Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Isparta Merkez Otelleri

Isparta Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Isparta Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Isparta'da merkezi bir konaklama için Isparta Merkez otellerini tercih edebilirsiniz…

Akdeniz Bölgesi'nin en önemli kentlerinden biri olan Isparta, el dokuması halıları ve gül yetiştiriciliği ile meşhur olan bir şehrimiz. Isparta Merkez ise bu güzide şehrin sosyal ve kültürel hayatının nabzının attığı yer olarak nitelendirilebilir.

Isparta Merkez, fazlasıyla sıcak bir yer aslında. Turist olarak Isparta'ya geldiğinizde, oldukça misafirperver bir halk karşılar sizi. Öğrenciler için ise kesinlikle yaşanılacak yer diyebiliriz Isparta Merkez için. Her şeyin fiyatı oldukça uygun. Antalya'ya iki saat kadar uzakta olması ise Isparta Merkez'i en cezbedici kılan tarafı. Kış aylarında keyifli vakitler geçirebileceğiniz Davraz Kayak Merkezi ise şehrin ayrı bir cazibe noktası.

Tüm bu yönleriyle her yıl hatırı sayılır ölçüde ziyaretçi ağırlayan Isparta Merkez'de konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. 3 ve 4 yıldızlı otellerden konukevlerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Isparta Merkez otelleri arasında.

Isparta Merkez otelleri, her yere kolay ulaşım imkanı sağlamalarından dolayı tercih ediliyor daha çok. Konfor ve huzuru aynı anda sunan Isparta Merkez otelleri, yüksek hizmet kaliteleriyle de dikkat çekiyor. Tren istasyonuna da oldukça yakın bir mesafede bulunan Isparta Merkez otellerinde, misafirlerin temel ihtiyaçlarının karşılanabileceği hizmetler mevcut.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Isparta'ya düştüğünde, konaklamak için Isparta Merkez'i tercih edebilir ve Isparta Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Isparta Merkez'de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Isparta, Akdeniz Bölgesi'nin en önemli kentlerinden biri. El dokuması halıları ve gül yetiştiriciliği ile ünlü olan Isparta'nın şehir merkezi ise, hem sosyal, hem de kültürel hayatın can damarı niteliğinde. İster turistik, ister iş seyahati amacıyla şehre gelenlerin de konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biri Isparta Merkez.

Sıcak ve misafirperver insanlarıyla Isparta Merkez, yerli turistin fazlasıyla rahat ettiği bir yer. Isparta Merkez'de pek çok öğrenciye de rastlayabilirsiniz. Çünkü Isparta Merkez'de her şeyin fiyatı oldukça uygun ve bu yönüyle öğrenciler için ideal bir yaşam alanı. Isparta Merkez'de konakladığınız süre boyunca Davraz Kayak Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz. Eğer özel aracınız varsa, 2 saat gibi bir sürede Antalya'ya kadar uzanabilirsiniz dilersiniz.

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla Isparta Merkez, her yıl bir hayli yerli turist ağırlıyor. Bu nedenle de Isparta Merkez'de birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Isparta Merkez otelleri, her gelir düzeyine hitap edebilen fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Isparta Merkez otel fiyatları, otelin toplu ulaşım araçlarına olan mesafesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin hizmet kalitesi ve sağladığı olanaklar da Isparta Merkez otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. Genel olarak baktığımızda 2017 Isparta Merkez otel fiyatlarının 80 TL ile 170 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Turistik ya da iş amaçlı olarak Isparta'ya geldiğinizde, konaklamak için Isparta Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Isparta Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Isparta Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Isparta Merkez Hakkında

Güllerin şehri Isparta, yıl boyunca hem yerli ve yabancı turistler hem de iş damları tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Isparta, Türkiye'nin güneybatısında yer alan ilimizdir. Akdeniz Bölgesi'nin kuzeyindeki Göller Bölgesi'nde bulunan Isparta; batıda Burdur, kuzeyde Afyonkarahisar, doğuda Konya, güneyde ise Antalya ile komşudur.

Isparta yapılan kazılar ve gün yüzüne çıkarılan höyüklerden ele geçirilen buluntulara dayanılarak bölgede yaşamın tarih öncesi devirlere kadar uzandığı tespit edilmiştir. Isparta Merkez gül ve gül ürünleri ile adını yurda ve dünyanın dört bir yanına duyurmuştur. Ayrıca Dünya'nın en kaliteli güllerinin yetiştiği Isparta, dünyanın gül yağı üretiminin yaklaşık %65'lik kısmını karşılayarak sektöründe dünya birincisi olarak yer almaktadır.

Isparta Merkez yıl içerisinde gerek yurdun gerekse de dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlar. Özellikle iş için gelenlerin ilk tercihi konaklamada Isparta Merkez'de yer alan tesisler olmaktadır. Isparta Merkez'de yer alan otel kategorileri içerisinde butik oteller, konukevi, kış oteli, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar ve kış otelleri hizmet vermektedir.

Isparta Merkez, Davraz Dağı'na kış aylarında gelen sporcularında da konaklamada tercih etmektedir. Doğal güzellikleri ile de Isparta Merkez kültür turu ile gelenlerin de konaklamada tercihleri arasındadır.

Sahip olduğu mükemmel doğası, yeşili, karlı dağları, gölleri ve gülleri ile Isparta Merkez ziyaretine gelecek olan misafirlerini bekliyor.

Isparta Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Koç Otel
Koç Otel

-

Kahvaltıyı çok beğendim

Mayıs ayında konaklama yaptık, otel çok temiz ve Isparta Merkez'de. Özellikle kahvaltıyı çok beğendim. Çalışanlar güler yüzlü, ağustos ayında tekrar bu otelde kalacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barida Hotels
Barida Hotels

-

Bu otele para kazandırmam

5 yıldız otel ama ne yazık ki resepsiyoniste hemen kablo sorduk ve temin edeceğini söyledi. Bu olay akşam 20 gibi oldu. Biz de güvendik ve her yer açıkken kablo almadık doğal olarak. Gece 23 gibi otelin resepsiyonuna gidip kablo sorduğumda vermeyeceklerini söylediler. Gece müdürünü aradılar ya da aramadılar ve kablo vermeyeceklerini söylediler. Ben de baştan veremeyiz deseydiniz 5 TL'lik fiyatı olan bir kablo olduğunu ve kendimin alacağını söyledim. Gecenin 23.00'ünde her yerin kapandığını ve onların yüzünden mağdur olduğumuzu ilettik. Sonuç değişmedi. Bundan sonra 30 km ilerideki Burdur'da kalırım yine de bu otele para kazandırmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basmacıoğlu Hotel
Basmacıoğlu Hotel

-

Güler yüzlü personel

Temiz, konforlu, güler yüzlü personeliyle tavsiye edilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barida Hotels
Barida Hotels

-

Kahvaltısı çok güzeldi

Isparta'da ne olursa olsun kalacaksanız en iyi oteldesiniz, kahvaltısı çok güzeldi, ilgi ve alakadan dolayı personele çok teşekkür ederiz, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barida Hotels
Barida Hotels

-

Kahvaltısı, simitleri ve menemeni

Kahvaltısı, simitleri ve menemeni süperdi. Ayrıca güler yüzlü ve dikkatli personelini de işlerini çok iyi yapıyorlardı. Hepsini tebrik ederim. "Marifet iltifata tabidir", fazlası ile hak ediyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barida Hotels
Barida Hotels

-

Çok temiz ve kaliteli

Harika bir otel. Çok temiz ve kaliteli bir otel. Personeli güler yüzlü ve yardımsever. Şehir merkezinde 5 dakika yürüme mesafesinde, otogarın hemen yanında. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolat Hotel
Bolat Hotel

-

Güler yüzlü personeli var

Gerçekten güzel, temiz ve güler yüzlü personeli var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Artan Hotel
Artan Hotel

-

Gerçekten güler yüzlü personel

Gerçekten güler yüzlü personeliyle bir daha Isparta'ya geldiğimde kesinlikle kalacağım bir otel. Fiyat/performans mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basmacıoğlu Hotel
Basmacıoğlu Hotel

-

Her şey güzel

13-14.08.2015 tarihlerinde otelinizde konakladım, her şey güzel fakat lavabolarınızın bataryalarından dolayı aşırı su tüketimi var, memleketimiz su fukarasıdır, bu aşırı tüketimi azaltmak için bataryaların altındaki ayar yerinden suyun debisini azaltıp hem masraflarınızı azaltabilir, hem de tabiata bir katkınız olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basmacıoğlu Hotel
Basmacıoğlu Hotel

-

Samimi bir ortam

Samimi bir ortam, yemekler güzel, ilgi güzel, odalar güzel, yeri güzel. E daha ne olsun? :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
SDU Konukevi
SDU Konukevi

-

Yemekler güzel

Yemekler güzel, açık büfe meze olayı harika. Tabi yemeğe alkol eşlik etmesi Türkiye'de artık pek bulamayacağımız bir şey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
SDU Konukevi
SDU Konukevi

-

Çok rahat bir konuk evi

Çok rahat bir konuk evi. Kendimi evimde gibi hissettim ve her yere de yakın. Teşekkür ederim her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolat Hotel
Bolat Hotel

-

İnsan evinde gibi hissediyor

O kadar iyi çalışanları ve sahipleri var ki gerçekten insan evinde gibi hissediyor. Isparta'daki eviniz Bolat Hotel olsun. Isparta'ya gelip de bu otelde kalmadan geçmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolat Hotel
Bolat Hotel

-

Soğuk havalardaki sıcaklığı değişilmez

Sabahları kahvaltısı ve resepsiyondaki arkadaşların hoş sohbetleri, soğuk havalarda sıcaklığı değişilmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolat Hotel
Bolat Hotel

-

Isparta'daki eviniz bu otel olsun

Isparta'daki eviniz Bolat Hotel olsun. Isparta'ya gelip de bu otelde kalmadan geçmeyin. O kadar iyi çalışanları ve sahipleri var ki gerçekten insan evinde gibi hissediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barida Hotels
Barida Hotels

-

10 numara 5 yıldız

Süper otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)