Korubaşı Köyü Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Korubaşı Köyü Otel Fiyatları

Assos'un yemyeşil ormanlık alanlarından biri olan Korubaşı Köyü, tatilcilerin her fırsatta kaçtığı bir bölgedir. Konaklamada ise Korubaşı Köyü otelleri gelenlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği tesislerden oluşmaktadır.

Korubaşı, Çanakkale'nin yıl içerisinde en çok yerli ve yabancı turist çeken bölgesi olan Assos'ta yer almaktadır. Yemyeşil ormanlık alanları ve bozulmamış bakir doğası ile dikkat çeken Korubaşı Köyü, tatil zamanlarında sadece bedenini değil ruhunu da dinlendirmek isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği de bir köydür.

Korubaşı'na tatil ve dinlence için gelenlerin konaklamada gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler yıl içerisinde en kalabalık ve en yoğun dönemi yaz aylarında tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustosta, bayram tatilleri ile hafta sonlarında yaşamaktadır. Sizler de yaz tatilleri ve diğer tatil dönemlerinde Korubaşı Köyü otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Korubaşı Köyü otelleri ve Korubaşı Köyü otel fiyatları bu sayfada ayrıntılı bilgileri, fotoğrafları, konumları ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden sizler de zevkinize ve bütçenize en uygun Korubaşı Köyü otelini bulabilir ve yine bu sayfadan ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.