Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pamukkale Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Pamukkale Pansiyonları

Pamukkale için {{ (filteredHotels).length}} / 75 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Pamukkale Pansiyonları

Pamukkale Pansiyonları

Pamukkale Pansiyonları

Ege Bölgesi'nin doğusunda yer alan Pamukkale, Denizli'ye bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Pamukkale, şifalı kaplıcaları, termal suları, insan sağlığını destekleyen doğal ve tarihi yapısıyla turistlerin ve tatilcilerin her mevsim ilgi odağı oluyor. Dünya'nın sayılı harikalarından biri olan Pamukkale travertenlerini bünyesinde barındıran ilçe, tatil yapmak isteyenlerin listelerinin başında geliyor. Pamukkale otelleri, birçok anlamda tatil için ideal seçeneklerle tatil yapmak isteyen herkesi cezbediyor. Tatilcilerin gözde mekanlarından olan Pamukkale, konaklama açısından da çeşitli seçenekler sunuyor. Özellikle otel kalabalığını sevmeyenler için özenle hazırlanan pansiyonlar bu anlamda dikkat çekiyor. Pamukkale, tatilcilere pansiyon sayısı bakımından oldukça fazla seçenek sunuyor. Pamukkale pansiyonları , kalabalık gruplar, çocuklu aileler, çiftler ve yalnız tatil yapmak isteyenlere uygun farklı kapasite ve özellikte seçenekler sunuyor. Aynı zamanda küçük kaçamaklar için de seçenekleri bulunuyor. İster uzun süreli tatiller yapın isterseniz kısa süreli fark etmeksizin Pamukkale'de kendinize ve sevdiklerinize uygun pansiyonlar bulabilirsiniz. Bir tatilden özellikle ne beklediğinizi göz önünde bulundurarak pansiyonların size sağladığı olanakları dikkatle incelemek gerekiyor. Dinlenmek, eğlenmek ve nefes almak için yapacağınız tatillerde, Pamukkale pansiyonlarında rahatınız için her şey düşünülmesi sayesinde kendinize uygun pansiyonu çok çeşitli seçenekler arasından kolayca bulabilirsiniz.

Pamukkale Termal Pansiyonlar

Pamukkale Termal Pansiyonlar

İş hayatının yoğun temposundan uzaklaşmak, ailenizle ya da sevdiklerinizle keyifli tatil yaparak deşarj olmak herkesin en doğal isteği. Bu bağlamda tatillerden beklentiler oldukça yüksek. Beklentilerin karşılık bulması açısından tatil yapılacak yerin ve konaklama için tercih edilecek pansiyonun önemi de oldukça yüksek oluyor. Şifalı suların insan vücudu ve psikolojik açıdan rahatlama sağladığı yüzyıllardır bilinen bir gerçek. Pamukkale, bilindiği üzere şifalı kaplıca ve termal suları ile meşhur bir yer. Bu yönüyle de birçok insanın ilgisini özellikle çekiyor. Yapacağınız tatilden rahatlamış bir şekilde ayrılmak istiyorsanız Pamukkale termal pansiyonlar sizin için en uygun seçenekler arasında bulunuyor. Termal pansiyonlarda 7/24 sıcak ve kalsiyum oksit içeren termal sular elinizin altında bulunuyor. Bu sayede beden olarak da rahatlama fırsatı yakalayabillirsiniz. Sadece rahatlama anlamında değil, birçok hastalığa da iyi geldiği bilinen termal sular, Pamukkale yöresinde birçok kişiyi cezbediyor ve Pamukkale, mevsim fark etmeksizin yerli yabancı her milletten insanla dolup taşıyor. Pamukkale kaplıcaları pansiyon seçenekleri oldukça zengin. Seçeneklere kısaca bir göz atarak isteğinize uygun pansiyonu bulmak mümkün. Pamukkale pansiyonları ile tatillerinizi oldukça keyifli bir şekilde geçirebilir, tatil sonunda da rahatlamış olarak Pamukkale yöresinden maksimum haz ile ayrılabilirsiniz.

