Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Herakleia Antik Kenti

+ 14 Fotoğraf
4.1/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

4.1/5
Mükemmel
5 değerlendirme
Herakleia Antik Kenti
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.08.2020
Misafir
Gezilmesi gereken bir yer
Gezilmesi gereken saklı bir yer, Silvanus Otelde kalmıştık araba olduğu için Muğla virajları hariç gitmek gezmek dinlenmek 10 numaraydı
4/5 Mükemmel
03.04.2018
Turgay Önal
Görmeye değer
Süper yer. Güral abinin kafesinde tepeden Bizans tapınağını izlerken çay içebilir, tekne turu ve 4 günlük trekking yapabilirsin. Görmeye değer.
1/5 Kötü
28.07.2017
Bayinaylin
Tam anlamıyla hayal kırıklığı
Tam anlamıyla hayal kırıklığı, sakın gidip de bir antik kent falan göreceğinizi düşünmeyin çünkü antik kentin içine köylü yerleşmiş. Bırak köyün içinde gezmeyi, daha içine girer girmez etrafınızı sarıyorlar, ellerinin değmediği bir adalar var, mümkün olsa oraya da yerleşirler zaten. :(((
5/5 Mükemmel
17.06.2015
Ayşe Cik
Yolunuz düşerse mutlaka Herakleia'ya uğrayın. Hatta köylülere sorarak Bizans Kalesi ve Kral Mezarları’nı en tepeden görebileceğiniz gözetleme kulelerinden birine çıkıp, o muhteşem kareyi dünya gözü ile görün. Şu ana kadar varlığından bile haberdar olmayışımı büyük kayıp görüyorum. Göl kenarına indiğinizde salaş bir kafe göreceksiniz, önündeki söğüt ağacının gölgesinde kendinize bir de ev yapımı buz gibi bir ayran ısmarlayın derim. :)
5/5 Mükemmel
20.03.2014
Özkan Hacıoğlu
Yıllarca `Bodrum` ve civarına gittiğimde `Bafa Gölü`'nün yanından geçip maalesef çok sonra gittiğim, gittiğim için çok sevindiğim ancak bunca yıl ihmal ettiğim için de kendime çok kızdığım bir yer oldu Herakleia Antik Kenti. Bu tarafa yolunuz düştüğünde muhakkak vakit ayırmalısınız. Burada koca bir tarih ve coğrafi mucize yatıyor. Yurt dışından birçok biyolog da bölgedeki başta sürüngen familyası olmak üzere, canlı türlerini incelemek için geliyor buraya. Ayrıca keyifli bir kahvaltı yapabileceğiniz şirin bir kafe de var.

Konum

Haritada gör