İZFAŞ-Fuar İzmir
İZFAŞ-Fuar İzmir - Görsel 1
İZFAŞ-Fuar İzmir - Görsel 2
İZFAŞ-Fuar İzmir - Görsel 3
İZFAŞ-Fuar İzmir - Görsel 4
5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

İZFAŞ-Fuar İzmir Hakkında

İZFAŞ-Fuar İzmir, İzmir ili Gaziemir ilçesi Zafer Mahallesi’ nde bulunan bir etkinlik alanıdır. Dünya standartlarında bir platform oluşturmak ve sektörel etkileşimi baştan yaratmak için kurulan platform, 2015 yılında Türkiye’ nin en büyük ve en nitelikli fuar merkezi olarak kapılarını tüm dünyaya açmıştır.

Toplam 330 bin metrekare alan üzerinde 240 bin metrekare büyüklükte inşasıyla Fuar İzmir, toplam 7 bloktan oluşmaktadır. Sadece fuar zamanlarında değil haftanın her günü ziyaretçi ağırlayabilecek şekilde tasarlanan alanda amfi tiyatrosu, restoranlar, ofisler ve büyük bir meydan bulunmaktadır. Bu şekilde bir yaşam ve etkinlik alanı olma özelliğini de taşımaktadır.

Aynı zamanda rakamlarla ifade edildiğinde Fuar İzmir’ de 119 bin metrekare açık ve kapalı sergi alanı, 15 bin metrekare fuaye alanı, 16 bin metrekarelik alanda yemek bölümü, 2500 araçlık kapalı otopark, 4 adet son teknoloji hol, 4 seminer salonu ve 14 katlı seyir terasıyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Şehir merkezine 13 km, Adnan Menderes Havaalanı’ na 8 km uzaklıkta bulunan İZFAŞ-Fuar İzmir’ e, özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile fuar merkezi içine kadar kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. İzmir için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız İzmir otelleri adresini ve İzmir gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum / Değerlendirme

İZFAŞ-Fuar İzmir
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?