Karaburun Apartları

En iyi 46 apart otel, en uygun fiyatlar

Karaburun Apart Otel Fiyatları

İzmir'in Karaburun Yarımadası'nda yer alan ilçe tam bir sayfiye kenti. Tatil için gelenler ise konaklamada Karaburun apart otelleri kategorisinde yer alan apartları öncelikli olarak tercih ediyor.

Yaz tatili döneminde ne kadar çok ilgi görse de bu ilgi Karaburun'un sakinliğini ve dinginliğini kaybetmesine neden olmuyor. Bu sebeple Karaburun, İzmirlilerin ve yakın çevreden gelen tatilcilerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Bahar aylarının yaklaşması ile İzmir Karaburun'un çayırlarını mis kokulu, beyaz nergisler donatmaya başladı...

Karaburun'da gelen tatilcilerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller kusursuz hizmet anlayışları ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Karaburun'da büyük oteller kadar küçük oteller de yer almaktadır. Hizmet veren bu otel kategorileri arasında butik oteller, yıldızlı oteller, ekonomik fiyatlara sahip pansiyonlar, tatil otelleri ve Karaburun apart otelleri yer almaktadır.

Karaburun apart otelleri, stüdyo tipi dairelerden oluştuğundan dolayı apart dairelerde banyo - tuvalet, mutfak, yatak odası ve oturma alanı ayrı ayrı odalardan oluşmaktadır. Bu da standart bir otel odasından daha büyük ve geniş bir kullanım alanı demektir.

Karaburun apart otelleri genellikle kalabalık arkadaş gruplarının, üniversite öğrencilerinin, çocuklu ailelerin, evinin rahatını ve konforunu konaklamada da arayanların ilk tercihleri arasındadır. Karaburun apart otelleri yaz sezonunda yoğun bir ilgi gördüğünden dolayı erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Erken rezervasyon yaptırarak aynı zamanda Karaburun apart otel fiyatlarından da indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Karaburun apart otelleri bu sayfada fotoğrafları, fiyatları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Karaburun apart otellerini ve Karaburun apart otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca zevkinize ve bütçenize göre beğendiğiniz bir apart otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz bu sayfadan.

Egelilerin hafta sonları dinlendirici bir mesire yeri olarak değerlendirdiği İzmir Karaburun'da daha çok pansiyonlar ile hizmet veriliyor. Bahar aylarında ve özellikle de yaz mevsiminde buranın tadını bilen kişilerle doluyor İzmir Karaburun. Doğa sığınağına kaçarak dinlenmek isteyen gezginler için İzmir Karaburun 2019 otel fiyatları da oldukça uygun.

Yılın her mevsiminde ılıman bir iklimin olduğu İzmir Karaburun'da tatil için sadece sıcak havalara gerek yok bize sorarsanız. Yağmurlu hava da ayrı bir tatlıdır buralarda. Yağmurun topraktan yaydığı koku bile Karaburun'a gitmek için bir sebeptir aslında...

Kış mevsiminin ardından yorulduğunuzu düşünüyorsanız, biraz hayat nefesine ihtiyacınız varsa İzmir Karaburun 2019 otel fiyatlarını inceleyerek kendinize bir yer ayırtın. Her bütçeye hitap edecek İzmir Karaburun otelleri sizleri bekliyor.

Karaburun Apart Otel Yorumları

4

Mimoza Apart Otel

ŞABAN ASLAN - 29 Temmuz 2018, Pazar 08:22

Kendi plajı yok

Sadece oda için 4 yetişkin 1 çocuk 5 gece için 1750 TL verdim. Girişte ve çıkışta işletme sahiplerinden veya çalışanlardan kimseyle karşılaşmadık. Otele giriş ve çıkışımızı işletme sahibinin engelli çocuğunun öğretmeni ile muhatap olduk. Kendisi telefonla iletişime geçerek giriş ve çıkışımız yapıldı. Odalar pis, her taraf örümcek ağları ve ölmüş sinek ve örümceklerle dolu. Duvarlarda sinek kanları var. Plaj demeye şahit ister. Otelin kendi plajı yok, halk plajı denen bir yer var. Bechler şezlong pazarlıyorlar, 1 şezlong 20 TL. Olumlu yönü klima süper soğutuyor. Çok sakin, sesiz, ıssız, çocuklar sıkıntıdan patladı, o derece. Tesis yeri ve konumu süper ama en azından havuzu olsaydı, spor aktiviteleri, çocuk oyun alanları yapılabilir. Yeri ve konumu çok müsait. Verdiğiniz paraya göre çok zayıf bir tesis.