Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kahramanmaraş Merkez Otelleri

Kahramanmaraş Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 24 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kahramanmaraş Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi zenginlikleri, meşhur dondurması ve baklavasıyla Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş'ın kent merkezi, turistik konaklamalar için ideal bir adres…
Nedense Kahramanmaraş'ın turizm açısından potansiyelinin düşük olduğuna dair bir algı var. Halbuki durum hiç de öyle değil. Gerek tarihi mekanları gerek ünü ülke sınırlarını aşmış Maraş dondurması ve yöresel mutfak lezzetleriyle Kahramanmaraş ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri. Üstelik oldukça hareketli ve turistik bir şehir merkezine sahip Kahramanmaraş. Belki turizm aktivitesi adına çok zengin değil, ancak kendine has yöresel özellikleriyle görülmeye değer bir şehir Kahramanmaraş.

Kahramanmaraş Merkez ise kesinlikle şehir turunun ilk duraklarından biri olmalı. Öyle ki, gezilip görülmesi gereken pek çok yer bulunuyor Kahramanmaraş Merkez'de. Başta Kahramanmaraş Müzesi, Kahramanmaraş Ulu Camii, Hatuniye Cami, Kahramanmaraş Kapalı Çarşı, Kahramanmaraş Taş Han, Germanicia Antik Kenti ve Kahramanmaraş Kalesi olmak üzere birçok tarihi zenginliğe ev sahipliği yapıyor Kahramanmaraş Merkez.

Kahramanmaraş'a yolunuz düştüğü zaman konaklamak için en ideal adres Kahramanmaraş Merkez otelleri hiç şüphesiz. Daha çok büyük kent otellerinden oluşan Kahramanmaraş Merkez otelleri, turistik bir gezi için harika bir başlangıç noktası. Üstelik oldukça kaliteli hizmetleri ve konforlu konaklama birimlerine sahip Kahramanmaraş Merkez otelleri. Hem ekonomik hem de merkezi bir konaklama için şehirdeki en iyi alternatifin Kahramanmaraş Merkez otelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Kahramanmaraş'a turistik bir gezi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kahramanmaraş Merkez'i tercih edebilir ve Kahramanmaraş Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ünü ülke sınırlarını aşmış dondurması, tarihi mekanları ve yöresel özellikleriyle ülkemizin en güzel kent merkezlerinden biri Kahramanmaraş Merkez…
Kahramanmaraş Merkez, oldukça hareketli ve turistik bir şehir merkezi. Her yerde hediyelik eşya dükkanı ve bir tatlıcı bulabilmek mümkün. Özellikle adım başı karşınıza çıkan Maraş dondurmacısı ve gösterileri oldukça güzel görüntüler oluşturuyor Kahramanmaraş Merkez'de. Mutfak lezzetlerine ise söylenecek söz yok. Hepsi birbirinden lezzetli, hepsi birbirinden şahane. Hele o dondurma ve baklavanın lezzeti kolay kolay çıkmaz damaklardan.

Kahramanmaraş'ın tarihi dokusu kent merkezine de yansımış. Müzeler, camiler, hanlar ve meşhur Kahramanmaraş Kalesi farklı bir his uyandırıyor insanın yüreğinde. Yolunuz Kahramanmaraş'a düştüğü zaman, en az 1 gününüzü kesinlikle şehir merkezine ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Akdeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş'ta nerede konaklayacağınızı merak ediyorsanız, en ideal adresin Kahramanmaraş Merkez otelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Hem merkezi hem de kaliteli otellerin yer aldığı Kahramanmaraş Merkez'de oteller oldukça ekonomik fiyatlara sahip aynı zamanda. Her gelir düzeyine hitap eden Kahramanmaraş Merkez otel fiyatları, oda fiyatı bazında ücretlendirildiğinden misafirlerin bütçelerini pek fazla yormuyor. Elbette ki otelin hizmet kalitesi ve sağladığı olanaklar Kahramanmaraş Merkez otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor ancak alacağınız hizmetle kıyasladığımızda fiyatların bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak 2018 Kahramanmaraş Merkez otel fiyatları 110 TL ile 190 TL arasında değişiyor.

Siz de, turistik ya da iş seyahati amacıyla Kahramanmaraş'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kahramanmaraş Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kahramanmaraş Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kahramanmaraş Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kahramanmaraş Merkez Hakkında
Dondurma denince akıllara düşen, doğal güzellikleriyle hayranlık uyandıran, tarihi yapılarıyla büyüleyen bir şehir merkezi; Kahramanmaraş Merkez…
Kahramanmaraş, Doğu Akdeniz Bölgesi'nde yer alan ve turizm potansiyeli oldukça yüksek olan şehirlerimizden biri. Ünü ülke sınırlarını aşmış dövme dondurması ile meşhur olan Kahramanmaraş, mağaraları, Eshab-ı Keyf Külliyesi ve yayları ile hem doğal hem de kültürel zenginlikleriyle fazlasıyla dikkat çekiyor. Kahramanmaraş, dünyanın sayılı madalyalı şehirlerinden biri aynı zamanda. Kurtuluş Savaşı sırasında halkın gösterdiği direniş, 7 Şubat 1973'de TBMM tarafından kahramanlık unvanını kazandırdı Maraş'a ve bu tarihten itibaren bu güzide şehrin ismi Kahramanmaraş olarak değişti.

Kahramanmaraş, kesinlikle ülkemizin keşfedilmesi gereken şehirlerinden biri. Kahramanmaraş Merkez ise, bu keşfin en iyi başlangıç noktası hiç şüphesiz. Kahramanmaraş Merkez'den tüm ilçelere tek bir araç ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca otellerin büyük bir çoğunluğu da Kahramanmaraş Merkez'de bulunuyor. Dövme dondurmanın alasını, Kahramanmaraş'a özgü lezzetli yiyeceklerin en hasını Kahramanmaraş Merkez'de deneyimleyebilirsiniz. Kahramanmaraş Merkez'in tam ortasında yer alan Kahramanmaraş Kalesi ise şehre ayrı bir hava katıyor. Kahramanmaraş geziniz sırasında, kaleye çıkmazsanız çok şey kaybedersiniz.

Kahramanmaraş Merkez, yöresel alışverişin de en iyi adreslerinden. Osmanlı döneminden kalan pek çok çarşı yer alıyor Kahramanmaraş Merkez'de. Kahramanmaraş Kapalı Çarşı, Mazmanlar Çarşısı, Demirciler Çarşısı, Bakırcılar Çarşısı, Yer Altı Çarşısı ve Çinili Çarşı en ünlü alışveriş noktaları. Peki, bu çarşılardan neler mi alabilirsiniz? Kahramanmaraş'a özgü en iyi hediyelikleri; mesela ağaç oyma tekniği ile yapılmış eşyalar, dövülerek işlenmiş malzemeler, sim ve sırma işleri, yemeni adı verilen deriden yapılmış geleneksel ayakkabılar ve postallar, Kahramanmaraş kırmızıbiberi, tarhanası, fıstık ezmesi, un sucuğu ve pestil sucuğu. Unutmadan, meşhur dövme dondurmayı da şoklatarak sevdiklerinize götürebilirsiniz. Yalnız şoklatılmış haliyle en fazla 3 gün dayanıyor. Dolayısıyla bu işi gezinizin son gününe bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kahramanmaraş Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ramada Kahramanmaraş Hotel
100 TL - 200 TL
Ungut Mah. Hanefi̇ Mahcicek Bulvari No:286, 46050
3442111010
Özellikle yemekleri lezzetliydi

-

Özellikle yemekleri lezzetliydi

Otelden memnun kaldım. Özellikle yemekleri lezzetliydi. Resepsiyonda Melisa Hanım adaşım. :) Sağ olsun çok ilgiliydi. Güler yüzle karşıladı. Herkese öneririm böyle bir tesisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sular Hotel
100 TL - 200 TL
Kurtuluş Mah. Şeyhadil Cad. No: 4
3442236611
Ferah odalar

