Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Konsept/Tema

Şehir Oteli

Olanaklar

Araba Kiralama
Kuru Temizleme
Resepsiyon

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Gaziemir Pansiyonları:

Gaziemir için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
4.4/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 1.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
950 TL
Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 1.2 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.045 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 1.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.280 TL
Otel
Şehir Oteli
Henüz Puanlanmamış
Gaziemir merkezine 1.4 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
442 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 3.4 km uzaklıkta
Setur
Oda-Kahvaltı
1.087 TL
Otel
Erken Rezervasyon Otelleri
4.4/5 Mükemmel
(1099 değerlendirme)
Gaziemir merkezine 4.2 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
1.174 TL
Apart Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.7/5 Çok İyi
Gaziemir merkezine 8.2 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
380 TL
Otel
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 8.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
618 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.4/5 Çok İyi
Gaziemir merkezine 9.0 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
570 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4/5 Mükemmel
Gaziemir merkezine 10.4 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
950 TL
Otelz.com
950 TL
En uygun fiyat
945 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
945 TL

Gaziemir Pansiyonları

Gaziemir Pansiyonları

İzmir, Türkiye illeri arasında nüfus yoğunluğu bakımından üçüncü sırada olmasıyla birlikte; tarihi güzellikleri, coğrafik ve iklimsel özelliğiyle de ilgi gören kentlerin arasında yer alıyor. Tarihte İyonya, Frigya Hitit, Roma ve Osmanlı gibi devletlerin hakimiyetinde bulunduğu biliniyor. Bugünlere miras kalan tarihsel zenginliğiyle beraber kültürlerin bir arada yaşadığı, harmanlandığı illerimiz arasında yer alıyor. İzmir barındırdığı doğal güzellikleri, yatların uğrak noktası olan limanı, gıda ve sanayisi ile ticarete yön veren güzide kentlerimiz arasında yer alıyor. Her yıl İzmir'in kurtuluş günü olan 9 Eylül'de İzmir Enternasyonal Fuarı ile kökleri eskiye dayanan güçlü fuara da ev sahipliği yapıyor. Türkiye zeytinlerinin yetiştiği Ege bölgesinde yer alan İzmir; kültür, sanat ve sanayi faaliyetlerinin dışında mutfağıyla da adeta büyülüyor. Osmanlının izlerini gördüğümüz İzmir mutfağı aynı zamanda Ermeni, Musevi ve Rum kültürlerinin de izlerini taşıyor. İzmir'in Urla, Foça, Konak, Gaziemir gibi kültürel ve sanatsal zenginliğiyle var olan otuz farklı ilçesi bulunuyor. Tarihte Seydiköy olarak bilinen Gaziemir ilçesi ilk Türk yerleşim yerlerinden birini oluşturuyor. Ayrıca zeytin, üzüm, incir ve pamuk gibi değerli bitkilerin ihracatını yapması, Adnan Menderes Havalimanına sahip olması ve İzmir Enternasyonal Fuara ev sahipliği yapmasıyla Gaziemir otelleri sosyal, ekonomik olarak hızla gelişiyor. Gaziemir pansiyonları tüm bu zenginliklere ortak olmak isteyen herkes için konforlu bir konaklama hizmeti sağlıyor.

Gaziemir Konaklama

Gaziemir Konaklama

Gaziemir, İzmir'in en yeşil ilçelerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Sevdikleriyle bu yeşil alanın içinde doğayla iç içe olmak isteyen insanların ilk tercihleri arasında Gaziemir bulunuyor. Şehrin kalabalığından uzak sakin huzurlu zaman geçirmek isteyenlerin yanı sıra gelişmiş olan ticaretiyle de iş insanlarının uğrak alanı arasında bulunuyor.

 • Çam ormanlarının varlığı, İzmir'e yakınlığı ve iş insanları için uygun konumda bulunan pansiyonlar konaklama için birçok avantaj sağlıyor.
 • Her bütçeye hitap edebilecek ucuz pansiyonlarının dışında günübirlik kalmak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyon işletmelerini tercih edebilir.
 • Gaziemir pansiyonları ile evinizde hissedebilir ve sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
 • İşletmelerin kapasitelerine göre değişim gösteren ücretsiz internet bağlantısı, otopark, ek yatak gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.
 • Pansiyonlarda bulunan kafe veya restoranlarda bölgenin lezzeterini deneyebilirsiniz.
 • Bölgedeki gezilecek yerlere yakın konumlanan pansiyonları tercih etmek sizin için daha avantajlı olabilir.

