Gölyazı Otelleri

Ulubat Gölü’nün harika manzarası ve şirin mi şirin atmosferiyle Gölyazı otelleri, benzersiz bir konaklama imkanı sunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gölyazı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gölyazı Otelleri ve Gölyazı Otel Fiyatları

Ulubat Gölü'nün harika manzarası ve şirin mi şirin atmosferiyle Gölyazı otelleri, benzersiz bir konaklama imkanı sunuyor…

Gölyazı, Bursa-İzmir karayolu üzerinde, Ulubat Gölü'nün kıyısında yer alıyor. Küçük bir yarımadan oluşan bu şirin balıkçı kasabası, köklü tarihi, ilginç coğrafyası, 250 yıllık Rum evleri, birbirinden çeşitli kuş türleri ve 730 yıllık anıt ağacı ile özellikle fotoğrafçıların gözdesi. Böylesine huzurlu bir dünyada kısa süre de olsa yaşamak için Gölyazı otellerinde mutlaka konaklamalısınız.

Gölyazı'da çok fazla otel seçeneği yok. Ufak tefek pansiyonlar var sadece. Bu anlamda Gölyazı otellerinde erken rezervasyon yaptırmanız şart. Gölyazı otellerinin çoğu 150 yıllık tarihi konaklardan meydana geliyorlar. Yöresel serpme köy kahvaltısının tadına Gölyazı otellerinde varabilirsiniz. Mistik bir havada konaklamak için Gölyazı otellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Gölyazı otel fiyatları ise gecelik fiyat bazında düşündüğümüzde biraz pahalı. Zira oteller oldukça az ve bu da Gölyazı otel fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Genel olarak 2017 Gölyazı otel fiyatlarının ortalama 185 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zamanda bu huzurlu balıkçı kasabasının atmosferini yaşamak için Gölyazı otellerinden size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, Gölyazı otel fiyatlarının en uygunu bulabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın