Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Festival

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Kütahya Aktiviteleri

Kütahya civarında yapılacak 6 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kent Ormanı Yürüyüş Alanı
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kütahya
Kütahya Frig Vadisi Turu
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Kütahya
Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali
Festival
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kütahya
Domaniç Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri
Festival
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kütahya
Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri
Festival
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kütahya
Murat Dağı Kayak Merkezi
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kütahya

6 mekandan 6 tanesi gösteriliyor

Kütahya Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Alışveriş: Birçok yerli ve yabancı turist alışveriş yapmadan dönmez Kütahya’dan çünkü o kadar güzel hediyelik eşyalar vardır ki, o güzellikleri tüm sevdiklerinizle paylaşmak istersiniz. Çarşıda yer alan sıra sıra dizilmiş dükkanlarda çarpıcı renkteki porselenler, çiniler, değerli taşlardan yapılan takılar, yöresel kıyafetler ve nakışlar en rağbet gören hediyelikler arasında gelir.

Piknik: Doğal güzellikleri ile dikkat çeken, yemyeşil coğrafyası ile büyüleyen Kütahya’daki mesire yerlerinde mutlaka ama mutlaka piknik yapıp, doğa ile iç içe zaman geçirmelisiniz.

Heybetli görüntüsüyle büyüleyen Murat Dağı, kır çiçekleri ile çevrili Porsuk Barajı, Çamlıca Mesire Yeri ve tertemiz havası ile sersemleten Gölcük Yaylası bölgede en sık tercih edilen mesire alanları arasındadır.

Ağaçların gölgesinde yemeğinizi yemek, kuş seslerini dinlerken öğle uykusuna dalmak ve uzun yürüyüşler yapmak istiyorsanız en doğru adreslerden biridir Kütahya ve çevresi.

Kaplıcalar: Termal suları ile ününe ün katan Kütahya’da yılın yorgunluğunu artmak istiyorsanız kaplıcalarda zaman geçirmelisiniz. Yılın yorgunluğunu şifalı sularda atmak, doğa ile iç içe olmak istiyorsanız Kütahya kaplıcaları biçilmiş bir kaftan adeta.

Bisiklet ve Motor Turları: Bölgenin güzelliklerine daha yakından dokunabilmek, rüzgarı saçlarınızın arasında hissetmek ve renkli bir aktivite ile gününüzü renklendirmek istiyorsanız bisiklet ve motor turlarına katılabilirsiniz. Özellikle Frigya Vadileri boyunca bisiklet ve motor turları düzenlenmektedir. Bunun dışında atlı doğa sporları yapılabilecek potansiyel de mevcuttur.

Kütahya Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kütahya için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Kütahya için ailelere uygun aktiviteler : Kütahya Frig Vadisi Turu, Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, Kütahya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kütahya için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Kütahya için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Kütahya Frig Vadisi Turu, Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, Kütahya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kütahya için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Kütahya için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Kütahya Frig Vadisi Turu, Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, Kütahya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kütahya için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Kütahya için çiftlere uygun aktiviteler : Kütahya Frig Vadisi Turu, Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, Kütahya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Kütahya için aktiviteler nelerdir?
Kütahya için aktiviteler : Kütahya Frig Vadisi Turu, Uluslararası Aizanoi Kısa Film Festivali, Hayme Ana'yı Anma ve Göç Şenlikleri, Kütahya konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.