Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
05.06.22
Çıkış
06.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

The Edge Otel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

Fethiye'ya bağlı Faralya'da yer alır. Keçiler, sincaplar, atmacalar, kaplumbagalar, endemik bitkiler ile cevrili daglarda kekik, deniz kokusu, toprak kokuları arasında uyuyup, uyanabileceginiz huzurlu ve keyifli bir yer. Yürüyüşcüler, yoga grupları, fotograf grupları ve her türlü eglence, gürültüden uzak degişik tatil arayanlar için idealdir. Ev genel olarak isteyenlere kendi yemek ve içmelerini organize edebilecek şekilde kiralanmakta, ama isteyenlere ek bir ücret ile kahvaltı ve yemek sağlanmakta. Likya yolunun kenarında, Büyük İskender'in orduları ile Asya seferinde karaya çıktığı Korsan koyuna yürüyerek 1,5 saat mesafededir. Ayrıca Patara, Xantos, Tlos, Sdyma tarihi kalıntılarına ve Saklıkent Kanyonuna yakın. Denize ulaşmak için muhteşem manzaralı bir yoldan 30 dakika( 22 km) Kabak, Oludeniz, Kıdrak ve Faralya plajlarına ulaşabilirsiniz . Ev konum itibari ile yoga gruplarına, yürüyüş, fotoğraf gruplarına da uygundur. Ayrıca arkadaş gruplarınız ile baş başa tatil geçirebileceğiniz, özel günlerinizi kutlaya bileceğiniz bir mekan. Muhteşem bir manzaraya bakan bir uçurumun kenarında gökyüzüne ve Akdeniz'in mavisine karışmış taş bir ev. Likya Yürüyüş yolunun kenarında olan evde sabah uyanıp kahve ve çayınız ile ayaklarınızı terastan uzattığınızda uzaklarda Rodos adası silueti, altında Cennet Koyu plajı ve evin tam önündeki kayalarda koşturan vahşi keçiler ile tamamen doğanın içinde kaybolup, huzur bulabileceğiniz bir yer.
Otel Bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

The Edge Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
The Edge Otel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
The Edge Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
The Edge Otel odalarında Klima, Dağ Manzarası, Saç Kurutma Makinesi, Banyo/Wc, Buklet Seti bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
The Edge Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
The Edge Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
The Edge Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
The Edge Otel için popüler tesis özellikleri; Şömine olmasıdır.