Giriş
22.05.22
Çıkış
23.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Hayvan Dostu
Şehir Oteli

Spa & Sağlık

Buhar Odası
Hamam
Jakuzi
Masaj
Spa Olanakları

Olanaklar

Evcil Hayvan Girebilir
Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Popüler Filtreler

Bisiklet
Ortak Alanda TV

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Pamukkale Pansiyonları:

Pamukkale için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
3.6/5 Çok İyi
(82 değerlendirme)
Pamukkale merkezine 1.0 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
838 TL
Coral Tatil
882 TL
En uygun fiyat
834 TL
TatilBudur.com
En uygun fiyat:
TatilBudur.com
834 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.2/5 Mükemmel
Pamukkale merkezine 170 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
452 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.9/5 Mükemmel
(12 değerlendirme)
Pamukkale merkezine 170 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
349 TL
Otel
Aile Dostu
3.7/5 Çok İyi
(3 değerlendirme)
Pamukkale merkezine 470 m uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
435 TL
Otel
Hayvan Dostu
3.8/5 Çok İyi
Pamukkale merkezine 490 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
635 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.8/5 Mükemmel
Pamukkale merkezine 90 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
399 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.3/5 Mükemmel
Pamukkale merkezine 330 m uzaklıkta
Otelz.com
%11 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
399 TL
Otel
Şehir Oteli
4.9/5 Mükemmel
Pamukkale merkezine 600 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
950 TL
4.1/5 Mükemmel
Pamukkale merkezine 4.6 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Yarım Pansiyon
1.180 TL
Odamax
1.121 TL
En uygun fiyat
1.121 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.121 TL
Otel
Termal Otel
3.4/5 Çok İyi
(1 değerlendirme)
Pamukkale merkezine 4.6 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
%15 Tasarruf
Yarım Pansiyon
1.190 TL
Otelz.com
1.300 TL
En uygun fiyat
1.190 TL
Tatilsepeti.com
En uygun fiyat:
Tatilsepeti.com
1.190 TL

Pamukkale Pansiyonları

Pamukkale Pansiyonları

Ege Bölgesi'nin doğusunda yer alan Pamukkale, Denizli'ye bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Pamukkale, şifalı kaplıcaları, termal suları, insan sağlığını destekleyen doğal ve tarihi yapısıyla turistlerin ve tatilcilerin her mevsim ilgi odağı oluyor. Dünya'nın sayılı harikalarından biri olan Pamukkale travertenlerini bünyesinde barındıran ilçe, tatil yapmak isteyenlerin listelerinin başında geliyor. Pamukkale otelleri, birçok anlamda tatil için ideal seçeneklerle tatil yapmak isteyen herkesi cezbediyor. Tatilcilerin gözde mekanlarından olan Pamukkale, konaklama açısından da çeşitli seçenekler sunuyor. Özellikle otel kalabalığını sevmeyenler için özenle hazırlanan pansiyonlar bu anlamda dikkat çekiyor. Pamukkale, tatilcilere pansiyon sayısı bakımından oldukça fazla seçenek sunuyor. Pamukkale pansiyonları , kalabalık gruplar, çocuklu aileler, çiftler ve yalnız tatil yapmak isteyenlere uygun farklı kapasite ve özellikte seçenekler sunuyor. Aynı zamanda küçük kaçamaklar için de seçenekleri bulunuyor. İster uzun süreli tatiller yapın isterseniz kısa süreli fark etmeksizin Pamukkale'de kendinize ve sevdiklerinize uygun pansiyonlar bulabilirsiniz. Bir tatilden özellikle ne beklediğinizi göz önünde bulundurarak pansiyonların size sağladığı olanakları dikkatle incelemek gerekiyor. Dinlenmek, eğlenmek ve nefes almak için yapacağınız tatillerde, Pamukkale pansiyonlarında rahatınız için her şey düşünülmesi sayesinde kendinize uygun pansiyonu çok çeşitli seçenekler arasından kolayca bulabilirsiniz.

Pamukkale Termal Pansiyonlar

Pamukkale Termal Pansiyonlar

İş hayatının yoğun temposundan uzaklaşmak, ailenizle ya da sevdiklerinizle keyifli tatil yaparak deşarj olmak herkesin en doğal isteği. Bu bağlamda tatillerden beklentiler oldukça yüksek. Beklentilerin karşılık bulması açısından tatil yapılacak yerin ve konaklama için tercih edilecek pansiyonun önemi de oldukça yüksek oluyor. Şifalı suların insan vücudu ve psikolojik açıdan rahatlama sağladığı yüzyıllardır bilinen bir gerçek. Pamukkale, bilindiği üzere şifalı kaplıca ve termal suları ile meşhur bir yer. Bu yönüyle de birçok insanın ilgisini özellikle çekiyor. Yapacağınız tatilden rahatlamış bir şekilde ayrılmak istiyorsanız Pamukkale termal pansiyonlar sizin için en uygun seçenekler arasında bulunuyor. Termal pansiyonlarda 7/24 sıcak ve kalsiyum oksit içeren termal sular elinizin altında bulunuyor. Bu sayede beden olarak da rahatlama fırsatı yakalayabillirsiniz. Sadece rahatlama anlamında değil, birçok hastalığa da iyi geldiği bilinen termal sular, Pamukkale yöresinde birçok kişiyi cezbediyor ve Pamukkale, mevsim fark etmeksizin yerli yabancı her milletten insanla dolup taşıyor. Pamukkale kaplıcaları pansiyon seçenekleri oldukça zengin. Seçeneklere kısaca bir göz atarak isteğinize uygun pansiyonu bulmak mümkün. Pamukkale pansiyonları ile tatillerinizi oldukça keyifli bir şekilde geçirebilir, tatil sonunda da rahatlamış olarak Pamukkale yöresinden maksimum haz ile ayrılabilirsiniz.

