Sarıyer Günlük Kiralık Evler

Avrupa Yakası’nın yerleşim alanlarından biri olan Sarıyer, İstanbul’un en kuzeyinde bulunmakla birlikte şehrin en güzel manzaralarıyla turistlerin ilgi odağı durumundadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Sarıyer Günlük Kiralık Evler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

* Rezervasyon Hattı 0 850 600 16 57
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Sarıyer Günlük Kiralık Evler ve Günlük Daire Fiyatları

Avrupa Yakası'nın yerleşim alanlarından biri olan Sarıyer, İstanbul'un en kuzeyinde bulunmakla birlikte şehrin en güzel manzaralarıyla turistlerin ilgi odağı durumundadır.

26 mahallesiyle büyük bir alanda kurulu olan Sarıyer, Beşiktaş'a, Kağıthane'ye ve Eyüp'e oldukça yakındır. Merkezi bir konumda yer almasından ve ulaşım rahatlığının olmasından dolayı nüfusu oldukça fazladır. Bu durumlar Sarıyer'deki otellerin sayısının artmasına sebep olmuştur. Beşiktaş'taki ve Eyüp'teki ibadet mekanları ve tarihi yapıtlara yakın olması da buradaki otellerin sayısını arttıran etkenler arasındadır.

Sarıyer'de otellerden ziyade, kendinizi evinizde hissedeceğiniz günlük kiralık daireler de bulunmaktadır. Sarıyer'de yer alan günlük kiralık evler şıklığın ve ev konforun birleşimiyle dizayn edilmiştir.

Günlük kiralayabileceğiniz evlerin fiyatları her bütçeye uygun olmakla birlikte, erken rezrvasyon yaptırmak önemlidir. Çünkü Sarıyer her mevsim turistler tarafından konaklamak için tercih edilen ilçelerden biridir.

Sarıyer'deki kiralık konaklayabileceğiniz daireler genellikle apart tarzında olsa da müstakil evler de tercihler arasındadır. En az dört kişilik bir grupla veya ailenizle konaklamak istiyorsanız ve Sarıyer tercihleriniz arasındaysa mutlaka günlük kiralık daireleri incelemenizi öneririz. Çünkü günlük daireler özellikle kalabalık gruplar için en ideal konaklama seçeneğidir.

Sarıyer'in günlük kiralık dairelerinde isterseniz uzun bir konaklama isterseniz kısa bir konaklama imkanınız bulunuyor.

Eğer tercihinizi uzun bir konaklamadan yana kullanacaksanız bölgenin tarihi yapıtlarına ve doğal güzelliklerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sarıyer günlük kiralalık dairelerde kalarak Surp Santuht Ermeni Kilisesi, Pembe Köşk, Maslak Kasırları'nı kolaylıkla gezebilir, bir güne birçok yeri sığdırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın