Kütahya Butik Otelleri

En iyi 31 butik otel, en uygun fiyatlar

Kütahya Butik Otel Fiyatları

Çinilerin şehridir, Kütahya.

Marmara, İç Anadolu Bölgesi ve Ege ile bağlantı kavşağında bulunmasıyla Kütahya'ya yıl içerisinde yerli ve yabancı pek çok kişi gelmektedir. Gerek iş amacıyla gerekse de kültür turu için Kütahya'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategoride oteller yer almaktadır. Bu oteller arasında termal – kaplıca otelleri, kent otelleri, 3 yıldızlı otel, 4 yıldızlı otel, 5 yıldızlı otel, apart otel, pansiyon ve Kütahya butik otelleri sayabiliriz.

Çinili Otel Kütahya Merkez

Kütahya - Butik Otel - 21 Misafir Yorumu

Çinili Otel, Kütahya'nın şehir merkezinde yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Merkezi konumun avantajlarını misafirlerine sunan Çinili Otel, konfor ve konaklama olanaklarıyla hem iş hem de turistik konaklamalarda, müşterilerine keyifli bir alternatif oluşturmaktadır. Tesisin tüm konaklama birimlerinden ve ortak kullanım alanlarından Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Sade ve modern olarak dekore edilmiş toplam 32 adet konaklama birimine sahip olan tesisin bütün odalarında misafirlerin keyifli vakit geçirebilmeleri için uydu kanallarının yayınına sahip televizyon bulunmaktadır. Tüm konaklama birimlerinde yer alan özel duşlu banyo 24 saat sıcak suya sahiptir. Temiz banyo havluları konforunuz için odalarda tesis tarafından temin edilmiştir. Tüm odalar...

Termal kaynakların, doğal güzelliklerin ve tarihi değerlerin bir arada olduğu bir Orta Anadolu kentidir Kütahya.

Kütahya'da çok sayıda otel binası bulunmaktadır. Bu binalar arasında merkezde olan ve yeni yapılan otel binaları kadar eski otantik havasını koruyan Kütahya evleri ve binalar da bulunmaktadır. Bu binaların bir bölümü günümüzde restore edilip Kütahya butik otelleri kategorisinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Kütahya butik otelleri; evinin konforunu, rahatlığını ve eskinin otantik evlerinin havasını solumayı sevenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kütahya butik otelleri kategorisinde yer alan butik oteller misafirlerine sıcak, samimi, evinin rahatlığını ve huzurunu sağladığı için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Kütahya butik otelleri kategorisinde yer alan butik oteller ve Kütahya butik otel fiyatları Neredekal.com Kütahya sayfasında bulunmaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Kütahya butik otelleri incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Kütahya butik oteline ön rezervasyon da yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Köklü bir tarihi doğal güzelliklerle buluşturan Kütahya, yıl içerisinde binlerce turiste ev sahipliği yapar. Tercih edilmesinin en önemli faktörlerinden biri termal zenginlikleridir. Bu sebepten dolayı Kütahya'da konaklama seçenekleri oldukça fazladır.

Kütahya otelleri genellikle şehir merkezinde ve şehir merkezine yakın yerlerde konuşlanmıştır. Buna nazaran termal kaynakların yoğun olduğu bölgelerde de konaklama tesisleri yer alır.

Kütahya otellerini incelediğimizde 4 ve 5 yıldızlı oteller, kent otelleri, butik oteller ve apart oteller bulunmaktadır. Oteller yılın her mevsimi açıktır.

Kütahya otel fiyatlarını karşılaştırdığımızda ise 4 ve 5 yıldızlı oteller diğer konaklama tesislerine göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Kütahya otel fiyatlarında en ekonomik oteller butik konseptinde olan tesislerdir.

Kütahya otel fiyatları verilen hizmetlere göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda tercih edeceğiniz oda tipi de fiyatları etkileyen önemli faktörler arasındadır. 2019 yılında bir gecelik Kütahya otel fiyatları 80-280 TL arasında değişir. Bu fiyatlar oda başına istenen tek gecelik fiyatlardır. Kütahya otel fiyatları yaz mevsiminde yükselme gösterirken, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte biraz düşer.