-

Ferah odalar

Güler yüzlü, yardımsever personel, temiz, ferah odalar. Kalmak isteyenlere tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Clarion Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi Malik Ejder Caddesi No:34
3442341111
Klima kışın soğuk çalışıyor

-

Klima kışın soğuk çalışıyor

Klima kışın soğuk çalışıyor, odalar çok soğuk. Resepsiyon gece kalan kişi vasat. Kötü, oteli beğenmedim. Kısaca tavsiye etmiyorum. Maraş'a yakışmayan Clarion Hotel Kahramanmaraş vasat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Maraş Hotel
100 TL - 200 TL
İsmet Paşa Mh., Milli Egemenlik Cad. No:7
3442233500
Merkezi konumda olması

-

Merkezi konumda olması

Öncelikle merkezi konumda olması çok iyi. Personeli cana yakın, kahvaltı çeşidi bol. Odaları geniş ve rahat. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Maraş Hotel
100 TL - 200 TL
İsmet Paşa Mh., Milli Egemenlik Cad. No:7
3442233500
Kahvaltı çeşidi ve hijyeni

-

Kahvaltı çeşidi ve hijyeni

Gayet rahat ve ekonomik bir otel. Personel güler yüzlü, eski ama bazı odalarda yenilikler başlamış. Kahvaltı çeşidi ve hijyeni de gayet iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi 4.Sokak No:1
3442240000
Güzel ve temiz

-

Güzel ve temiz

Her şeyiyle güzel ve temiz, yatakları rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Kahramanmaraş Hotel
100 TL - 200 TL
Ungut Mah. Hanefi̇ Mahcicek Bulvari No:286, 46050
3442111010
Hizmet kalitesi çok iyi

-

Hizmet kalitesi çok iyi

Gerçekten çok güzel bir otel. Hizmet kalitesi çok iyi. Güler yüzlülükleri ve personelin ilgisi mükemmel. Çok teşekkürler. Herkese tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kazancı Otel
100 TL - 200 TL
Kurtuluş Mahallesi Garaj Caddesi No:6
3442234462
Merkezi konumda

-

Merkezi konumda

Merkezi konumda, temiz odaları var. Kahvaltı gayet güzel ve çeşitli.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi 4.Sokak No:1
3442240000
Kirli havlular

-

Kirli havlular

Oteldeki odalarda tehlike teşkil eden olaylar; böcek, pislik, kirli havlular, çarşaflar, yastıklar, yorganlar, elektrik kaçakları, sorumsuz ve ilgisiz personel, müşteri ilişkileri sıfır, kesinlikle berbat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Himalaya Apart Otel
100 TL - 200 TL
Ilıca Mah. No:26/11
3442633333
Seneye yine geleceğimiz otel

-

Seneye yine geleceğimiz otel

Kaldığımız sürede personel hizmeti otelin temiz ve huzurlu olmasından son derece memnunuz. Her yıl Ilıca'ya geliriz. Seneye yine geleceğimiz oteldir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efe's Otel
100 TL - 200 TL
İsmetpaşa Mah. Dedezade Cad. No:7
3442251919
İlgi, alaka ve hizmet

-

İlgi, alaka ve hizmet

Önce uygun olduğu için tercih etmiştim, yani pek fazla beklentim yoktu ama gördüğüm ilgi, alaka ve hizmet karşılığında gerçekten şaşırdım. Rahat odalarıyla, güzel kahvaltılarıyla ve en önemlisi güler yüzlü elemanlarıyla şaşırttı beni, merkezde üstelik. Yani hem uygun fiyat hem bu hizmet. Teşekkür ederim Kahramanmaraş Efe's Otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efe's Otel
100 TL - 200 TL
İsmetpaşa Mah. Dedezade Cad. No:7
3442251919
Güler yüzlü çalışanlar

