Kerpe Pansiyonları

En iyi 15 pansiyon, en uygun fiyatlar

Kerpe Pansiyon Fiyatları

Kerpe, yaz aylarında bunaltmayan havası, nisandan eylüle kadar süren poyraz rüzgârları ile tipik bir Karadeniz iklimi sergiliyor.

Kocaeli Kerpe, Akdeniz'deki tatil yerlerinde gördüğümüz çok gürültülü eğlence anlayışından uzak bir tatil sunuyor gezginlere. Sessiz ve sakin bir sahil gezintisinin, manzaraya doğru çay içme keyfinin ne demek olduğunu burada tekrar anlıyorsunuz...

Karadeniz'in hırçın dalgalarının ulaşamadığı Kerpe, Kandıra'ya 10 km uzaklıkta yer alır.

Kocaeli Kerpe'nin bu doğal halini tatmak isteyen gezginler de konaklamak için daha çok Kerpe pansiyonlarını tercih ediyor. Daha samimi ilişkilerin olduğu, dilerseniz kısa süre, dilerseniz uzun süre konaklayabileceğiniz Kerpe pansiyonları, beldenin hemen her kesiminde bulunuyor.

Kerpe pansiyonlarında tatilinizi geçirmek istiyorsanız, rezervasyon konusunda biraz erken davranmanızda fayda var. Çünkü özellikle yaz aylarında Kocaeli Kerpe pansiyonları oldukça kalabalık oluyor. Çevre illerden gelen tatilcilerin gözdesi Kocaeli Kerpe yaz aylarında dolup taşıyor...

Yaz mevsiminde bunaltmayan havası ile Marmara'nın gözde tatil beldelerinden olan Kerpe, balıkçı restoranları ile de bir o kadar ünlü. Ünlü kum midyesinin tadına ise doyum olmuyor. Ülkemizde değeri fazlaca bilinmeyen kum midyesi yurt dışına bu yöreden çıkarılıp ihraç ediliyor.

Kerpe'de pazar günleri kurulan halk pazarı ise, beldenin en şenlikli günü. Kerpe'ye özgü sebze ve meyvelerin burada en tazesini bulabilirsiniz. Doğasıyla, dinlendirici havası ve keyifli yaz mevsimi ile misafirlerini bekleyen Kerpe, 2019 yılına da en güzel giysilerini giyerek hazırlandı.

Kerpe otellerinin yenilendiği, beldenin temizlendiği ve dalgaların durulmaya başladığı beldede 2019 Kerpe otel fiyatları da oldukça uygun görünüyor. Pansiyonculuğun yaygın olduğu beldede, butik otel ve apart oteller de mevut. Kerpe 2019 otel fiyatları tesisten tesise göre değişiklik gösterse de en uygunu Kerpe pansiyonlarında görülüyor.

Kerpe'de zaman geçirmeyi düşünüyorsanız, yılın her günü bu beldeyi ziyaret edebilirsiniz. Yaz mevsiminin daha serin geçtiği Kerpe, 2019'de sunduğu uygun otel fiyatları ile yaz ve bahar aylarında sizleri bekliyor.