Pamukkale Pansiyonları Fiyatları

Pamukkale Pansiyonları Fiyatları

Doğal güzellikleri, şifalı suları, tarihi mekanları ve ender lezzetleriyle ön plana çıkan Pamukkale, pansiyon bakımından da oldukça zengin. Konumu itibarıyla sıcak bir iklime sahip olan Pamukkale daha birçok anlamda avantajlı bir konuma sahip olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yazları tatillerin başrolünde oynayan Pamukkale, sayısız pansiyonuyla konaklama açısından da avantaj sağlıyor. Otellerin kalabalık yapısından uzak kalmak ve daha samimi ortamlarda tatilini geçirmek isteyen tatilseverlerin ilk tercihi olan Pamukkale pansiyonları fiyatları ile de çok avantajlı seçenekler sunuyor. Çünkü her türden misafire yönelik esnek fiyat aralıklarında pansiyonlar bulunuyor. Pamukkale pansiyonlarından her kesime uygun fiyatta seçenekler bulabilirsiniz. Fiyatlar, pansiyonların sahip olduğu olanaklar ile bağlantılı olarak değişiyor.

  • Pamukkale havuzlu pansiyonlar, bünyesinde bulundurduğu havuz ile tatil keyfini doruklara ulaştırıyor. Pansiyonların havuzlu ve havuzsuz olması yönüyle de fiyatlarda değişiklikler yaşanıyor.
  • Kısa süreli tatiller için Pamukkale günlük pansiyon tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun süreli ya da günlük olarak ayrılan odaların da fiyatlarında esnemeler olabiliyor.
  • Zaman kavramı da bir diğer önemli unsur oluyor. Pansiyonda kalacağınız sürelerde, mevsimsel olarak farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.
  • Pansiyonun konumu bu fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.
  • Yemek hizmetinin olup olmadığı da fiyatların değişmesinde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yemek hizmeti bulunan pansiyonların fiyatları, yemek bulunmayan pansiyonlara oranla biraz fazla olabiliyor.

Pansiyon tercihinizi yaparken tüm kriterleri göz önünde bulundurarak Pamukkale uygun pansiyon seçeneği bulmanız mümkün.

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale'de tatil yapacaksanız birçok açıdan şanslısınız. Çünkü Pamukkale hem konaklama bağlamında hem gezilecek mekanlar bağlamında oldukça elverişli bir konuma sahip. Pamukkale'de yapacağınız tatillerde gezip görebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

  • Pamukkale Travertenleri, elbette ki bu listenin başında geliyor ve ziyaretçileri doğal güzelliğiyle mest ediyor. Beyaz Cennet olarak bilinen travertenler, güzelliği, şifalı suları ve doğal yapısıyla binlerce yıldır misafirlerini cezbediyor. Beyaz Cennet ayrıca UNESCO dünya doğal mirası listesi arasında bulunuyor.
  • Hierapolis bir diğer gezilmeye değer ender mekan olarak karşımıza çıkıyor. Hierapolis Antik Kenti M.Ö 2. yüzyılda Bergama Kralı Eumenes'in emriyle yapılmıştır. Yine Hierapolis de Pamukkale travertenleri gibi UNESCO Dünya Doğal Mirası Listesi arasında bulunuyor.
  • Bir başka tarihi güzellik olan Laodikya da bir antik kent olarak karşımıza çıkıyor. Denizli'nin 6 km doğusunda yer alan Laodikya, Pamukkale yolu üzerinde bulunuyor. Pamukkale pansiyonlarında kalıyorsanız Laodikya'yı görmeden ayrılamamanızı öneriyoruz. Böylece tatilinizden maksimum verim almanız mümkün.
  • Tarihe doyacağınız bir başka mekan ise Tripolis. Bu antik kent Denizli merkezine sadece 40 km uzaklıkta bulunuyor ve özellikle yaz mevsiminde yerli ve yabancı turist akınına uğruyor.

Gezilebilecek bu mekanların dışında daha birçok seçeneği bünyesinde barındıran Pamukkale yöresi, Karahayıt, Kaklık Mağarası ve daha pek çok ender yapısıyla tatilcilere unutamayacakları bir tatil yaşatıyor.

Pamukkale Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Pamukkale bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Pamukkale Pansiyonları - En Uygun Pamukkale Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Pamukkale Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Pamukkale Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Pamukkale Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Pamukkale Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.