Giriş
25.05.22
Çıkış
26.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli

Spa & Sağlık

Jakuzi

Olanaklar

Resepsiyon

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Her bütçeye uygun Karahayıt Pansiyonları neredekal.com'da! Dilerseniz uygun fiyatlı Karahayıt Pansiyon seçeneklerini inceleyebilir ya da farklı bölgelerdeki tatil fırsatlarını yakalamak için aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz.

Karahayıt Pansiyonları:

Karahayıt için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
3.6/5 Çok İyi
(82 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 4.0 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
838 TL
Coral Tatil
882 TL
En uygun fiyat
834 TL
TatilBudur.com
En uygun fiyat:
TatilBudur.com
834 TL
Otel
Termal Otel
4.6/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 440 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
471 TL
Etstur
454 TL
En uygun fiyat
454 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
454 TL
4.2/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 250 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
399 TL
Odamax
402 TL
En uygun fiyat
399 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
399 TL
Otel
Aile Dostu
2.9/5 Ortalama
(7 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 1.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
380 TL
Odamax
380 TL
En uygun fiyat
380 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
380 TL
4.2/5 Mükemmel
Karahayıt Mah merkezine 730 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
681 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.3/5 Mükemmel
(9 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 290 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
475 TL
Odamax
460 TL
En uygun fiyat
460 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
460 TL
4/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 350 m uzaklıkta
Otelz.com
%15 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.156 TL
Odamax
1.156 TL
En uygun fiyat
1.156 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.156 TL
4.1/5 Mükemmel
Karahayıt Mah merkezine 660 m uzaklıkta
Odamax
Yarım Pansiyon
1.121 TL
Setur
1.590 TL
En uygun fiyat
1.121 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.121 TL
3.9/5 Çok İyi
Karahayıt Mah merkezine 570 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.300 TL
Otel
Termal Otel
3.4/5 Çok İyi
(1 değerlendirme)
Karahayıt Mah merkezine 440 m uzaklıkta
Otelz.com
Yarım Pansiyon
1.250 TL

Karahayıt Pansiyonları

Karahayıt Pansiyonları

Denizli ili sınırları içerisinde yer alan Karahayıt, eşsiz doğası ve huzur veren ortamı ile tatilde farklılık arayanlara ev sahipliği yapıyor. Deniz, kum, güneşin yanı sıra yeşillikle dolu bir tatil geçirmek isteyen kişiler bu bölgeyi tercih ediyor. Yeşilliği, doğası ve manzarası ile dinlenebilir ve biraz olsun hayatın koşturmacalı maratonundan uzaklaşabilirsiniz. Harika doğası eşliğinde kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Karahayıt, sakin doğası ve huzurlu çevresi ile öne çıkıyor. Bu nedenle, Karahayıt bu iş için son derece ideal bir tatil bölgesi. Bölge buram buram samimiyet kokuyor. Ege'nin samimi havası ve insanları da bu tatilin keyifli hale gelmesinde büyük önem taşıyor. Karahayıt pansiyonları, bölgenin mimari yapısı ile beraber son derece hoş bir görüntü de oluşturmakta. Nostaljik bir havaya sahip olan Karahayıt pansiyonları size eski güzellikleri hatırlatırken, bölgenin havasını buram buram hissedebilmeniz için öncülük ederek, tatilinizi daha da anlamlı hale getirmeyi sağlıyor.

Karahayıt Termal Pansiyonları

Karahayıt Termal Pansiyonları

Bölge içerisinde birçok konaklama yeri bulunuyor. Tatil bölgesi olması dolayısıyla pek çok pansiyon ve apart bulunsa da termal pansiyonlar kendilerini bu sınıflandırmadan ayırıyor. Karahayıt termal pansiyonları , doğal su kaynaklarının etrafında yer alıyor. Bu sular ise insanların pek çok rahatsızlığına iyi gelmesi ile biliniyor. Kişiler tatil süreçleri boyunca sağlıkları açısından da avantaj sağlayarak, iyi bir tatil evresinin temelini atıyorlar. Karahayıt kaplıcaları pansiyonları seçeneklerininsunduğu başlıca faydalar:

 • Astım, bronşit gibi üst solunum rahatsızlıklarına iyi gelir.
 • Sedef, egzama gibi mevsimsel dönemsel rahatsızlıklara iyi gelir.
 • Mide rahatsızlıklarına ve kadın doğum hastalıklarına iyi gelir.
 • Romatizma ve kireçlenmelere iyi gelir.
 • Böbrek taşı ve idrar yolları problemlerine de iyi gelmesiyle bilinir.

Termal yani eski adı ile kaplıca pansiyonları, bu ve bunun gibi birçok faydayı sizlere sunuyor. Bu sayede, tatiliniz süresinde bedeninizi yenileyebilirsiniz. Tatil süreci boyunca üstünüzdeki yorgunluğu atabilir, enerjinizi toplayabilirsiniz. Üstelik, termal suların nörolojik hastalıkların tedavisinde de kullanıldığı biliniyor. Bu suyun rahatlatıcı ve dinginleştirici bir yanının olduğu aşikar. Bu sebeple, huzur veren bir ortamda, dinginlik veren bir pansiyonda kalmak sizi son derece iyi hissettirebilir. Üstüne üstelik bu pansiyonlarda pek çok hizmete de sahip olmak mümkün. Sabah kahvaltı, akşam ve öğle yemekleri ve aynı zamanda Karahayıt pansiyonları havuzlu olanları ile yeşillik dolu bir alanda, maviliğin de keyfini yaşayabilirsiniz. Yaz mevsiminin sıcağını serin bir su ile de giderebilirsiniz. Ancak bunun yanında bölge insana birçok şeyi gözden kaçırdığımızı da hatırlatıyor. Her şeyden önce kendimizle ilgilenmeyi bizlere öğretiyor. Karahayıt'ın yeşilliği içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kafanızı rahatlatabilir, huzur içerisinden dinlenebilirsiniz. Önemli bir karar almadan önce burada konaklamak, pansiyonlarında bulunmak, bölgeyi yaşamak, sağlıklı kararların alınmasında dahi önemli bir rol oynuyor. Bölge ve bölgenin havası içerisinde huzurlu hissederken doğa içinde bir tatilin ve doğal konaklama imkanının tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Karahayıt Pansiyonları Fiyatları

Karahayıt Pansiyonları Fiyatları

Huzur ve sakinliği hem ilçede hem de pansiyonda kalırken yaşamak mümkün. Karahayıt bölgesi, hoş doğası ile beraber hoş pansiyonlara da sahip. Kalan kişilerin doğa ve yeşillik ile iç içe olması bu bölgenin tatil için tercih edilebilirliğini yükselten faktörler arasında. Ancak bu pansiyonların fiyatının belirlenmesinde belli başlı etmenler bulunuyor. Pansiyonun konumu ve pansiyonun hizmetleri, bu noktada belirleyici. Karahayıt pansiyonları her şey dahil seçeneklerinde genelde tüm yiyecek ve alkollü alkolsüz içecekleri ücretsiz tüketebilirken; pansiyonun bu paket için belirlediği etkinliklere de ücretsiz katılabilme hakkına erişebiliyorsunuz. Karahayıt pansiyonları fiyatları, bu gibi durumlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bunun yanı sıra pansiyon içerisinde odanın manzarasına göre de fiyatların değişimi söz konusu. İyi bir araştırma ile Karahayıt pansiyonları ucuza konaklama fırsatını da elde etmeniz kolaylaşıyor. Bu hususlara dikkat edilerek tercih yapılması, uygun bir maliyetle tatili daha da hoş hale getirmeye olanak sağlayabilir. İyi bir tatil süreci geçirmek için iyi bir konaklama oldukça önemli. Önceliklerinizi belirleyerek kendiniz için en uygun olan konaklama seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Konaklamanın rahat ve huzurlu bir tatilde önemi oldukça büyük. Çünkü her türlü aktiviteden sonra dinlenmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden iyi bir konaklama yapmak, iyi bir tatili kaçınılmaz kılarak tatilin kalitesini arttırmanızda büyük rol oynar.

Karahayıt Gezilecek Yerler

Karahayıt Gezilecek Yerler

Bölgenin doğası, yeşilliği gerçekten görülmeye değer. Farklı bir tatil ve olağanın dışında bir şeyler yaşamak isteyen kişiler için Karahayıt otelleri son derece ideal. Burada doğa ile iç içe olan; gezilecek, görülecek pek çok yer bulunuyor. Sakinlik ve huzur arıyorsanız ve henüz tatil listenizi hazırlamadıysanız Karahayıt bölgesini de bu listeye ekleyebilirsiniz. Denizli Karahayıt pansiyonları içerisinde konaklama yerinizi hazırladıysanız gezilecek yerlere de göz atabilir, tatilinizi planlayabilirsiniz. Bölgede gezilebilecek;

 • Pamukkale Travertenleri
 • Denizli Teleferik
 • Etnografya Müzesi
 • Laodikeia Antik Kenti
 • Adalet Parkı
 • Çınar Parkı
 • Horoz Heykeli
 • Karcı Dağı gibi muhteşem güzellikler bulunuyor.

Bu bölge, içerisinde pek çok doğal güzelliği barındırıyor. Sıraladığımız yerler bölgenin popüler turistik alanlarının başında gelmekte. Ancak, çevreyi kendiniz de keşfedebilir, tatilinize farklılık katabilirsiniz. Bu sayede, gezerken hissedebilir ve yaşayabilirsiniz. Doğa ile iç içe ve huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız Karahayıt bölgesini de tatil rotanıza ekleyebilirsiniz.

Karahayıt Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karahayıt bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Karahayıt bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Karahayıt Pansiyonları - En İyi Karahayıt Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Karahayıt Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Karahayıt Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Karahayıt Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Karahayıt Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.