Kilyos Apartları

En iyi 5 apart otel, en uygun fiyatlar

Kilyos Apart Otel Fiyatları

Metropol şehir İstanbul'a 25 km uzaklıkta yer alan ve muhteşem sahili ile şehrin karmaşasından kaçış sunan Kilyos, bünyesindeki konaklama alternatifleriyle ziyaretçiler tarafından her mevsim tercih ediliyor.

Karadeniz kıyısında yer alan Kilyos, özellikle yakın konumda yer alan İstanbul'da yaşayanlar tarafından sıklıkla ziyaret edilmekte. Bölgenin en temiz plajlarına ev sahipliği yapan Kilyos, yalnızca yaz aylarında değil, yılın dört mevsimi ziyaretçi akınına uğramaktadır. Baykuş Plajı'nda ata binme, uzun doğa yürüyüşleri yapma, plajında güneşlenme ve balık restoranlarında keyifli bir akşam geçirme imkanı bulacağınız destinasyon aynı zamanda hatırı sayılır bir oranda konaklama birimine ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle uygun bütçeli bir seyahat arayışında olanlar tarafından tercih edilen Kilyos apart otelleri, oldukça avantaj sağlamaktadır.

Genelinin sahile yakın konumda yer aldığı Kilyos apart otelleri arkadaş grupları ve aileler tarafından tercih edildiğinde çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Özellikleri tesislere göre farklılık gösteren tesislerin bir kısmında sabah kahvaltıları sunulurken, bir kısmında kendi yemeklerinizi hazırlama olanağı bulacağınız donanımlı bir mutfak bulunmaktadır.

Özel banyo ve düz ekran televizyonlu oturma alanıyla donatılmış olan Kilyos apart otelleri, sağladığı hizmetler ile aileniz ve sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayacağınız birimlerdir. Pek çok aktiviteye olanak bulacağınız bu destinasyonda Kilyos apart otelleri sayesinde hem konforlu hem de huzurlu bir seyahat imkanı bulabilirsiniz.

Diğer konaklama birimleriyle kıyaslandığında ise Kilyos apart otel fiyatları uygun bütçeleri ile ön plana çıkmaktadır. Sitemiz üzerinden hemen şimdi yapacağınız kısa bir araştırma ile apartlar hakkında daha detaylı bilgi alabilir, pek çoğunda bulunan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yaz aylarında kısmen artık gösteren Kilyos apart otel fiyatları, bütçenizi sarsmayacak bir aralıkta yer almaktadır.

Kilyos Otel Fiyatları

İstanbul'un içerisinde ama bir o kadar şehir kalabalığından uzaktır Kilyos.

Sarıyer'in sahil kıyısında bulunan Kilyos, özellikle yaz mevsiminde İstanbulluların kaçış noktalarının başında geliyor.

Genellikle kısa tatiller ve hafta sonu programları için tercih edilen Kilyos‘ta denizin, güneşin ve kumsalların biraz da olsa tadı çıkarılır. Hele ki tatile çıkamayacak olanlar yaz boyunca kendilerine Kilyos sahillerine atar. Kilyos, her ne kadar uzun tatiller için tercih edilmese de bölgede birçok konaklama tesisi bulunuyor. Kilyos otellerinin sayısı çok fazla olmasa da, tatilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kilyos'taki otellerin geneli yeşillikler arasında ve denize yakın bir konumdadır. Şehrin en temiz ve en güzel plajlarına sahiptir ve bu durum otel sayısının gün geçtikçe arttırmaktadır.

Kilyos otel fiyatları her yıl olduğu gibi 2019 yılında da çok fazla artış göstermemektedir. Bu sebepten dolayı Kilyos otel fiyatları her bütçeye uygundur. Bu durum belli dönemlerde, özellikle hafta sonları Kilyos otellerinin doluluk oranına ulaşmasını sağlıyor.

Kilyos otel fiyatlarını sezona göre karşılaştıracak olursak; yaz aylarına nazara kış ayları daha ucuz oluyor. Yaz mevsiminde oda başına istenen Kilyos otel fiyatları 120-250n TL arasında değişiyor. Kış mevsiminde ise bu fiyatlar 70-120 TL arasında seyir gösteriyor. Kilyos otel fiyatları sadece sezonlar arasında değişmiyor. Hafta içi ve hafta sonu fiyatlarda da farklılık görülebiliyor.

Tercih edeceğiniz her şey dahil veya oda kahvaltı hizmetleri ile seçeceğiniz oda tipi de Kilyos otel fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında geliyor. Genellikle istenilen fiyatlara oda kahvaltı dahil olurken, her şey dahil hizmetlerde Kilyos otel fiyatları artıyor.

İstanbul'un kalabalığından biraz olsun uzaklaşmak ya da uzun bir tatil yapmak isterseniz eğer, Kilyos otel fiyatları sayfamızı tıklayarak otellerin konumları, hizmetleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.