Hisaralan Kaplıcaları, Sındırgı

Hisaralan Kaplıcaları

  • Balıkesir / Sındırgı

Hisaralan Kaplıcaları

Emendere Kaplıcaları gibi Balıkesir-Sındırgı ilçesinde bulunan Hisaralan Kaplıcaları, termal turizmin önemli noktalarından biridir. İlçe merkezine 20 kilometre uzaklıkta olup, Hisaralan Köyü sınırları içerisindedir.

Hisaralan Kaplıcaları, radyoaktivite özelliği taşımaktadır. Bunun yanı sıra, suları sodyum bikarbonatlıdır. Sağlığınız için tatil planları yapıyorsanız, termal zenginliğiyle tercih edebileceğiniz şehirlerden biridir Balıkesir. Sındırgı ilçesindeki Hisaralan Termal otel fiyatlarını araştırıp hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaplıcala suları; ağrılı hastalıklara, romatizmaya, nevralji, nefrit ve kadın hastalıklarına şifa olmaktadır. Suyu ise oldukça sıcaktır. Buradaki termal oteller rahatsızlığınıza uygun bir tedavi süreci başlatacak. Tabii kaplıcalara gitmeden önce mutlaka doktora görünmenizde fayda var. Hisaralan Kaplıcaları, şifasıyla ve huzurlu günleriyle sizleri misafir etmeye hazır. Şehirde tercih edebileceğiniz termal kaplıcalar arasında Güre Kaplıcaları, Pamukçu Kaplıcaları ve Derman Kaplıcaları da vardır.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın