Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (14)
Genel Görünüm Galerisi
Genel Görünüm (24)
Banyo Galerisi
Banyo (3)
43 Fotoğraf
Genel Görünüm Galerisi 1
Genel Görünüm Galerisi 2
Genel Görünüm Galerisi 3
Banyo Galerisi 4
Oda Özellikleri Galerisi 5
Oda Özellikleri Galerisi 6
Mutfak Galerisi 7
Mutfak Galerisi 8
Genel Görünüm Galerisi 9
Oda Özellikleri Galerisi 10
Oda Özellikleri Galerisi 11
Banyo Galerisi 12
Oda Özellikleri Galerisi 13
Banyo Galerisi 14
Oda Özellikleri Galerisi 15
Genel Görünüm Galerisi 16
Giriş
13 Haziran Sal.
Çıkış
14 Haziran Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Otelz.com
704 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör
Garanti BBVA Shop Fly

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Murat Dağı Yolu Uğurluca Köyü Gediz Kütahya
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
13 Haziran Sal.
Çıkış
14 Haziran Çar.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

Termal Turizm ve Kayak Merkezi Oteli, Ege Bölgesi'nde yer alan Murat Dağı'nda bulunuyor. Yüksekliği 23,12 metre olan alan, zengin dokuya sahip ormanlık bölgede konumlanıyor. Eşsiz dağ manzarasına sahip Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezinde mutfak eşyaları, buzdolabı, derin dondurucu, banyo ve duş gibi ihtiyaçları karşılayacak her türlü konfor sunuluyor.

Muhteşem doğal atmosfere sahip odaları ferah ve huzur veriyor. Dağ havasının hâkim olduğu tesiste günün yorgunluğu giderilirken, termal özellikler özel şifa ve sağlık veriyor. 45 derecelik sıcaklığa sahip şifalı termal suları romatizma, sinir hastalıkları, kas ve sinir yorgunluğu, kireçlenme ve eklem rahatsızlıklarına şifa oluyor.

Özel içme ve banyo kürleriyle her derde deva su kaynağı, eriyik mineral özelliğine sahip olarak hizmet veriyor. Teras Kafesinde özel lezzetler, zengin kahvaltı çeşitleri, ızgara keyfi ve fast food seçenekleri sunuluyor. Verandalı ve ahşap teraslı seyir özelliği sunan tesis, eşsiz güzelliklerin izlenebilmesine olanak sağlıyor.

Tesiste bulunan seyir ve yemek alanı gelen misafirlerin güzel ve doyumsuz manzarasıyla yemeklerine eşlik ediyor. Şifalı suları, tertemiz dağ havası ve yemyeşil ormanlık alanıyla doğal konsepte sahip tesis huzur, konfor ve sağlık sunuyor.

Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi'nde bulunan kayak pisti, hafta sonları yoğun ve eğlenceli aktiviteleriyle misafirlerini karşılıyor. Doğa yürüyüşleri, şifalı sularda termal keyfi, gelenlere hem sağlık hem de özgür ortam sunuyor. Kütahya merkezde bulunan doğal ve tarihi yerlere yakın tesisten kolaylıkla günübirlik geziler yapılabiliyor. Tesis bölgesinde çam, kiraz, çınar ve ceviz ağaçları, birbirinden eşsiz güzellikteki özel çiçekleri bulunuyor.

Otelin yer aldığı bölge 1987 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla Termal Turizm Merkezi ilan edilerek hizmet veriyor. Bölgenin önemli özellikleri arasında bulunan termal özelliği, kayak merkezi konsepti ve özel bitki örtüsüyle doğal kuş alanı olarak korunuyor. Alanda şifalı sıcak ve soğuk sular bulunuyor.

  • Yakın bölgede bulunan Gediz ve Porsuk ırmakların doğduğu alan Kesik Söğüt mevki görülmeye değer güzellikler sunuyor.
  • Saplı Adası doğal güzellikleri, eşsiz konumu ve görsel güzellikleriyle görülecek yerler arasında bulunuyor.
  • Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Kütahya'nın meşhur Çini Müzesi ve Çinili Camisi görülmeden gezi keyfi tamamlanmıyor.

Bölgede 400 hektarlık geniş ormanlık alan ve zengin tabiat örtüsü yer alıyor. Tarihi değerlere sahip özel alan, Frigler döneminde Ana Tanrıça Kyblee'ye tapınma yeri olarak geçiyor. Tarihin mistik dokunuşlarına sahip eşsiz güzellikler sunan Murat Dağı, yerli ve yabancı tüm misafirlerine zengin doğal güzelliklerini sunuyor. Dağın her taşının altından, her ağacının dibinden fışkıran doğal sular şifalı yapısı, yemyeşil ortamı ve temiz havasıyla tatil zevki için gelenlere kucak açıyor. Tesis Murat Dağ yolunda Kütahya Gediz sınırları içinde yer alıyor.

Bölgeye özel çuha çiçekleri, Ağlayan gelin diye bilinen ters lalesi gelen turistlerin ilgisini çeken doğal güzellikler arasında yer alıyor. Karaçam Ormanları içinde alabalık keyfinize eşlik eden Gediz Irmağı manzarası, gürül gürül sesiyle doyumsuz bir atmosfer oluşturuyor.

Otel Bilgileri

Konum

Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi
Otelz.com
704 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için 1 gecelik ortalama fiyat 704.00 TL.
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi odalarında Dağ Manzarası, Mutfak Eşyaları, Buzdolabı/Derin Dondurucu, Banyo/Wc, Buklet Seti bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Murat Dağı Termal Turizm Kayak Merkezi için popüler tesis özellikleri; olmasıdır.