde konaklamak istiyorsanız, o halde sizlere termal otelleri öneririz.

Kuzuluk ekonomik otellerde ve Kuzuluk lüks otellerde konaklayarak bölgenin içindeki ve bölgeye yakın gezilecek alanları kolaylıkla keşfetme imkanı yakalayacaksınız.

İnternet üzerinden Kuzuluk otellerini araştırıp otellerin verdiği hizmetleri ve otel fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Özellikle yaz sezonu açıldığında Kuzuluk'ta bulunan oteller kampanya yapmaktadır. Kampanya yapan otelleri takip ederek, Kuzuluk tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Gerek tatil için gerekse de termal suları için Kuzuluk'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Yaz tatili, kısa kaçamaklar, resmi tatiller için Kuzuluk'a gidenlerin konaklama tercih edebilecekleri oteller içerisinde termal oteller, kaplıca otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Kuzuluk en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Kuzuluk otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Diğer aylarda daha ekonomik olan Kuzuluk otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Kuzuluk otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Kuzuluk sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Kuzuluk'ta yer alan tüm otelleri ve Kuzuluk otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kuzuluk Otel Yorumları

1

Kuzuluk Termal Otel Sakarya

Bilal moraç - 13 Ağustos 2019, Salı 23:35

Hizmeti sıfır

Bayramın 2. günü salı öğlen giriş yaptım ve şu anda da oteldeyim. Yarın öğlen çıkış yapacağım. Hayatımda gördüğüm en kötü ve hizmeti sıfır olan bir otel. Kesinlikle kimseye tercih etmem. Az önce lobiyi aradım, odadaki mini barlar çalışmadığı için soğuk su ve bardak istedim. Bana kat servis elemanımız şu anda yok, lobiden gelip alabilirsiniz dedi.

1

Keremali Yaylası

AHMET GÜNAL - 17 Temmuz 2019, Çarsamba 15:04

Resimler eksik

Çok güzel; ama insan biraz farklı resimler ekler. Böyle bir yeri halka kazandırmak gerekir. 1 tane resim eklemişsiniz. Lütfen yeni resimlerinizi bekliyoruz.

9

Kuzuluk Kaplıcaları

batuhan mert - 11 Ağustos 2016, Perşembe 15:07

Tamamen yenilenmiş

Kuzuluk Kaplıcaları'na son gidişimde bütün binaların yenilendiğini gördüm, banyo mutfak odalar komple yenilenmiş. Çok hoşuma gitti.