Kerpe Diem Cafe & Restaurant

  • Kocaeli / Kerpe
  • Kayalıklar Mevkii
6.0puan

Kerpe Diem Cafe & Restaurant

Kerpe Köyünün güneye bakan tarafında berrak ve sakin denizinin kıyısı boyunca uzanan bir eğlenme, dinlenme ve lezzet mekanıdır.

Manzarası, özel müzikleri ve hoş ışıkları ile popüler, sabahın erken saatlerinden gece 02:00 ye kadar hizmet veren taptaze balıkların sunulduğu Balık Restaurantından çeşitlli yiyecek ve içeceklerin plaja kadar servis edildiği Cafesine Şezlong ve şemsiyelerinden deniz araçlarına tertemiz tuvaletlerinden soyunma kabinlerine ve oldukça uygun fiyatlarına varıncaya kadar bütün bir günü dileğince geçirebilmek amacıyla tasarlanmış bir kere ya şayanların devamlı geldikleri tutku uyandıran minik bir Beach Club...

Yaz sezonunda full menü hizmet veren Kerpe Diem Sezon haricinde de kapalı alana sahip muhteşem manzaralı ve sıcacık Balık Restaurantında bireysel veya grup misafirlerini ağırlamaktadır.
2 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
2
Kerpe Diem Cafe & Restaurant
Kerpe Diem Cafe & Restaurant
Kerpe / Kocaeli
Türkiye
Rezervasyonumuz yönetilemedi

-

Mekan güzel görünümüne bizi de çekti. Bütün gün yan tarafındaki Ceneviz Cafe restaurantta idik, akşam üzeri otele duş almaya giderken yemek yemek için rezervasyon yaptırdık. Masamızı seçtik, menüye baktık, en geç bir saat sonra geliriz diye ayrıldık. Tam bir saat sonra geldiğimizde bize ayrılan masada 4 kişi oturuyordu ve yemek ve içkileri yeni gelmişti. Garson bize hani iki saat sonra gelecektiniz diyerek önce bir olayı kapamaya ve çay kahve ikramına kalkıştı. Başka masa gösterdi sonra ve oturan kişilerin 5 dakika içinde kalkacağını söyledi. Ancak bardaktaki, kadehlerdeki her şey doluydu. Aç karına çay içip beklemek de nafile olacağından bahsedilen yiyecekleri yemeden kendimize başka bir yer bulduk. Ha bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim, buradaki hesap tamamen ticaridir. Biz iki kişi ne yeriz içeriz, masadaki 4 kişi ne yer içer. Ama hesap edilmemiş bir şey vardı ki iyi rakı içici olduğumuz. Bizim yerimize oturan dört kişi bir 35'lik söylemişti. Biz açılışı 50'likle yaptık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
10
Kerpe Diem Cafe & Restaurant
Kerpe Diem Cafe & Restaurant
Kerpe / Kocaeli
Türkiye
Mükemmel

-

Kerpe'ye geldiğinizde şiddetle tavsiye edilecek bir mekan. Profosyenel bir ekip, harika mutfak, süper manzara. Gittiğinizde bağımlılık yapacağından eminim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)