search icon
Giriş
29 Haziran Sal.
Çıkış
30 Haziran Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir için 10 otel listelendi.

Ramada Encore İzmir

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Gaziemir merkezine 10.4 km uzaklıkta
345 TL345 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:345 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
338 TL
Etstur
Tatilsepeti.com
345 TL
338 TL'den başlayan fiyatlarla

Wyndham Grand İzmir Özdilek

Kent Oteli
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Gaziemir merkezine 13.5 km uzaklıkta
881 TL881 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:881 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
781 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
881 TL
781 TL'den başlayan fiyatlarla

Balçova Termal Otel

Termal Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
Gaziemir merkezine 9.7 km uzaklıkta
464 TL488 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:464 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
464 TL
Tatilsepeti.com
Etstur
465 TL
464 TL'den başlayan fiyatlarla

İzmir Plaza Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.3/5
Gaziemir merkezine 10.8 km uzaklıkta
275 TL275 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:275 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
275 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
320 TL
275 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Ocakoğlu Otel

Otel
Neredekal.com
3.6/5
Gaziemir merkezine 16.8 km uzaklıkta
260 TL260 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:260 TL
İNCELE
 • Sorunuz

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Gaziemir merkezine 14.5 km uzaklıkta
531 TL531 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:531 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
530 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
531 TL
530 TL'den başlayan fiyatlarla

Berksoy Otel İzmir

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
3.8/5
Gaziemir merkezine 11.6 km uzaklıkta
435 TL0 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:435 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
413 TL
Otelz.com
Setur
435 TL
413 TL'den başlayan fiyatlarla

Bornova Otel

Otel
Hayvan Dostu
Gaziemir merkezine 13.7 km uzaklıkta
312 TL312 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:312 TL
İNCELE
 • Sorunuz
En Uygun Fiyat
300 TL
Etstur
Tatil.com
312 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Ege Güneş Otel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
2/5
Gaziemir merkezine 13.2 km uzaklıkta
189 TL190 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:189 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mom Hotel

Kent Oteli
Havalimanına Yakın
Neredekal.com
4/5
Gaziemir merkezine 14.1 km uzaklıkta
415 TL415 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:415 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
406 TL
Etstur
Odamax
415 TL
406 TL'den başlayan fiyatlarla

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir Pansiyonları

İzmir, Türkiye illeri arasında nüfus yoğunluğu bakımından üçüncü sırada olmasıyla birlikte; tarihi güzellikleri, coğrafik ve iklimsel özelliğiyle de ilgi gören kentlerin arasında yer alıyor. Tarihte İyonya, Frigya Hitit, Roma ve Osmanlı gibi devletlerin hakimiyetinde bulunduğu biliniyor. Bugünlere miras kalan tarihsel zenginliğiyle beraber kültürlerin bir arada yaşadığı, harmanlandığı illerimiz arasında yer alıyor. İzmir barındırdığı doğal güzellikleri, yatların uğrak noktası olan limanı, gıda ve sanayisi ile ticarete yön veren güzide kentlerimiz arasında yer alıyor. Her yıl İzmir'in kurtuluş günü olan 9 Eylül'de İzmir Enternasyonal Fuarı ile kökleri eskiye dayanan güçlü fuara da ev sahipliği yapıyor. Türkiye zeytinlerinin yetiştiği Ege bölgesinde yer alan İzmir; kültür, sanat ve sanayi faaliyetlerinin dışında mutfağıyla da adeta büyülüyor. Osmanlının izlerini gördüğümüz İzmir mutfağı aynı zamanda Ermeni, Musevi ve Rum kültürlerinin de izlerini taşıyor. İzmir'in Urla, Foça, Konak, Gaziemir gibi kültürel ve sanatsal zenginliğiyle var olan otuz farklı ilçesi bulunuyor. Tarihte Seydiköy olarak bilinen Gaziemir ilçesi ilk Türk yerleşim yerlerinden birini oluşturuyor. Ayrıca zeytin, üzüm, incir ve pamuk gibi değerli bitkilerin ihracatını yapması, Adnan Menderes Havalimanına sahip olması ve İzmir Enternasyonal Fuara ev sahipliği yapmasıyla Gaziemir otelleri sosyal, ekonomik olarak hızla gelişiyor. Gaziemir pansiyonları tüm bu zenginliklere ortak olmak isteyen herkes için konforlu bir konaklama hizmeti sağlıyor.

Gaziemir Konaklama

Gaziemir Konaklama

Gaziemir, İzmir'in en yeşil ilçelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Sevdikleriyle bu yeşil alanın içinde doğayla iç içe olmak isteyen insanların ilk tercihleri arasında Gaziemir bulunuyor. Şehrin kalabalığından uzak sakin huzurlu zaman geçirmek isteyenlerin yanı sıra gelişmiş olan ticaretiyle de iş insanlarının uğrak alanı arasında bulunuyor.

