Kilyos Butik Otelleri

En iyi 5 butik otel, en uygun fiyatlar

Kilyos Butik Otel Fiyatları

Özellikle yaz aylarında İstanbul'un en sık tercih edilen lokasyonlarından biri olan Kilyos'ta, butik otellerde konaklama deneyimini yaşamanızı tavsiye ediyoruz…

İstanbul'un merkezine 25 km mesafede yer alan ve Sarıyer'in sahil şeridindeki bir sayfiye mekanı olan Kilyos, deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabileceğiniz İstanbul'daki nadir adreslerden biri. Özellikle hafta sonu kaçamakları için bir hayli tercih edilen Kilyos, arkasındaki yemyeşil ormanları, tertemiz denizi ve geniş kumsalları ile oldukça sevimli bir görüntüye sahip. Kilyos'ta pek çok halka açık ücretsiz plaj ve ücretli beach club yer alıyor. Bu nedenle de yaz turizmi ön planda. Dolayısıyla Kilyos'ta çok sayıda konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz.

Ancak daha size özel bir tatil yaşamak istiyorsanız, Kilyos butik otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Kilyos butik otelleri, daha az konaklama birimlerine sahip olduklarından, daha kaliteli bir hizmetle buluşturuyorlar misafirlerini. Kilyos butik otellerinin sayısı çok değil, bu nedenle konaklama yapmak istediğiniz Kilyos butik oteli için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca erken rezervasyon, Kilyos butik otel fiyatlarından daha ekonomik yararlanmanızı sağlayacaktır.

Kilyos butik otel fiyatları, diğer konaklama alternatiflerine nazaran biraz daha yüksek rakamlarda seyrediyor. Özellikle yaz aylarında Kilyos butik otel fiyatları, en pahalı dönemini yaşıyor. Genelde Kilyos butik otel fiyatları, ilkbahar aylarında artmaya başlıyor, sonbahar aylarında da yavaş yavaş inişe geçiyor.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kilyos butik otellerini ve 2019 Kilyos butik otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kilyos Otel Fiyatları

İstanbul'un içerisinde ama bir o kadar şehir kalabalığından uzaktır Kilyos.

Sarıyer'in sahil kıyısında bulunan Kilyos, özellikle yaz mevsiminde İstanbulluların kaçış noktalarının başında geliyor.

Genellikle kısa tatiller ve hafta sonu programları için tercih edilen Kilyos‘ta denizin, güneşin ve kumsalların biraz da olsa tadı çıkarılır. Hele ki tatile çıkamayacak olanlar yaz boyunca kendilerine Kilyos sahillerine atar. Kilyos, her ne kadar uzun tatiller için tercih edilmese de bölgede birçok konaklama tesisi bulunuyor. Kilyos otellerinin sayısı çok fazla olmasa da, tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kilyos'taki otellerin geneli yeşillikler arasında ve denize yakın bir konumdadır. Şehrin en temiz ve en güzel plajlarına sahiptir ve bu durum otel sayısının gün geçtikçe arttırmaktadır.

Kilyos otel fiyatları her yıl olduğu gibi 2019 yılında da çok fazla artış göstermemektedir. Bu sebepten dolayı Kilyos otel fiyatları her bütçeye uygundur. Bu durum belli dönemlerde, özellikle hafta sonları Kilyos otellerinin doluluk oranına ulaşmasını sağlıyor.

Kilyos otel fiyatlarını sezona göre karşılaştıracak olursak; yaz aylarına nazara kış ayları daha ucuz oluyor. Yaz mevsiminde oda başına istenen Kilyos otel fiyatları 120-250n TL arasında değişiyor. Kış mevsiminde ise bu fiyatlar 70-120 TL arasında seyir gösteriyor. Kilyos otel fiyatları sadece sezonlar arasında değişmiyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarda da farklılık görülebiliyor.

Tercih edeceğiniz her şey dahil veya oda kahvaltı hizmetleri ile seçeceğiniz oda tipi de Kilyos otel fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında geliyor. Genellikle istenilen fiyatlara oda kahvaltı dahil olurken, her şey dahil hizmetlerde Kilyos otel fiyatları artıyor.

İstanbul'un kalabalığından biraz olsun uzaklaşmak ya da uzun bir tatil yapmak isterseniz eğer, Kilyos otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otellerin konumları, hizmetleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.