Kahramanmaraş Otogarı

  • Kahramanmaraş / Kahramanmaraş Merkez
  • Hacımustafa, Kahramanmaraş Otobüs Terminali, 46000 Onikişubat/Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Otogarı

Kahramanmaraş Otogarı (Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali), Kahramanmaraş merkezine bağlı Hacımustafa Mahallesi'nde bulunan bir kent otogarıdır.

2008 yılında hizmete açılan otogar, toplam 44 bin metrekare alan üzerinde 6 bin metrekare üzerine konumlandırılmıştır. 30'a yakın otobüs firmasının sefer düzenlediği otogardan, Türkiye'nin birçok noktasına ulaşım imkanı bulunmaktadır. Oldukça yeni ve modern olan otogarda tüm ihtiyaçlar düşünülmüştür. Otogar içerisinde sefer saatinizi beklerken yemek yiyebileceğiniz kafe ve restoranların yanı sıra sevdiklerinize hediye alabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları da bulunmaktadır. Aynı zamanda terminalde bekleme salonları, kuaför ve market gibi alanlarda vakit geçirebileceğiniz dükkanlar mevcuttur.

Merkeze 3 km uzaklıkta bulunan Kahramanmaraş Otogarı'na, özel araçlar ve çeşitli otobüsler ile ulaşım sağlanabilmektedir.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Herkese tavsiye ederim
10

-

Kahramanmaraş otogarı yerli ve yabancı her turistin mutlaka gezip görmesi gereken bir yerdir. Orada birbirinden renkli çeşit çeşit otobüslere tanıklık edilebilir. Bariyerleri peronları filan birer doğa harikası. Herkese tavsiye ederim