İnebolu Butik Otelleri

En iyi 2 butik otel, en uygun fiyatlar

İnebolu Butik Otel Fiyatları

Geçtiğimiz birkaç zamandır özellikle doğaseverlerin ilgi odağı olan ve farklı bir deneyim sunan butik otelleri ile İnebolu, Karadeniz'in yeni gözdelerinden…

Tüm bu güzellikleri yaşamak için İnebolu'da birkaç gün konaklamanızı ve tercihinizi de İnebolu butik otellerinden yana kullanmanızı öneriyoruz. Doğayla iç içe olmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz İnebolu butik otellerinde. İnebolu butik otellerinin büyük bir çoğunluğu 130 yıllık eski konaklarda hizmet veriyorlar. Geleneksel dekorasyonları ile dikkat çeken İnebolu butik otelleri; Türk hamamı, doğa manzaralı odalar, taze ürünlerle hazırlanan zengin bir kahvaltı ve yöresel yemeklerin servis edildiği alakart restoranlar sunuyorlar misafirlerine.

Son yıllarda ilgileri üzerine çeken Kastamonu İnebolu, denizin yanında özellikle doğal güzelliği, yemyeşil tepeleri hayranlık uyandırmaktadır.

İnebolu butik otellerinde konaklamaya karar verdiyseniz, o halde İnebolu butik otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Öncelikle İnebolu butik otel fiyatlarının her gelir düzeyine hitap ettiğini belirtelim. Tabi otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetin kalitesi ve sahip olduğu olanaklar, İnebolu butik otel fiyatlarını doğrudan etkileyen unsurlar. Ancak İnebolu butik otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendirilmesi ve kahvaltının da bu ücrete dahil olması gibi avantajlar da var. Genel olarak 2020 İnebolu butik otel fiyatlarının ortalama 210 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Kastamonu'nun güzelliklerini keşfetmeyi planlıyorsanız eğer, rotanıza önce İnebolu'nu koyabilir ve İnebolu butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, İnebolu butik otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kastamonu İnebolu'da Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Korumu Kurulu'nca koruma altına alınan 350 adet ev vardır. Kültür Bakanlığı, Kastamonu Valiliği ve Ankara Mimarlar Odası'nın İnebolu Evlerini Yaşatma Projesi (INEYAP) çerçevesinde yürüttüğü çalışmalar ile tarihi dokuyu koruyarak doğa ile uyumlu kent örneklerinin nadir temsilcisi İnebolu'yu bu yönüyle de tanıtmayı amaçlamaktadır.

Kastamonu İnebolu'da 400 yatak kapasitesi mevcut olup, diğer otellerle kamu kuruluşlarının misafirhaneleri ile birlikte 500 yatak kapasitesi vardır. Yaz aylarında İnebolu Lisesi'nin 100 yataklı pansiyonu da Kastamonu İnebolu'ya gelen öğretmen ailelerine tahsis edilmektedir.

Kastamonu İnebolu 2020 otel fiyatları yılın 4 mevsimi oldukça uygundur. Yurdumuzun yazlık yerlerinde görülen fiyat artışına burada pek rastlanmaz. Hemen her mevsim güzel olan İnebolu halkı daha çok geçimini turizmden sağlamaktan öte, adeta misafirlerine beldeyi tanıtmak için hizmet vermektedirler.

Kastamonu İnebolu 2020 otel fiyatları, daha çok yarım pansiyon üzerinden ücretlendirilmektedir. Küçük ve butik tesislerin bulunduğu bu beldeye giderek, yaz aylarında denizinden, kış aylarında yeşilliğinden faydalanabilirsiniz. Üstelik Kastamonu İnebolu 2020 otel fiyatlarının oldukça uygun olması da sizin için bir avantaj. Biz ülkemizin her yanının bir bir gezilmesi gerektiğini savunan tatilciler olarak, istiklal madalyalı tek şehrimiz olan Kastamonu İnebolu'dan yola çıkmanın çok da keyifli olacağını düşünüyoruz.