Kütahya'nın termal su kaynaklarından yararlanmak, tarihine tanıklık etmek ve doğasını keşfetmek isterseniz en yakın zamanda Kütahya otel fiyatlarını karşılaştırabilir ve rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Butik Otel Yorumları

10

Murat Dağı Kaplıcaları

Seçkin GÜLSÜN - 2 Eylül 2019, Pazartesi 12:58

Üç yıldır buradayız

Tesis müdürü Hakan Sönmez Bey ve ekibine teşekkürler. Üç yıldır her eylülde mutlaka gidiyoruz.

10

Çinili Otel

Said sadat - 16 Ağustos 2019, Cuma 11:39

Kahvaltı mükemmel

Temizlik, konfor, merkezi konum, güler yüzlü personel, hepsi harika. Kahvaltı mükemmel. Artık Kütahya'da yerim burası.

9

Ispartalılar Konağı

Ispartalılar Konağı - 23 Temmuz 2017, Pazar 17:13

Çocuklu aileler için ideal bir tesis

Otel aileler için oldukça ideal, otelde çocuklar için oldukça fazla etkinlik var. Havuzlarda bile çocuklar çok fazla düşünülmüş, birçok su kaydırağı ve oyuncak var. Yemekleri biz beğendik, çocuklar bile zevkle yediler yemeklerini. Odamız son derece genişti, çocuklarla çok rahat sığdık ve her gün odamıza geldiğimizde odamız temizlenmiş ve toparlanmış oluyordu. Personellere her şey için çok teşekkür ederiz.

4

Ilıca Harlek Kaplıcaları

senem inanlı - 9 Mayıs 2017, Salı 10:03

Yeri ve konumu çok güzel

Yeri, konumu, çok güzel. Suları gerçekten çok şifalı. Ulaşımı kolay. Fakat bakımsız ve ilgisiz kalmış. Belki Gediz Belediyesi'nin yaptığı projeler burada da uygulanır. Be cennet köşe yazı olmasın.

10

Eynal Kaplıcaları

AHMET ATES - 23 Şubat 2017, Perşembe 16:59

Lezzetli yemekler

1. Yapılacak otelde yıkanma yerleri küvet değil mermer küvet veya su doldurup içine yatınca en azından insanı komple su sararsa termale geldiğimizi anlarız. Son yapılan apartlarda küvet koymuşunuz ama bir işe yaramıyor, küvete yattığımızda yarsı dışarıda kalıyor insanın. 2. Restoran birinci sınıf, çok güzel, lezzetli yemekler yapılıyor, kusursuz. Garsonlar da gayet iyi, saygılı ama çok soğuk davranıyorlar. Hemen hemen 15 senedir restoranınıza geliyoruz. Yemekler süper, garsonlar hiç gülmez. Gerisi gayet güzel. Saygılar, hayırlı işler.

2

Dereli Kaplıcaları

neşe nagihan ergün - 14 Ekim 2015, Çarsamba 22:45

Daha çok tanıtım yapılmalı

Bir Kütahyalı olarak ilk defa duydum. Resimleri ve daha çok tanıtım yapılmalı. Bilgi az, anlatım az, tarihi var mı, her şeyi yazılmalı. Nasıl kurulmuş, ne zaman keşfedilmiş, her şeyi yazılmalı ve tanıtılmalı. Bir de çok fotoğraf çekip konulmalı.

2

Yoncalı Kaplıcaları

Erkan DUYAR - 23 Temmuz 2015, Perşembe 22:03

Pişman oldum

Tek düzgün otel diye Yoncalı Termal Otel'de kalayım dedim, pişman oldum. Çalışanlar ilgili ama otel dökülüyor. Havuzu kötü, küçük, termal otel ile ilgisi yok. Üstelik Afyon İkbal Termal Hotel & Spa ile aynı parayı ödedim . İkbal neresi, Yoncalı neresi...