Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Karaağaç Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Karaağaç Otelleri

Karaağaç için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Karaağaç Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Denize sadece iki kilometre mesafede yer alan Karaağaç, gelen misafirlerini yemyeşil zeytin bahçeleri ile karşılar. Yemyeşil bu doğanın kucağında ise Karaağaç otelleri misafirlerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
Karaağaç; Çanakkale - İzmir yolu üzerinde yer almakta olup Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlıdır. Karaağaç İstanbul'a da yakın olması sebebiyle çevre illerde yaşayanlardan ve özellikle de İstanbullular tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Karaağaç'a gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller arasında küçük oteller ağırlıklı olarak bulunmaktadır. Karaağaç otelleri en yoğun ve kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple yaz ayları içerisinde Karaağaç otelleri kategorisinde yer alan küçük otellerde konaklamayı yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle konaklamak istedikleri otele erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Karaağaç otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Karaağaç otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz, konaklamak istediğiniz Karaağaç oteline de bu sayfadan ön rezervasyon yaptırabileceğinizi ve 0850'li numarası ile iletişime geçebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli, huzur dolu bir tatil ve konaklama geçirmenizi dileriz.

İzmir Çanakkale yolu üzerinde bulunan Karaağaç hem tarihi dokusu hem de harika doğası ile misafirlerini karşılamaya devam ediyor.
Karaağaç, İzmir - Çanakkale yolu üzerinde tarih, doğa ve tertemiz bir havanın birleştiği Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlıdır.

İzmir - Çanakkale yolu üzerinde İstanbul'a yakın bir lokasyonda olması tatil ve konaklama açısından İstanbulluları cezbetmektedir. Ayrıca Karaağaç'ta gelenlerin konaklama için tercih edebilecekleri küçük oteller de tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Karaağaç otelleri arasında tüm yıl açık olup misafirlerine kusursuz bir hizmet sunan tesis türleri arasında apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve küçük oteller sıralanmaktadır.

Karaağaç otel fiyatları ise bölgede hizmet veren otellerin bulunduğu kategori türüne göre farklılık gösterir. Karaağaç otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Karaağaç otel fiyatları konaklama yapılan zamana göre de farklı fiyatlar sunmaktadır misafirlerine. Özellikle yaz sezonu olan haziran, temmuz ve ağustosta Karaağaç otel fiyatları diğer aylara oranla belli bir miktar artış göstermektedir.

Yaz sezonunda Karaağaç otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında tatil yapmak istediğiniz tesiste daha ekonomik fiyatlarla konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Karaağaç otel fiyatları bu sayfadan otellerin fotoğrafları, konumları ve ayrıntılı özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden Karaağaç otel fiyatları ile Otellerin 0850'li iletişim numaralarına da erişebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Karaağaç oteline de yine bu sayfadan ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karaağaç Hakkında
Tarihin, doğanın ve denizin buluştuğu yer: Karaağaç
Karaağaç, İzmir-Çanakkale karayolu üzerinde bulunur. Balıkesir'in Gömeç ilçesine bağlıdır.

Karaağaç, zeytinlik bir bölge içerisinde kurulmuş olan şirin bir köydür. Bu sebeple de yöre halkının genel geçim kaynağı zeytinciliktir. Kaliteli zeytin ve zeytin yağı için Karaağaç'a uğrayabilir ve gönlünüzce organik ürünlerden alabilirsiniz. Ayrıca zeytincilikle birlikte hububat ekimi de yapılmaktadır.

Belde aynı zamanda çamlıklarla da iç içedir ve doğası gerçekten de muhteşemdir. Balıkesir ve Çanakkale'den olduğu gibi yurdun dört bir yanından misafirler burada yazlık almışlardır ve yaz mevsimini bu şirin doğal köyde geçirmektedirler.

10 kilometreye ulaşan sahil şeridiyle yaz aylarında konuklarının hoş günler geçirmesini sağlar Karaağaç. Karaağaç'taki pansiyon veya apart otellerden seçerek siz de bu yaz tatilinizi muhteşem bir doğanın içerisinde geçirebilirsiniz.

Karaağaç'taki tesislerin yanı sıra bölgedeki yazlıklar ve kooperatifler sayesinde kış aylarında 3 bin olan nüfus, yaz aylarında 30-35 bin kişi olmaktadır.

Karaağaç'ın geçmişi de oldukça köklüdür. Neredeyse 5 asırlık bir geçmişi olan belde değişik yerlerde bulunan üç küçük köyün bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Yeni oluşan bu beldeye, içinde bulunan karaağaçlar sebebiyle Karaağaç adı verilmiştir.

Karaağaç otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
5
10
0 (850) 600 38 37
Akkız Han Otel
Akkız Han Otel
Ali Çetinkaya Mah. Küçük Sanayi Cad. No:23
Gömeç / Balıkesir
Türkiye

-

Tam anlamıyla kafa dinlemelik bir yer. Ağaçların arasında kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir gidin görün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 38 37
Akkız Han Otel
Akkız Han Otel
Ali Çetinkaya Mah. Küçük Sanayi Cad. No:23
Gömeç / Balıkesir
Türkiye

-

Son 3 yıldır gittiğimiz ve her sene tatilimizin bir haftasını kesinlikle geçirmek istediğimiz, huzurlu, evimiz gibi hissettiğimiz butik bir otel. Herkes o kadar yardımcı ve içten, samimi ki. Kahvaltısı efsane. Odalar temiz ve konforlu. Çocuklar için harika bir yer. Her şey taptaze ve günlük yapılıyor. Misafirperverlikleri için yetkililerine, Gizem Hanım'a ve çalışan ekibe sonsuz teşekkürler. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 38 37
Akkız Han Otel
Akkız Han Otel
Ali Çetinkaya Mah. Küçük Sanayi Cad. No:23
Gömeç / Balıkesir
Türkiye

-

Farklı bir tarz, bir o kadar da elit. Görülmeye değer bir yer .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 38 37
Akkız Han Otel
Akkız Han Otel
Ali Çetinkaya Mah. Küçük Sanayi Cad. No:23
Gömeç / Balıkesir
Türkiye

-

Eğer huzur arıyorsanız buraya mutlaka uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
5
10
0 (850) 600 38 37
Akkız Han Otel
Akkız Han Otel
Ali Çetinkaya Mah. Küçük Sanayi Cad. No:23
Gömeç / Balıkesir
Türkiye

-

Bu yaz tesadüfen otelinizde kaldım, iyi ki de kalmışım. Çok memnun kaldım, inşallah seneye yazın bilerek ve isteyerek gideceğim. Her şeyiyle harika bir otel, tam bir aile ortamı vardı. Bir gecede ancak bu kadar güzel bir ortam olurdu. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Çalışan herkese sonsuz teşkekkürler. Seneye yaza görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)