Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
Tarih ekleyin
Çıkış
Tarih ekleyin
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Bölge

Ara
Kerpe Mah (1)

Yakınındaki Bölgeler

Kandıra
Cebeci Mah (1)

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 1.500 TL
1.500 TL - 2.600 TL
2.600 TL - 4.000 TL
4.000 TL - 6.000 TL
6.000 TL +

Olanaklar

Klima

Konsept/Tema

Aile Dostu
Engelli Dostu
Çocuk Dostu
Hayvan Dostu
Şehir Oteli
İş Seyahati Oteli

Tesis Türü

Otel
En iyi fiyatları sunmak için tüm siteler karşılaştırılıyor…

Kerpe Butik Otelleri

Kerpe Mah yakınında 2 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
Çocuk Dostu
+3
Hayvan Dostu
İş Seyahati Oteli
Şehir Oteli
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Kerpe Mah, Kandıra, Kocaeli
Kerpe Mah merkezine 1.4 km uzaklıkta
Etstur
Oda-Kahvaltı
3.500 TL
Otel
Aile Dostu
Çocuk Dostu
+3
Engelli Dostu
Hayvan Dostu
Şehir Oteli
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Cebeci Mah, Kandıra, Kocaeli
Kerpe Mah merkezine 6.3 km uzaklıkta
Etstur
Sadece Konaklama
7.000 TL

2 otelden 2 tanesi gösteriliyor

Kerpe Butik Otelleri Hakkında

Otel Sayısı

2 tesis

Popüler Otel

Kerpe Diem Otel
Kerpe Mah Şehir Rehberi
Kerpe Mah Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Kasım
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Ağustos
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Kerpe Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kerpe butik otelleri merkeze uzaklık nedir?
Kerpe butik otelleri hem taşıdığı özellikleri hem de konaklama yapan misafirlerine sağladıkları olanaklar bakımından farklılık gösteriyor. Ziyaretçiler ise seyahatleri öncesi bütçelerine ve zevklerine en uygun oteli seçerek rezervasyonlarını yaptırıyor. Büyük bir kısmı oda-kahvaltı olarak hizmet veren En iyi Kerpe otelleri butik konseptine sahip tesislerin, sahip oldukları imkanlar yıl boyunca tercih edilme oranlarında da etkili oluyor. Buna göre yıl içerisinde en sık tercih edilen tesisler en iyi Kerpe otelleri listesinde butik oteller yer almayı başarıyor. Peki Kerpe butik otellerinin merkeze uzaklığı ne kadar? merkezden Kerpe butik otellerine ulaşım karayolu ile sağlanabiliyor. Kerpe butik otelleri Kocaeli arası mesafe ise 62 kilometre olarak belirtiliyor.
Aileye ugun Kerpe butik otelleri hangileridir?
Kerpe'yi ziyaret etmek isteyen hemen herkesin merak ettiği konulardan bir başkası ise tesislerin aileye uygunluğu. Haliyle aileye uygun Kerpe butik otelleri hangileridir? sorusu da en çok sorulan sorular arasında. Söylemek gerekir ki; Kerpe'nin neredeyse tüm tesisleri Kerpe aile otelleri ve neredeyse tüm tesis işletmecileri tesislerini ailelerin rahatlığı için uygun hale getiriyor. Kerpe'nin huzur veren atmosferinde zengin olanaklara sahip tesisler tercih edilebileceği gibi daha mütevazi tesislerde bulunuyor. Bu sebeple Kerpe merkezdeki butik aile otelleri ziyaretçilerin tercihlerine göre değişkenlik gösteriyor.
Manzaralı Kerpe butik otelleri hangileridir?
Denize sıfır Kerpe butik otellerinin farklı konumlarda hizmet verebildiği ve birbirinden farklı hizmet kalitelerine sahip olabildiğinden daha önce bahsetmiştik. Örneğin deniz manzaralı Kerpe butik otelleri konuklara plajda özel bir alan sunarken, bazı tesislerde ise hem özel plaj alanı hem de kendilerine ait bir açık yüzme havuzu bulunabiliyor. İşte bu tesisler genellikle manzaraları ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Denize sıfır manzaralı Kerpe butik otelleri bünyesinde en güzel manzaralara bazı odalarda, restoranda ve tesislerin çeşitli ortak alanlarında şahit olunabiliyor. Manzaralı bir konumda hizmet veren oteller Kerpe merkezlnin yanı sıra pek çok mevkiinde hizmet vermeye devam ediyor. Deniz ve doğa manzaralı Kerpe butik otelleri ve fiyatları için sitemizden uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.
En uygun Kerpe butik otelleri hangileridir?
Kerpe butik otelleri fiyatları bakımından incelendiğinde kış ve yaz aylarına, otellerin misafirlerine sunduğu olanaklarına göre farklılık gösteriyor. Bu özellikleri ile tüm tesisler arasından en ucuz ve en uygun fiyata sahip olan tesis kategorisi Kerpe apart otelleri ile Kerpe pansiyonları olarak listeleniyor. Kerpe otel fiyatları yaz tatilinin de başladığı aylarda, hafta sonu tatillerinde ve özel tatil günlerinde biraz pahalı oluyor. Ancak diğer günlerde daha ekonomik konaklama fiyatları sunuyor. Aynı şekilde termal oteller de kış aylarında en yüksek konaklama fiyatına sahip olmasıyla karşımıza çıkıyor. Tüm yıl boyunca en uygun konaklama fiyatı kişi başı olarak değişebiliyor. Termal tesislerde ise kış sezonunda kişi başı en uygun fiyatlar daha yüksek olabiliyor.