İstanbul Belçika Konsolosluğu, Beyoğlu mekan profili ve İstanbul Belçika Konsolosluğu hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

İstanbul Belçika Konsolosluğu

0.0puan

İstanbul Belçika Konsolosluğu Tanıtımı

Belçika'nın birbirinden güzel şehirlerini merak ediyor ve yakın zamanda gitmeyi planlıyorsanız, vize işlemlerinizi Belçika Konsolosluğu'ndan gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Belçika Konsolosluğu'na ulaşım oldukça kolaydır. Beyoğlu ilçesinde, Sıraselviler Caddesi'nde bulunur. Belçika Konsolosluğu'nun belli şehirlerde de görev bölgeleri vardır. Eğer İstanbul'a yakın bir şehirde ikamet ediyorsanız, vize başvurunuzu İstanbul Belçika Konsolosluğu'na yapabilirsiniz.

Belçika Konsolosluğu'nun çevresinde konaklama imkanı sunan birçok otel bulunmaktadır. Dilerseniz konsolosluğa yakın bir otelde konaklamayı tercih edebilir ve vize işlemlerinize ayıracağınız günleri ulaşım problemi yaşamadan geçirebilirsiniz.

İstanbul Belçika Konsolosluğu'nda vize işlemleri hafta içi her gün 09:00-15:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Diğer işlemleriniz için 09:00-16:30 saatleri arasında konsolosluk açık olacaktır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Sıraselviler Cad. No:39 - Beyoğlu

  • Beyoğlu

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler