Kastamonu Kayak Otelleri

En iyi 46 , en uygun fiyatlar

Kastamonu Kış Oteli Fiyatları

Yemyeşil ormanların arasına gizlenmiş, gölgesinden heybetli dağların yükseldiği Kastamonu, kış tatillerinin de ideal adreslerinden biri…

Kastamonu'ya 40 km mesafede yer alan Ilgaz Dağı Milli Parkı, kış aylarında bir hayli rağbet görüyor. Eğer siz de kayak sporuna gönül verenlerdenseniz, Kastamonu kayak otelleri sizin için oldukça ideal. Kış mevsiminde kimi zaman kar kalınlığı 2,5 metreye kadar çıkabilen Ilgaz Dağı'nda, kayağın yanında, dağcılık, doğa yürüyüşleri gibi aktivitelere de katılabilirsiniz.

Tatil denince deniz - kum - güneş diyenlere, kar ve kayak diyenlere, tarih ve kültür diyenlere, doğaseverlere, maceraperestlere kısacası herkesin tatil anlayışına hitap eder Kastamonu...

Kastamonu kayak otelleri daha çok lüks ve kaliteli hizmet sunuyor misafirlerine. Ayrıca yatak kapasitesi olarak bir hayli fazla olan Kastamonu kayak otellerinde kalabalık ailenizle ya da arkadaş grubunuzla konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kastamonu kayak otelleri, bulundukları bölgenin ilçe merkezine de yakın bir konumda olmalarından dolayı, misafirlerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Her türlü ihtiyacınızı karşılamanın yarattığı huzurun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz Kastamonu kayak otellerinde konaklayarak.

Dilerseniz tüm gün kayak yapabilir, dilerseniz de sıcak şarap keyfi yaparak romantik dakikalar geçirebilirsiniz Kastamonu kayak otellerinde. Bununla birlikte sessiz ve sakin bir kış tatili için aradığınız her şeyi Kastamonu kayak otellerinde bulabilirsiniz.

Eğer siz de huzurlu, dingin ve bir o kadar da eğlenceli bir kış tatili planı yapıyorsanız, Kastamonu kayak otellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ancak kış aylarında oldukça rağbet gören Kastamonu kayak otellerinde yer bulmak kimi zaman biraz zorlaşabiliyor. Bu nedenle erkenden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Doğusunda Sinop, batısında Karabük, güneyinde Çankırı, kuzeyinde Karadeniz, kuzeybatısında Bartın, güneydoğusunda ise Çorum ile komşu olan Kastamonu, Batı Karadeniz'de yer alır.

Cumhuriyet Dönemi'nde Ağustos 1925'te Yüce Önder Atatürk'ün Kastamonu'da yaptığı Kıyafet ve Şapka İnkılabı, Cumhuriyet'in önemli adımlarının başında gelir.

Zengin Kastamonu mutfağından etli ekmek, banduma, mıklama, paça, ekşili pilav, ala pilav, çekme helva, simit tiridi, püryan kebabı, oğmaç çorbası, köle hamuru, cırık tatlısı, üryani eriği hoşafı ve dönerini afiyetle yiyebilirsiniz.

Kastamonu kış aylarında daha güzel. Dolayısıyla Kastamonu 2020 otel fiyatları, karın yağması ile birlikte artış gösteriyor. 2020 otel fiyatları ortalama 80 - 120 TL arasında değişiyor. Ancak kış aylarının yaklaştığı şu günlerde, Kastamonu'da konaklamak isterseniz eğer, otel rezervasyonunuzu önceden yaptırmanızı öneririz.

Birbirinden güzel ve size özel Kastamonu otellerinden birinde gönlünüzce bir 2020 Kastamonu tatili geçirmeniz dileğiyle...