-

Güler yüzlü çalışanlar

3 yıldızlı olmasına rağmen 5 yıldızlı gibi hizmet gördüm, güler yüzlü çalışanlar, her konuda detaylı yardım almam, teşekkür ediyorum gerçekten. Ve uygun fiyat, belki çok lüks değildi ama rahat edeceğinizi garanti ederim. Tavsiye ederim yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Clarion Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi Malik Ejder Caddesi No:34
3442341111
Tek kelimeyle muhteşem

-

Tek kelimeyle muhteşem

Kahramanmaraş Merkez'de bulunan 5 yıldızlı tesis. Tek kelimeyle muhteşem...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blc Otel
100 TL - 200 TL
İsa Divanlı Mahallesi
5300110556
Çok rahat ettim

-

Çok rahat ettim

Otel bölgenin en nezih oteli. İş için orada bulunmuştum. Çok rahat ettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Mahmut Bey öncelikle otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Memnun kalmanız bizi ayrıca mutlu etti sizi misafir etmekten her zaman onur duyarız.

16 Şubat 2016, Salı 09:40
Arsan Otel
100 TL - 200 TL
Sümer Mah. 82001. Sok. No. 4/A
3442354400
Evinizden farksız

-

Evinizden farksız

İnanılmaz bir otel... Evinizden farksız, çok temiz, ferah ve fazlasıyla geniş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Maraş Hotel
100 TL - 200 TL
İsmet Paşa Mh., Milli Egemenlik Cad. No:7
3442233500
Evimi aratmadılar

-

Evimi aratmadılar

Merkezi konumu olsun, güler yüzlü kadrosu, temiz odaları, interneti, kliması, kablolu yayın, vb. Kahvaltısı her şeyi ile çok güzel, kaliteli bir otel. Uzun süredir buradayım, evimi aratmadılar. :) Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel La Ville
100 TL - 200 TL
Menderes Mah. Trabzon Cad. No: 82
3442318600
Hijyen olarak mükemmel

-

Hijyen olarak mükemmel

Otel yeni olduğu için çok güzeldi. Otel Konumu itibariyle şehir merkezine yakın, temizlik ve hijyen olarak mükemmel, personel ise güler yüzlü. Fiyat olarak da uygun, çok memnun kaldım. Haftaya Kahramanmaraş'a gidince tekrar aynı otelde konaklamayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi 4.Sokak No:1
3442240000
İç mimarisini karanlık buldum

-

İç mimarisini karanlık buldum

İç mimarisi biraz karanlık ama güzel tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi 4.Sokak No:1
3442240000
Sessiz, temiz, güzel

-

Sessiz, temiz, güzel

Sessiz, temiz, güzel bir otel..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Hotel Kahramanmaraş
100 TL - 200 TL
Hayrullah Mahallesi 4.Sokak No:1
3442240000
Günün yorgunluğunu alıyor

-

Günün yorgunluğunu alıyor

Şehir merkezinin içinde olması avantaj, kahvaltısının iyi olması günün bütün yorgunluğunu alıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Kahramanmaraş Hotel
100 TL - 200 TL
Ungut Mah. Hanefi̇ Mahcicek Bulvari No:286, 46050
3442111010
Ellerinden geleni yapıyorlar

-

Ellerinden geleni yapıyorlar

Aşçı harika, yemekler çok iyi, personelin işini severek yaptığı belli. Hepsi güler yüzlü ve işlerinde iyiler. Bir şey rica ettiğinde yapılabilmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Kahramanmaraş Hotel
100 TL - 200 TL
Ungut Mah. Hanefi̇ Mahcicek Bulvari No:286, 46050
3442111010
Wi-fi çok iyi çekiyor

-

Wi-fi çok iyi çekiyor

Bence odalar ve personel gayet iyi, wifi sınırsız, büyük şehirlerde bile çoğu zaman bağlanılamıyorken burada şifresiz, şehirden uzakta işi olanlar için kesinlikle tercih edilmelidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)