İkizdere Termal Otelleri

En iyi 2 termal otel, en uygun fiyatlar

İkizdere Termal Otel Fiyatları

Karadeniz'in birbirinden güzel yaylalarına ev sahipliği yapan İkizdere, yılın her mevsimi turistler tarafından ziyaret edilir.

Karadeniz'in tabiat güzellikleri arasında güzel ve huzurlu bir tatil isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunur İkizdere. Yayla turizminde önemli bir yeri olduğu için İkizdere'de otel bulmak oldukça kolaydır.

İkizdere'nin kaplıcalar bakımından zengin olması da bölgede termal otellerin açılmasını sağlamıştır. İkizdere kaplıcaları; romatizma, nevrit, kırık-çıkık, bel fıtığı ve kadın hastalıklarına iyi gelir.

İkizdere termal otellerinin sayısı çok fazla değildir. Genellikle dağ evleri, butik oteller ve lüks oteller bulunur bölgede. İkizdere'de bulunan termal oteller Trabzon Havalimanı'na yaklaşık 90-100 kilometre uzaklıktadır. Termal otellerin ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 İkizdere Termal Oteli

Ridos Termal Hotel İkizdere

Termal Otel - İkizdere - 29 Misafir Yorumu

Ridos Termal Hotel, Rize İkizdere'de bulunmaktadır. İkizdere, dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, yeşil yaylaları, tarihi kemer köprüleri, coşkun akan dereleri ile çok özel bir turizm ilçesidir.

Ridos Termal Hotel, şehir gürültüsünden uzakta, çam ormanlarının arasında, 30 dönümlük alan üzerinde hizmet vermektedir. Hem huzurlu hem de sağlık dolu bir tatil için en uygun termal otel olan Ridos, hem yerli hem de yabancı turistleri yıllardır ağırlamaktadır. Otel, konforlu ve modern 148 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Tesisin tüm odalarında; banyo, televizyon, balkon,
... Ridos Termal Hotel, Rize İkizdere'de bulunmaktadır. İkizdere, dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, yeşil yaylaları, tarihi kemer köprüleri, coşkun akan dereleri ile çok özel bir turizm ilçesidir.

Ridos Termal Hotel, şehir gürültüsünden uzakta, çam ormanlarının arasında, 30 dönümlük alan üzerinde hizmet vermektedir. Hem huzurlu hem de sağlık dolu bir tatil için en uygun termal otel olan Ridos, hem yerli hem de yabancı turistleri yıllardır ağırlamaktadır. Otel, konforlu ve modern 148 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Tesisin tüm odalarında; banyo, televizyon, balkon, kasa, gardırop, uydu yayını ve uyandırma servisi bulunmaktadır. Tesisin restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde zengin seçenekler misafirlere sunulmaktadır. Balayı çiftleri için oda süslemesi ve odaya meyve sepeti ikramı, ücretsiz verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Otelde fitness merkezi bulunmaktadır.

Ridos Termal Hotel'de tam donanımlı SPA hizmeti bulunmaktadır. Masaj, yüz bakımı ve vücut bakımı yapılmaktadır. SPA'da kaplıca/maden suyu kaynağı, sauna ve hamam mevcuttur. Misafirlere su tedavisi dahil pek çok farklı tedavi terapisi sunulmaktadır. Tesis, kongre, seminer ve toplantılarınız için Karadeniz Bölgesi'nin en büyük termal oteli özelliğine sahiptir. Otelde dinlenme salonu, internet kafe, bilardo salonu ve çocuk oyun odası bulunmaktadır.

Ridos Termal Hotel, Başköy Tarihi Köprüsü'ne yürüme mesafesindedir. İkizdere Talip Kahraman Stadyumu'na 6,7 km ve Muzaffer Terzi Parkı'na 16,8 km ve Rize Otogarı'na 60 km mesafede yer almaktadır. Otel bünyesinde otopark bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

İkizdere Termal Otel Yorumları

4

Ridos Termal Hotel

melih akın - 17 Aralık 2010, Cuma 02:48

melih akın tarafından...

Efendim öncelikle böyle bir hizmetle tatilcilere yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Paylaşmak istiyorum. Çünkü Ridos Termal Otel bizleri eşimize, çocuklarımıza ve arkadaşlarımıza karşı kötü durumda bıraktı. Bir yatırım olarak sunuluyor ama inanın içine girilince bir şey görmüyorsunuz. Eşimin, çocuklarımın, arkadaşlarımın yanında dışarı atıldım. Rezervasyon yaptırıp gittik. Fakat kayda almamışlar. Yetkiliyle konuştuk. Telefonda söyledikleri rakamın 3 katı fiyatla bizi tesise alacaklarını söylediler. Konuşup anlaşıp tatlıya bağlamak istedik. Ama ne kelime efendim. Tesis yetkilileri işin içine girdiler... 3 katı fazla ücretle bizi otele aldılar. Geri dönemedik. Yollar bozuk, akşam karanlığı çocuklar huysuzlandı. Odaya gittik, odalar yeterli temizlikte değil. Biz yemekteyken temizlediler. Termal havuzlara indik. Havuzlarda beklediğimiz gibi değil. Çevre çöplerle dolu. Ağır bir ayak kokusu. Bildirdik. Günde binlerce kişi kullanıyormuş. O yüzden ayak kokması normalmiş. Bebekler havuzda. Su sapsarı olmuş ve kokuyor. Bir devridaim, sirkülasyon yok. Otel de hizmet için kimse yok. Herkes yabancı çalışanlardan. Gürcistan'dan geliyorlarmış. Yönetim iyi değil. Paramızın karşılığını alamadık. Çocukların yatakları bütün gece gelmedi. Çocuklar yerde yattı. Sabah almadığımız yatak hizmetini ödemek istemedik. Yetkiliyi aradılar. Kısaca paramızı arkadaş ve çocuklarımın önünde onurumu aldılar, kırdılar. Devlet teşvikiyle yapılmış. Vergilerimizin akıbeti bu mu efendim. Bu tür sitelerin takipçisi olursak, böyle hatalar yapmayacağımızdan eminim.