Giriş
30.05.22
Çıkış
31.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Hayvan Dostu
Şehir Oteli

Olanaklar

Resepsiyon

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kahramanmaraş Merkez Apartları:

Kahramanmaraş için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Kahramanmaraş Merkez Apart Otelleri

Kahramanmaraş Merkez Apart Otelleri

Halk arasında Maraş olarak bilinen, Kurtuluş Savaşı sonrası Kahramanmaraş olan şehir, Akdeniz Bölgesi'nde yer alıyor. Bölgede tarım, hayvancılık, sanayi, turizm gibi birçok faaliyet görülebiliyor. Derin bir tarihi geçmişi olan il tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. M.Ö 2.yüzyılda Hititlerle başlayan bu tarih Osmanlı'ya kadar olan süreçte bırakılan izleri barındırıyor. Hristiyan ve müslüman topluluklarının hakimiyeti altında girmiş şehirde bu izleri de görebilmek mümkün. Merkezinde Akdeniz iklimi görülen Kahramanmaraş, ılıman bir havaya sahip. Bölgenin sıcak iklimi ve sıcak insanlarıyla keyifli vakit geçirmek mümkün. Birçok tarihi ve doğal güzelliği barındıran şehir bulunduğu konum dolayısıyla Türkiye'nin her yerinden kolayca ulaşılabilecek durumda. Bölgeye hava yolu veya kendi özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Her dönem ziyaret edilebilecek bölge en yoğun zamanlarını yaz dönemlerinde yaşıyor. Eşsiz bir kültür tatili fırsatı sunan Kahramanmaraş, her yıl birçok turist tarafından ziyaret ediliyor. Bölgede keyif dolu bir tatil yapabilmek mümkün. Kahramanmaraş'a planladığınız bir tatil için bölgede kaliteli bir hizmet sunan Kahramanmaraş merkez otelleri tercih edebilirsiniz. Bölgede bulunan Kahramanmaraş merkez apart otel seçenekleri, tatil süresince ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir hizmet sağlıyor. Bu oteller ailenizle veya arkadaşlarınızla geçirmek istediğiniz tatiller için uygun hizmetler veriyor. Bölgeye keyifli bir tatil planlayabilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Kahramanmaraş Merkez Apart Otel Fiyatları

Kahramanmaraş Merkez Apart Otel Fiyatları

Bölgede konaklama hizmeti alabileceğiniz apart otellerde tatilinizi geçirebilirsiniz. Oteller bazı özelliklerine göre fiyatlandırılıyor olabilir. Kahramanmaraş merkez apart otel fiyatları belirlenirken etkisi olan bazı noktalardan bazıları;

  • Kahramanmaraş merkezde farklı noktalarda oteller bulabilmek mümkün. Bölgenin hareketli noktalarında, kolayca ulaşım sağlanabilecek noktalarında konaklama ücretleri değişiyor. Daha iç kesimlerde konaklamak isterseniz konaklama fiyatları daha uygun olabiliyor.
  • Açık büfe yemek hizmetleri olan, oda servisleri olan konforlu bir tatil imkanı sunan otellerde konaklayabilirsiniz. Bu durumda ödemeniz gereken ücret farklı oluyor.
  • Tam pansiyon veya yarım pansiyon olarak konaklama hizmeti alabileceğiniz oteller bulabilirsiniz. Günde üç öğün yemek hizmeti olan tam pansiyon bir konaklamanın fiyatı değişiyor. Yarım pansiyon bir konaklama hizmeti isterseniz de daha uygun fiyata konaklayabilirsiniz.
  • Kendi mutfağı olan, ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatça konaklayabileceğiniz apartlar bulabilirsiniz. Apartlarda hizmetinize sunulan eşyalar ve apartın büyüklüğü artınca ödemeniz gereken ücretler de farklılık gösteriyor. Ayrıca güzel manzaralı bir odada konaklamanın da fiyatı değişiyor.

Farklı tatil tiplerine ve farklı bütçelere hitap edebilen otelleri bulabilirsiniz. Tatilinizde almak istediğiniz hizmetler ve tatil bütçenize göre sizin için uygun oteli bulup konaklayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Merkez En Uygun Apart Oteller

Kahramanmaraş Merkez En Uygun Apart Oteller

Keyifli bir tatil için Kahramanmaraş'ı ziyaret edebilirsiniz. Farklı tatil tiplerine uygun, değişik konseptlerde oteller bulabilirsiniz. Sıcak bir tatil ortamında, rahat hizmetler sunan apart oteller bölgedeki uygun konaklama seçenekleri arasında göze çarpıyor. Bölgede tatil dönemleri oluşabilecek yoğunluklardan dolayı tatilinizi planlayıp konaklamak istediğiniz otelde erken rezervsayon yapabilirsiniz. Kahramanmaraş merkez apart otel en uygun konaklama seçeneklerine bu yolla ulaşabilmeniz mümkün olabilir. Erken rezervasyonla ayrıca sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz odalara rahatça ulaşabilirsiniz. Tatiliniz için konaklayacağınız oteli gezi yerlerinize kolay bir ulaşım sağlayacağınız noktada seçmeniz sizin için avantaj sağlıyor. Yolda zaman kaybetmeyerek gününüzü dolu dolu planlayabilir, enerji dolu günler geçirebilirsiniz. Bölgedeki otellerde uygun konaklama seçeneklerini bulabilirsiniz. Çevreyi dolaşmayı düşündüğünüz bir tatil planı için apart otellerde yemek hizmeti almadan kendi mutfağınızı kullanarak konaklayabilirsiniz. Otel yemek saatlerine bağlı kalmadan gezintilerinizi yapabilir, dışarda bulunduğunuzu sürelerde bölgenin yöresel lezzetlerini deneme şansı bulabilirsiniz. Bu uygun konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Arkadaş grubu olarak almak istediğiniz bir konaklama hizmeti için apart otelleri tercih edip uygun fiyata konaklayabilirsiniz Her bütçeye uygun tatil imkanlarının bulunabileceği bölgede tatil planınıza göre size uygun konaklama seçeneğini bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş Gezilecek Yerler

Kahramanmaraş Gezilecek Yerler

Tatilinize renk katmak aynı zamanda bölgeyi gezip tanımak mümkün. Unutulmaz kültür gezintileri yapabileceğiniz bölgede gezilecek bazı yerlere şöyle örnekler verebiliriz;

  • Tarihi Maraş Kalesi: M.Ö 9. yüzyılda yapılmış olduğu düşünülen kale bulunduğu bölgenin tepe noktasında yer alıyor. Zaman içerisinde çeşitli tahribatlara uğramış olan kalenin bazı parçaları Kahramanmaraş Müzesi'nde sergileniyor. Kaleyi ziyaret edebilir, bölgenin manzarasında keyifli anlar geçirebilirsiniz.
  • Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi: Tarih boyunca birçok farklı dönemden eserler bulunan bölgedeki bu müze müzecilik tarihi açısından çok değerli objeleri barındırıyor. Bölgenin tarihi ve kültürü açısından bilgi sahibi olacağınız müzeyi gezebilirsiniz.
  • Mercimek Tepe: Kahramanmaraş manzarasını en iyi görebileceğiniz noktalar arasında yer alan tepede bol bol fotoğraf çekebilir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Kapalı Çarşı (Bakırcılar Çarşısı): Tarih boyunca ticaret faaliyetlerine sahne olan çarşıda hala bu tarihi atmosferi hissedebilirsiniz. Çarşıdaki dükkanları gezip alışveriş yapabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.
  • Geleneksel Maraş Konakları: Sivil mimarinin etkileyici örnekleri arasında yer alan konaklar farklı konseptlerde hizmet verebiliyor. Genellikle iki katlı, cumbalı konaklar oldukça dikkat çekici. Bu konakları da gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz.
  • Kahramanmaraş Ulu Cami: Kesme taş ve moloz cepheli, ahşap tavanlı bu cami günümüzde ibadete açık durumda. Etkileyici mimariye sahip camiyi ziyaret edebilirsiniz.

Tatil planınızı yaparken bu bölgeleri inceleyip ilginizi çeken yerleri planınıza dahil edebilirsiniz. Kahramanmaraş'ta bol bol gezerek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kahramanmaraş Merkez Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanmaraş bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kahramanmaraş bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kahramanmaraş Merkez Apartları - En Uygun Kahramanmaraş Merkez Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kahramanmaraş Merkez Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kahramanmaraş Merkez Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kahramanmaraş Merkez Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kahramanmaraş Merkez Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.