Giriş
23.05.22
Çıkış
24.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kilyos Günlük Daireler:

Kilyos için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
Kilyos merkezine 1.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.051 TL
Otel
Aile Dostu
3.5/5 Çok İyi
Kilyos merkezine 1.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
834 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Kilyos merkezine 21.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
500 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.8/5 Mükemmel
(39 değerlendirme)
Kilyos merkezine 9.3 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
7.647 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.2/5 Mükemmel
Kilyos merkezine 11.5 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
4.245 TL
4.2/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Kilyos merkezine 11.6 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.726 TL
4.3/5 Mükemmel
Kilyos merkezine 14.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
2.001 TL
Odamax
1.891 TL
En uygun fiyat
1.869 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
1.869 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
(96 değerlendirme)
Kilyos merkezine 13.9 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
2.426 TL
Otel
Şehir Oteli
4.4/5 Mükemmel
(4 değerlendirme)
Kilyos merkezine 16.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
3.335 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.5/5 Mükemmel
Kilyos merkezine 15.4 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
3.986 TL
Mega kentin huzur dolu yerlerinden biri olan Kilyos, Avrupa Yakasında yer almaktadır. Özellikle yaz sezonunda binlerce kişinin akın ettiği Kilyos’ta konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde çok sayıda tesis vardır. Bu tesisler arasında Kilyos günlük kiralık daireler ve yazlık evler sıkça tercih edilmektedir.

Kilyos, mega kent İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan ilçesi Sarıyer’e bağlı bir semttir. Eskiden bir Rum köyü olan Kilyos’un resmi adı Kumköy’dür. Karadeniz’e kıyısı olan belde yaz aylarında plajları ve denize girilecek yerleriyle öne çıkmaktadır.

Yerleşimin antik dönemlere kadar dayandığı Kilyos’ta Cenevizlilerden kalan kalesi ilk göze çarpan detaydır. Karadeniz’e kıyısı olan beldenin tertemiz denizi, incecik kumlarla kaplı plajları ve sahilleri yaz sezonu oldukça hareketli geçmektedir. Hem yazlıkçılara hem tatilcilere ve gezginlere hem de kampçılara ev sahipliği yapan Kilyos, şehrin hengamesinden uzak olduğu kadar şehre de bir o kadar yakın.

Yaz sezonunda artan talebi karşılayacak birçok tesis bölgede misafirlerine hizmet vermektedir. Birçoğu yaz aylarında misafirlerine hizmet veren butik oteller, tatil otelleri, pansiyonlar ve moteller gibi küçük otellerin yanında apart oteller ve Kilyos günlük kiralık daire ve yazlık evler de hizmet vermektedir.

Kilyos’ta misafirlerini ağırlayan günlük kiralık daireler, deniz sıfır ya da birkaç dakikalık yürüme mesafelerinde konumlanmaktadır. Ayrıca bu evler yine Kilyos’un en merkezi noktalarında, alışveriş yapabileceğiniz çarşıya, dükkanlara, limana, şehre ulaşım sağlayan otobüs duraklarına, metro istasyonlarına oldukça yakın noktalarda konumlanmaktadır.

Kilyos günlük kiralık daireler arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bu evler arasından konaklama yapacak kişi sayısına göre evlerden birini seçebilirsiniz. Kilyos günlük kiralık yazlık evler kalabalık arkadaş grupları, kalabalık ve çocuklu aileler tarafından ilk olarak tercih edilen konaklama türüdür.

Kilyos günlük kiralık daire fiyatları yaz sezonunda gecelik 300TL gibi fiyatlara sahiptir. 1+0 oda sayısına sahip olan Kilyos günlük kiralık daire fiyatları biraz daha ekonomik olup ortalama gecelik konaklama fiyatı 200TL kadardır.

Bu fiyatlar kış aylarında biraz daha düşmektedir. Ayrıca Kilyos günlük kiralık daire fiyatları üzerinde evlerin denize olan uzaklığı, evlerin büyüklükleri, oda sayısı, bulunduğu konum ve evlerin dizaynları önemli bir etmendir.

Kilyos günlük kiralık daireler arasında yazlık evlerin yanı sıra havuzlu villalar, bahçeli dubleks evler de misafirlere hizmet vermektedir. Standart yazlık dairelere göre bu tarz büyük evler ve villalar 3+1, 4+1, 4+2 ya da 5+2 şekilde oda sayılarına sahiptir. Bu evlerin yaz sezonunda ortalama gecelik konaklama fiyatları 400TL’den başlamaktadır.

Kilyos’ta büyük günlük kiralık daire fiyatları yaz sezonunun bitmesiyle birlikte biraz daha ekonomikleşmektedir. Yaz sezonunda 400TL olan villaların fiyatları kış ve bahar aylarında 250TL’ye kadar inmektedir.

Kilyos günlük kiralık yazlık daireler, konukların tüm konaklamaları süresince ihtiyaç duyabilecekleri eşyalarla dizayn edilmiş olup oldukça elverişli konumlara sahip olan günlük kiralık yazlık evlerden; alışveriş imkanını sahip çarşıya, toplu taşıma duraklarına, restoranlara ve kafelere oldukça rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kilyos Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kilyos bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kilyos bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kilyos Günlük Kiralık Evler ve Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kilyos Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kilyos Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kilyos Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kilyos Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.