Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gaziemir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir için {{ (filteredHotels).length}} / 13 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir Pansiyonları

İzmir, Türkiye illeri arasında nüfus yoğunluğu bakımından üçüncü sırada olmasıyla birlikte; tarihi güzellikleri, coğrafik ve iklimsel özelliğiyle de ilgi gören kentlerin arasında yer alıyor. Tarihte İyonya, Frigya Hitit, Roma ve Osmanlı gibi devletlerin hakimiyetinde bulunduğu biliniyor. Bugünlere miras kalan tarihsel zenginliğiyle beraber kültürlerin bir arada yaşadığı, harmanlandığı illerimiz arasında yer alıyor. İzmir barındırdığı doğal güzellikleri, yatların uğrak noktası olan limanı, gıda ve sanayisi ile ticarete yön veren güzide kentlerimiz arasında yer alıyor. Her yıl İzmir'in kurtuluş günü olan 9 Eylül'de İzmir Enternasyonal Fuarı ile kökleri eskiye dayanan güçlü fuara da ev sahipliği yapıyor. Türkiye zeytinlerinin yetiştiği Ege bölgesinde yer alan İzmir; kültür, sanat ve sanayi faaliyetlerinin dışında mutfağıyla da adeta büyülüyor. Osmanlının izlerini gördüğümüz İzmir mutfağı aynı zamanda Ermeni, Musevi ve Rum kültürlerinin de izlerini taşıyor. İzmir'in Urla, Foça, Konak, Gaziemir gibi kültürel ve sanatsal zenginliğiyle var olan otuz farklı ilçesi bulunuyor. Tarihte Seydiköy olarak bilinen Gaziemir ilçesi ilk Türk yerleşim yerlerinden birini oluşturuyor. Ayrıca zeytin, üzüm, incir ve pamuk gibi değerli bitkilerin ihracatını yapması, Adnan Menderes Havalimanına sahip olması ve İzmir Enternasyonal Fuara ev sahipliği yapmasıyla Gaziemir otelleri sosyal, ekonomik olarak hızla gelişiyor. Gaziemir pansiyonları tüm bu zenginliklere ortak olmak isteyen herkes için konforlu bir konaklama hizmeti sağlıyor.

Gaziemir Konaklama

Gaziemir Konaklama

Gaziemir, İzmir'in en yeşil ilçelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Sevdikleriyle bu yeşil alanın içinde doğayla iç içe olmak isteyen insanların ilk tercihleri arasında Gaziemir bulunuyor. Şehrin kalabalığından uzak sakin huzurlu zaman geçirmek isteyenlerin yanı sıra gelişmiş olan ticaretiyle de iş insanlarının uğrak alanı arasında bulunuyor.

 • Çam ormanlarının varlığı, İzmir'e yakınlığı ve iş insanları için uygun konumda bulunan pansiyonlar konaklama için birçok avantaj sağlıyor.
 • Her bütçeye hitap edebilecek ucuz pansiyonlarının dışında günübirlik kalmak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyon işletmelerini tercih edebilir.
 • Gaziemir pansiyonları ile evinizde hissedebilir ve sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
 • İşletmelerin kapasitelerine göre değişim gösteren ücretsiz internet bağlantısı, otopark, ek yatak gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
 • Pansiyonlarda bulunan kafe veya restoranlarda bölgenin lezzeterini deneyebilirsiniz.
 • Bölgedeki gezilecek yerlere yakın konumlanan pansiyonları tercih etmek sizin için daha avantajlı olabilir.

Seçeceğiniz pansiyonlar için çok farklı seçeneklerin olması gönül rahatlığıyla dinlenebilmenizi ve iş seyahatlerinizi yapmanızı sağlıyor. Kalmak istediğiniz pansiyonların opsiyonlarına göre fiyat aralıkları değişiklik gösteriyor. Farklı fiyat aralıklarına rağmen herkesin bütçesine uygun fiyatlar bulmak mümkün. Gaziemir'in ve pansiyonlarının konumları ise istediğiniz yere ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Gaziemir apart pansiyon işletmeleriev konforunu yaşamak isteyen, gerek işlerinden gerekse sevdikleriyle daha uzun ve keyifli zaman geçirmek isteyenler için uygun alanlar sağlıyor.