Pamukkale Pansiyonları Fiyatları

Pamukkale Pansiyonları Fiyatları

Doğal güzellikleri, şifalı suları, tarihi mekanları ve ender lezzetleriyle ön plana çıkan Pamukkale, pansiyon bakımından da oldukça zengin. Konumu itibarıyla sıcak bir iklime sahip olan Pamukkale daha birçok anlamda avantajlı bir konuma sahip olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yazları tatillerin başrolünde oynayan Pamukkale, sayısız pansiyonuyla konaklama açısından da avantaj sağlıyor. Otellerin kalabalık yapısından uzak kalmak ve daha samimi ortamlarda tatilini geçirmek isteyen tatilseverlerin ilk tercihi olan Pamukkale pansiyonları fiyatları ile de çok avantajlı seçenekler sunuyor. Çünkü her türden misafire yönelik esnek fiyat aralıklarında pansiyonlar bulunuyor. Pamukkale pansiyonlarından her kesime uygun fiyatta seçenekler bulabilirsiniz. Fiyatlar, pansiyonların sahip olduğu olanaklar ile bağlantılı olarak değişiyor.

 • Pamukkale havuzlu pansiyonlar, bünyesinde bulundurduğu havuz ile tatil keyfini doruklara ulaştırıyor. Pansiyonların havuzlu ve havuzsuz olması yönüyle de fiyatlarda değişiklikler yaşanıyor.
 • Kısa süreli tatiller için Pamukkale günlük pansiyon tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun süreli ya da günlük olarak ayrılan odaların da fiyatlarında esnemeler olabiliyor.
 • Zaman kavramı da bir diğer önemli unsur oluyor. Pansiyonda kalacağınız sürelerde, mevsimsel olarak farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Pansiyonun konumu bu fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alıyor.
 • Yemek hizmetinin olup olmadığı da fiyatların değişmesinde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yemek hizmeti bulunan pansiyonların fiyatları, yemek bulunmayan pansiyonlara oranla biraz fazla olabiliyor.

Pansiyon tercihinizi yaparken tüm kriterleri göz önünde bulundurarak Pamukkale uygun pansiyon seçeneği bulmanız mümkün.

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale'de tatil yapacaksanız birçok açıdan şanslısınız. Çünkü Pamukkale hem konaklama bağlamında hem gezilecek mekanlar bağlamında oldukça elverişli bir konuma sahip. Pamukkale'de yapacağınız tatillerde gezip görebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

 • Pamukkale Travertenleri, elbette ki bu listenin başında geliyor ve ziyaretçileri doğal güzelliğiyle mest ediyor. Beyaz Cennet olarak bilinen travertenler, güzelliği, şifalı suları ve doğal yapısıyla binlerce yıldır misafirlerini cezbediyor. Beyaz Cennet ayrıca UNESCO dünya doğal mirası listesi arasında bulunuyor.
 • Hierapolis bir diğer gezilmeye değer ender mekan olarak karşımıza çıkıyor. Hierapolis Antik Kenti M.Ö 2. yüzyılda Bergama Kralı Eumenes'in emriyle yapılmıştır. Yine Hierapolis de Pamukkale travertenleri gibi UNESCO Dünya Doğal Mirası Listesi arasında bulunuyor.
 • Bir başka tarihi güzellik olan Laodikya da bir antik kent olarak karşımıza çıkıyor. Denizli'nin 6 km doğusunda yer alan Laodikya, Pamukkale yolu üzerinde bulunuyor. Pamukkale pansiyonlarında kalıyorsanız Laodikya'yı görmeden ayrılamamanızı öneriyoruz. Böylece tatilinizden maksimum verim almanız mümkün.
 • Tarihe doyacağınız bir başka mekan ise Tripolis. Bu antik kent Denizli merkezine sadece 40 km uzaklıkta bulunuyor ve özellikle yaz mevsiminde yerli ve yabancı turist akınına uğruyor.

Gezilebilecek bu mekanların dışında daha birçok seçeneği bünyesinde barındıran Pamukkale yöresi, Karahayıt, Kaklık Mağarası ve daha pek çok ender yapısıyla tatilcilere unutamayacakları bir tatil yaşatıyor.

Pamukkale Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Pamukkale için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Pamukkale otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Pamukkale otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.