Toplantı ve Organizasyon (1)
Poi (5)

Çeşme Ilıca Plajı

+ 6 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Çeşme Ilıca Plajı Hakkında

Türkiye’nin Mavi Bayrak ödülünü taşıyan plajlarından biri olan Ilıca Plajı, Çeşme’ye gelen turistlerin denize girmek için tercih ettiği noktaların başında geliyor. Ilıca Plajı özellikle çocuklu aileler için idealdir, çünkü denizin büyük bir mesafesi sığdır. Çeşme’de en erken sezonu açan plaj olduğunu da hemen söyleyelim. Aynı zamanda kitesurf ile ilgilenenler tarafından ilgi görür Ilıca Plajı. Çeşme’de yapacağınız tatil boyunca dilerseniz her gün, dilerseniz haftada iki-üç gün Ilıca Plajı’na gelebilir ve Mavi Bayrak ödülünü kazanmış tertemiz bir denizde kulaç atmanın tadını çıarabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çeşme Ilıca Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Misafir
Ilıca Plajları
Ilıca plajlarına giderek doyasıya denizin ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Su biraz soğuktur ve bu yaz ayları için gayet avantajlı bir durumdur. Tatilinizi Çeşme’de yapma planınız varsa eğer gitmeden en az 1 ay önce Çeşme otellerinden rezervasyonunuzu yapın. Çeşme otel fiyatlarını inceleyerek size en uygun olan oteli seçin.
5/5 Mükemmel
16.05.2013
Ece Kaya
Ilıca Plajları
Ilıca plajlarına giderek doyasıya denizin ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Su biraz soğuktur ve bu yaz ayları için gayet avantajlı bir durumdur. Tatilinizi `Çeşme`’de yapma planınız varsa eğer gitmeden en az 1 ay önce [url=https://www.neredekal.com/cesme-otelleri/]Çeşme otelleri[/url]nden rezervasyonunuzu yapın. Çeşme otel fiyatlarını inceleyerek size en uygun olan oteli seçin.