Gaziemir Gezilecek yerler

Gaziemir Gezilecek yerler

Yeşil doğasıyla göz kamaştıran ve dünyaca ünlü İzmir enternasyonal Fuara ev sahipliği yapan Gaziemir için gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakla Tepe
 • Klaros Antik Kenti
 • Klophon Antik Kenti
 • Hasan Ağa Bahçesi
 • Forbes Sevgi Yolu

Tarihi gezileri sevenlerin uğrak mekânı olacak Gaziemir, eski yerleşim yerlerinden biri olan Bakla Tepe ile bize tarihin kapılarını aralıyor. Kazılar sonucu elde edilen çanak, kâse, seramik gibi kalıntıları göreceğiniz alanda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yine bölgede en çok ziyaretçi alan yerlerden biri olan Klaros antik kenti tarihi Ege kentlerini sevenlerin gezi listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Menderes'e yakın olan ve Gaziemir'den de ulaşımı mümkün olan antik kent bir İyon kentinin özelliklerini taşıyor. Gaziemir'den ulaşımı mümkün olan Klophon Antik kenti diğer tarihi mekanlara oranla uzak kalsa da İzmir'den bir-iki saat mesafeden ulaşılabilecek mekanları arasında yer almaktadır. Tıpkı Klaros antik kenti gibi iyon kentlerinden biri olan Klophon antik kenti denize kıyısı olan, bilinen, tek iyon kenti. Denize yakınlığı verdiği güzel manzaraların yanı sıra sizlerin güzel fotoğraf kareleri ile anılarınızda yer alabilir. Yeşili ile dikkat çeken alanlardan biri olan Gaziemir Hasan ağa bahçesi ile de sizleri bu yeşil alanlara doyuruyor. Doğal alanların, dinlenme mekanlarının ve tarihin bir araya geldiği Gaziemir, Forbes Sevgi Yolu ile de dinlenmek sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve bu arada doğayla iç içe olmak isteyenler için huzurlu bir alan yaratıyor.

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Doğası, yeşili, tarihe ev sahipliği ile dinlenmek isteyenler için uygun alanlara sahip olan Gaziemir aynı zamanda gelişen ticareti ile de iş insanlarının uğrak yerlerinden biri oluyor. Evimizden uzaklaşınca ev rahatlığını ve güvenliğini arıyoruz. Gaziemir pansiyonları istediğiniz güvenceyi sizlere sağlıyor. Gaziemir pansiyon fiyatları almak istediğiniz hizmete göre farklılık gösteriyor. Geniş bir yelpazeye hitap eden Gaziemir pansiyonları pek çok bütçe için uygun seçenekleri barındırıyor. Kısa süreli almak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyonları evlerinizin rahatlığını ve konforunu sağlayabiliyorken uzun uzun gezmek isteyenler için Gaziemir apart pansiyonları bulunuyor. 7/24 sıcak su, internet, sakin alanları olan Gaziemir pansiyonları pek çok bütçeye hitap ediyorken eğer ekonomik bir gezi planlıyorsanız Gaziemir ucuz pansiyonlarında konaklayabiliyorsunuz. Herkes hitap edebilen konforu ve hizmeti ile beraber Gaziemir pansiyon fiyatları da kişinin cebine uygun olanaklar sağlıyor. Doğasıyla etkileyen Gaziemir'de yeşilin ve tarihi dokunun keyfini çıkarırken ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Erken rezervasyon ile uygun Gaziemir pansiyonlarından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu güzellikleri, iş seyahatlerinin uğrak alanlarından biri olması ve uygun Gaziemir pansiyonları ile Gaziemir, yolunuzun düşeceği güzel alanların arasına giriyor. Gaziemir ucuz pansiyon işletmeleri arasından bütçenize uygun bir seçim yaptıktan sonra tatilinize başlayabilirsiniz.

Gaziemir Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Gaziemir için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Gaziemir otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Gaziemir otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.