Korubaşı Köyü Otelleri

Assos'un yemyeşil ormanlık alanlarından biri olan Korubaşı Köyü, tatilcilerin her fırsatta kaçtığı bir bölgedir. Konaklamada ise Korubaşı Köyü otelleri gelenlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği tesislerden oluşmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Korubaşı Köyü Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çatı odası çok çok şirin"

"Tertemiz, huzur dolu konaklama"

10

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Korubaşı Köyü Otelleri ve Korubaşı Köyü Otel Fiyatları

Assos'un yemyeşil ormanlık alanlarından biri olan Korubaşı Köyü, tatilcilerin her fırsatta kaçtığı bir bölgedir. Konaklamada ise Korubaşı Köyü otelleri gelenlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği tesislerden oluşmaktadır.

Korubaşı, Çanakkale'nin yıl içerisinde en çok yerli ve yabancı turist çeken bölgesi olan Assos'ta yer almaktadır. Yemyeşil ormanlık alanları ve bozulmamış bakir doğası ile dikkat çeken Korubaşı Köyü, tatil zamanlarında sadece bedenini değil ruhunu da dinlendirmek isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği de bir köydür.

Korubaşı'na tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler yıl içerisinde en kalabalık ve en yoğun dönemi yaz aylarında tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustosta, bayram tatilleri ile hafta sonlarında yaşamaktadır. Sizler de yaz tatilleri ve diğer tatil dönemlerinde Korubaşı Köyü otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Korubaşı Köyü otelleri ve Korubaşı Köyü otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bilgileri, fotoğrafları, konumları ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden sizler de zevkinize ve bütçenize en uygun Korubaşı Köyü otelini bulabilir ve yine bu sayfadan ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Korubaşı Köyü otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bergos Köy Oteli
Bergos Köy Oteli

-

Çatı odası çok çok şirin

Özellikle çatı odası çok çok şirin. Tertemiz, huzur dolu konaklama, Assos'a sadece 10 dakika mesafede ve aynı mimariye sahip bir otel. Güler yüzlü, ilgili personel ve enfes köy kahvaltısı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bergos Köy Oteli
Bergos Köy Oteli

-

Tertemiz, huzur dolu konaklama

Özellikle çatı odası çok çok şirin. Tertemiz, huzur dolu konaklama, güler yüzlü, ilgili personel ve enfes köy kahvaltısı. Assos'a sadece 10 dakila mesafede ve aynı mimariye sahip bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bergos Köy Oteli
Bergos Köy Oteli

-

Kısa tatil tercihimizdi

Bu tesisi internette gördük. Beş yıldızlı otellere değişmem. Mükemmelden de öte. Ramazan Bayramı'nda iki günlük kısa bir tatil için planlamıştık ama şimdi şehirden sıkıldığımızda kaçabileceğimiz evimiz oldu. Tesis çok temiz ve işletmeciler çok canayakın, güler yüzlü insanlar. Kesinlikle gidip görün ve kalın. Sabah kahvaltısı süper. Mutlaka deneyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bergos Köy Oteli
Bergos Köy Oteli

-

Fevkalade

Otel fevkalade. Temiz, düzenli ve ferah. Kesinlikle tavsiye ederim. İşletme sahipleri ise son derece canayakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz.Sizlere güzel bir hizmet verebildiysek ne mutlu bizlere.Her zaman bekleriz otelimize.Tekrar teşekkürler.

14 Mayıs 2013, Salı 23:24