 • Çam ormanlarının varlığı, İzmir'e yakınlığı ve iş insanları için uygun konumda bulunan pansiyonlar konaklama için birçok avantaj sağlıyor.
 • Her bütçeye hitap edebilecek ucuz pansiyonlarının dışında günübirlik kalmak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyon işletmelerini tercih edebilir.
 • Gaziemir pansiyonları ile evinizde hissedebilir ve sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
 • İşletmelerin kapasitelerine göre değişim gösteren ücretsiz internet bağlantısı, otopark, ek yatak gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
 • Pansiyonlarda bulunan kafe veya restoranlarda bölgenin lezzeterini deneyebilirsiniz.
 • Bölgedeki gezilecek yerlere yakın konumlanan pansiyonları tercih etmek sizin için daha avantajlı olabilir.

Seçeceğiniz pansiyonlar için çok farklı seçeneklerin olması gönül rahatlığıyla dinlenebilmenizi ve iş seyahatlerinizi yapmanızı sağlıyor. Kalmak istediğiniz pansiyonların opsiyonlarına göre fiyat aralıkları değişiklik gösteriyor. Farklı fiyat aralıklarına rağmen herkesin bütçesine uygun fiyatlar bulmak mümkün. Gaziemir'in ve pansiyonlarının konumları ise istediğiniz yere ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Gaziemir apart pansiyon işletmeleriev konforunu yaşamak isteyen, gerek işlerinden gerekse sevdikleriyle daha uzun ve keyifli zaman geçirmek isteyenler için uygun alanlar sağlıyor.

Gaziemir Gezilecek yerler

Gaziemir Gezilecek yerler

Yeşil doğasıyla göz kamaştıran ve dünyaca ünlü İzmir enternasyonal Fuara ev sahipliği yapan Gaziemir için gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakla Tepe
 • Klaros Antik Kenti
 • Klophon Antik Kenti
 • Hasan Ağa Bahçesi
 • Forbes Sevgi Yolu

Tarihi gezileri sevenlerin uğrak mekânı olacak Gaziemir, eski yerleşim yerlerinden biri olan Bakla Tepe ile bize tarihin kapılarını aralıyor. Kazılar sonucu elde edilen çanak, kâse, seramik gibi kalıntıları göreceğiniz alanda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yine bölgede en çok ziyaretçi alan yerlerden biri olan Klaros antik kenti tarihi Ege kentlerini sevenlerin gezi listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Menderes'e yakın olan ve Gaziemir'den de ulaşımı mümkün olan antik kent bir İyon kentinin özelliklerini taşıyor. Gaziemir'den ulaşımı mümkün olan Klophon Antik kenti diğer tarihi mekanlara oranla uzak kalsa da İzmir'den bir-iki saat mesafeden ulaşılabilecek mekanları arasında yer almaktadır. Tıpkı Klaros antik kenti gibi iyon kentlerinden biri olan Klophon antik kenti denize kıyısı olan, bilinen, tek iyon kenti. Denize yakınlığı verdiği güzel manzaraların yanı sıra sizlerin güzel fotoğraf kareleri ile anılarınızda yer alabilir. Yeşili ile dikkat çeken alanlardan biri olan Gaziemir Hasan ağa bahçesi ile de sizleri bu yeşil alanlara doyuruyor. Doğal alanların, dinlenme mekanlarının ve tarihin bir araya geldiği Gaziemir, Forbes Sevgi Yolu ile de dinlenmek sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve bu arada doğayla iç içe olmak isteyenler için huzurlu bir alan yaratıyor.

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Doğası, yeşili, tarihe ev sahipliği ile dinlenmek isteyenler için uygun alanlara sahip olan Gaziemir aynı zamanda gelişen ticareti ile de iş insanlarının uğrak yerlerinden biri oluyor. Evimizden uzaklaşınca ev rahatlığını ve güvenliğini arıyoruz. Gaziemir pansiyonları istediğiniz güvenceyi sizlere sağlıyor. Gaziemir pansiyon fiyatları almak istediğiniz hizmete göre farklılık gösteriyor. Geniş bir yelpazeye hitap eden Gaziemir pansiyonları pek çok bütçe için uygun seçenekleri barındırıyor. Kısa süreli almak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyonları evlerinizin rahatlığını ve konforunu sağlayabiliyorken uzun uzun gezmek isteyenler için Gaziemir apart pansiyonları bulunuyor. 7/24 sıcak su, internet, sakin alanları olan Gaziemir pansiyonları pek çok bütçeye hitap ediyorken eğer ekonomik bir gezi planlıyorsanız Gaziemir ucuz pansiyonlarında konaklayabiliyorsunuz. Herkes hitap edebilen konforu ve hizmeti ile beraber Gaziemir pansiyon fiyatları da kişinin cebine uygun olanaklar sağlıyor. Doğasıyla etkileyen Gaziemir'de yeşilin ve tarihi dokunun keyfini çıkarırken ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Erken rezervasyon ile uygun Gaziemir pansiyonlarından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu güzellikleri, iş seyahatlerinin uğrak alanlarından biri olması ve uygun Gaziemir pansiyonları ile Gaziemir, yolunuzun düşeceği güzel alanların arasına giriyor. Gaziemir ucuz pansiyon işletmeleri arasından bütçenize uygun bir seçim yaptıktan sonra tatilinize başlayabilirsiniz.

Gaziemir Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziemir Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Gaziemir Pansiyonları - En Uygun Gaziemir Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 0 TL - 531 TL
Gaziemir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gaziemir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gaziemir Pansiyonları - En Uygun Gaziemir Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gaziemir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gaziemir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gaziemir Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gaziemir Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.