Seçeceğiniz pansiyonlar için çok farklı seçeneklerin olması gönül rahatlığıyla dinlenebilmenizi ve iş seyahatlerinizi yapmanızı sağlıyor. Kalmak istediğiniz pansiyonların opsiyonlarına göre fiyat aralıkları değişiklik gösteriyor. Farklı fiyat aralıklarına rağmen herkesin bütçesine uygun fiyatlar bulmak mümkün. Gaziemir'in ve pansiyonlarının konumları ise istediğiniz yere ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Gaziemir apart pansiyon işletmeleriev konforunu yaşamak isteyen, gerek işlerinden gerekse sevdikleriyle daha uzun ve keyifli zaman geçirmek isteyenler için uygun alanlar sağlıyor.

Gaziemir Gezilecek yerler

Gaziemir Gezilecek yerler

Yeşil doğasıyla göz kamaştıran ve dünyaca ünlü İzmir enternasyonal Fuara ev sahipliği yapan Gaziemir için gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir:

 • Bakla Tepe
 • Klaros Antik Kenti
 • Klophon Antik Kenti
 • Hasan Ağa Bahçesi
 • Forbes Sevgi Yolu

Tarihi gezileri sevenlerin uğrak mekânı olacak Gaziemir, eski yerleşim yerlerinden biri olan Bakla Tepe ile bize tarihin kapılarını aralıyor. Kazılar sonucu elde edilen çanak, kâse, seramik gibi kalıntıları göreceğiniz alanda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yine bölgede en çok ziyaretçi alan yerlerden biri olan Klaros antik kenti tarihi Ege kentlerini sevenlerin gezi listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Menderes'e yakın olan ve Gaziemir'den de ulaşımı mümkün olan antik kent bir İyon kentinin özelliklerini taşıyor. Gaziemir'den ulaşımı mümkün olan Klophon Antik kenti diğer tarihi mekanlara oranla uzak kalsa da İzmir'den bir-iki saat mesafeden ulaşılabilecek mekanları arasında yer almaktadır. Tıpkı Klaros antik kenti gibi iyon kentlerinden biri olan Klophon antik kenti denize kıyısı olan, bilinen, tek iyon kenti. Denize yakınlığı verdiği güzel manzaraların yanı sıra sizlerin güzel fotoğraf kareleri ile anılarınızda yer alabilir. Yeşili ile dikkat çeken alanlardan biri olan Gaziemir Hasan ağa bahçesi ile de sizleri bu yeşil alanlara doyuruyor. Doğal alanların, dinlenme mekanlarının ve tarihin bir araya geldiği Gaziemir, Forbes Sevgi Yolu ile de dinlenmek sevdikleriyle keyifli vakit geçirmek ve bu arada doğayla iç içe olmak isteyenler için huzurlu bir alan yaratıyor.

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Gaziemir Pansiyon Fiyatları

Doğası, yeşili, tarihe ev sahipliği ile dinlenmek isteyenler için uygun alanlara sahip olan Gaziemir aynı zamanda gelişen ticareti ile de iş insanlarının uğrak yerlerinden biri oluyor. Evimizden uzaklaşınca ev rahatlığını ve güvenliğini arıyoruz. Gaziemir pansiyonları istediğiniz güvenceyi sizlere sağlıyor. Gaziemir pansiyon fiyatları almak istediğiniz hizmete göre farklılık gösteriyor. Geniş bir yelpazeye hitap eden Gaziemir pansiyonları pek çok bütçe için uygun seçenekleri barındırıyor. Kısa süreli almak isteyenler için Gaziemir günlük pansiyonları evlerinizin rahatlığını ve konforunu sağlayabiliyorken uzun uzun gezmek isteyenler için Gaziemir apart pansiyonları bulunuyor. 7/24 sıcak su, internet, sakin alanları olan Gaziemir pansiyonları pek çok bütçeye hitap ediyorken eğer ekonomik bir gezi planlıyorsanız Gaziemir ucuz pansiyonlarında konaklayabiliyorsunuz. Herkes hitap edebilen konforu ve hizmeti ile beraber Gaziemir pansiyon fiyatları da kişinin cebine uygun olanaklar sağlıyor. Doğasıyla etkileyen Gaziemir'de yeşilin ve tarihi dokunun keyfini çıkarırken ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. Erken rezervasyon ile uygun Gaziemir pansiyonlarından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu güzellikleri, iş seyahatlerinin uğrak alanlarından biri olması ve uygun Gaziemir pansiyonları ile Gaziemir, yolunuzun düşeceği güzel alanların arasına giriyor. Gaziemir ucuz pansiyon işletmeleri arasından bütçenize uygun bir seçim yaptıktan sonra tatilinize başlayabilirsiniz.

Gaziemir Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziemir bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gaziemir bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gaziemir Pansiyonları - Gaziemir Uygun Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gaziemir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gaziemir Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gaziemir Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gaziemir Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.