İğneada Butik Otelleri

En iyi 8 butik otel, en uygun fiyatlar

İğneada Butik Otel Fiyatları

22 km'lik sahiliyle muhteşem bir güzelliğe sahip olan İğneada, ismini bölgeyi Osmanlı topraklarına katan İne Bey'den almaktadır. Belde ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat olanağı sunmaktadır.

Genelinin oda – kahvaltı ya da oda başı ücretlendirildiği İğneada butik otelleri, yemyeşil bir alanda konuklarına doğayla iç içe bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesislere göre oda ve genel özellikler farklılık gösterse de çoğu konaklama biriminde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve özel banyo temin edilmektedir.

Karadeniz sahillerimizin en batısında, derelerin denize döküldüğü yerlerde suyla ormanın iç içe geçtiği İğneada Longoz, 592 bitki, 224 kuş, 27 sürüngen ve 311 böcek türünün yaşam alanı.

Kendine has modern dekorasyonu ve doğasıyla uyumlu mimarisiyle İğneada butik otelleri misafirlerine aradıkları hizmetten çok daha fazlasını sunmaktadır. Diğer konaklama tesisleriyle karşılaştırıldığında ortalama bir bütçeye sahip olan butik oteller, kış aylarında nispeten daha uygun bütçeli olmaktadır.

Sitemiz üzerinden İğneada butik otel fiyatları arasından kısa bir araştırma yaparak bütçenize en uygun tesis ile iletişime geçebilir, tesisler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Büyük çoğunluğunda erken rezervasyon fırsatı bulunan İğneada butik otelleri arasından dilediğinizi seçerek seyahatiniz için ilk adımı atmanız mümkün.

Keyifli seyahatler.

Yağmurluğunuz ve lastik çizmeleriniz üzerinizdeyse, hemen her adımda ayrı bir keşif yapmak üzere patika yollardan birine dalın. Gürgen, kızılağaç, karaağaç, dişbudak, kayın, meşe, kavak ve söğüt ağaçlarının arasında, kimi simsiyah borazan çeklinde, kimi dev bir şemsiyeyi andıran onlarca çeşit mantarın görüntüsüyle büyüleneceksiniz. Ancak dikkat; zehirli olabilirler.

İğneada ve 7 kilometre batısındaki Limanköy'de gelişmeye başlayan eko turizm nedeniyle pek çok insan evini pansiyon olarak turizmin hizmetine sunuyor. İğneada merkezde çok sayıda otel, pansiyon ve ev pansiyonu bulunuyor. Burada otantik bir evin alt katının kafeye dönüştürüldüğü Kofra Koliba'da yöre mutfağından yemekleri tadabilirsiniz.

İğneada 2020 otel fiyatları da yıl içinde oldukça uygun. Tüm yıl hizmet veren tesisler bulunuyor ve İğneada otel fiyatları mevsime göre fazla değişiklik göstermiyor. Ancak en güzel zamanı bana kalırsa sonbahar. İğneada 2020 otel fiyatlarının da uygun olduğu pansiyon ve motellerde kalarak, bu beldenin tadını çıkarın.

Limanköy'ün ıhlamur ve meşe balını ve marmelatlarını tadın. Orman içinde, Sislioba Kalesi'ni, Demirköy'deki tarihi dökümhaneyi, Dupnisa Mağarası'nı ve Beğendik Köyü'ndeki sazdamlı tek katlı yapıları görmeden dönmeyin.