Gölyazı Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Gölyazı Otel Fiyatları

Ulubat Gölü'nün harika manzarası ve şirin mi şirin atmosferiyle Gölyazı otelleri, benzersiz bir konaklama imkanı sunuyor…

Gölyazı'da çok fazla otel seçeneği yok. Ufak tefek pansiyonlar var sadece. Bu anlamda Gölyazı otellerinde erken rezervasyon yaptırmanız şart. Gölyazı otellerinin çoğu 150 yıllık tarihi konaklardan meydana geliyorlar. Yöresel serpme köy kahvaltısının tadına Gölyazı otellerinde varabilirsiniz. Mistik bir havada konaklamak için Gölyazı otellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Gölyazı otel fiyatları ise gecelik fiyat bazında düşündüğümüzde biraz pahalı. Zira oteller oldukça az ve bu da Gölyazı otel fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Genel olarak 2019 Gölyazı otel fiyatlarının ortalama 185 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zamanda bu huzurlu balıkçı kasabasının atmosferini yaşamak için Gölyazı otellerinden size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, Gölyazı otel fiyatlarının en uygunu bulabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gölyazı Otel Yorumları

9

Best Hotel Bursa

Nusret polatcan - 2 Ekim 2019, Çarsamba 12:59

Konum olarak iyi

Temiz, kahvaltı iyi, personel güler yüzlü, fiyat uygun. Tavsiye ederim. Konum olarak iyi. Her yere ulaşım kolay. Ben memnun kaldım rahat ettim.

1

Holiday Inn Bursa

Ronak yılmaz - 6 Ağustos 2019, Salı 09:15

Gürültülüydü

Otelinizde 05.08.2019 tarihinde 5 kişi ile iş ziyaretimiz sebebi ile konakladık. Öncelikle otel sigara kokusuna teslim olmuş. Tüm odalarda, nonsmoking dahil çok kötü bir koku ve son derece kötü bir döşeme var. Arkasından tüm gecemizi Arap konuklarınızın eğlence, şamata ve gürültüleri ile mücadele ederek geçirdik. Resepsiyon hiçbir şey halledemedi. Sabahın 1'inde oda kapım ısrarla çaldı, sonrası telefon trafiği ile sabahın 4'ünü buldu. Hiçbir Avrupa ülkesinde ve Amerika'da bu denli rahat olmayan, kurallara uyan Araplar maalesef para veriyorlar diye standart altı 3. sınıf pansiyon olarak Holiday Inn hizmeti ile emirlerinde. Yazık ki ne yazık kendi ülkemizde paramız ile rezil oluyoruz.

10

Kavala Hotel Bursa

ERCAN GÖNÜLÜ - 9 Mart 2019, Cumartesi 17:06

Hem ekonomik hem kaliteli

Her şey çok güzeldi. Yeni bir otel. Otel konforu, dizaynı, personel ilgisi, temizlik, fiyatına oranla kalite uyumu gibi kriterler sonucu memnun kaldık. Bir sonraki Bursa seyahatinde yine bu oteli seçeriz. Tavsiye ederim. Hem ekonomik hem kaliteli.

1

Ramada Bursa Nilüfer

Damla kılınç - 28 Şubat 2019, Perşembe 12:54

Oda temizliği kötü

Resimlerde gösterildiği gibi bir yer olduğunu düşünmüyorum. Oda temizliği çok kötü. Kapının önünde duran adamlar personel midir müşteri midir bilinmez onlardan hoşlanmadım. Gidilecek, görülecek, kalınacak bir yer değil. Temizliğe önem veriyorsanız hiç uğramayın derim. Müşteri memnuniyeti umurlarında değil.

1

Görükle Oruç Hotel & Spa

Ela leyla umur - 23 Şubat 2019, Cumartesi 11:43

Oda kokuyordu

Hayatımda geçirdiğim en kötü geceydi. Geceye kadar süren emniyet işlerinden sonra gece 00.00 civarı bir otel aradık. Yorumu iyi diye bu oteli seçtik ve gittik. Ek bir bina yapmışlar ve o binanın alt yapısı arttırılan oda sayısına yeterli olmadığı için üstüne de gece yağmur yağınca kötü koku bütün odaya yayıldı. Sabaha kadar cam açık uyumak -3 derecede... Sabah görevlisini çağırıp koku var deyince evet ciddi lağım kokuyor dedi. Sonrasında resepsiyon koku yoktur dedi. Videoya çekilmişti oysa.

10

Adranos Hotel

Bora Denev - 27 Kasım 2018, Salı 17:46

Kahvaltısı gayet zengin

3 günlük konaklamamda öncelikle konumu sonrasında otopark sıkıntısı olmaması, odalarının geniş ve temiz olması, kahvaltısı gayet zengin ve lezzetli oluşu başarılıydı. İlgili personelini es geçmek olmaz. Teşekkürler bu güzel konaklama için.

1

Fink Cafe & Restaurant

Gülden - 13 Eylül 2018, Perşembe 18:31

Memnun kalmadım

Benim memnuniyetim 0. Fsm Fink'te garsonlar çok kaba. Milkshake söylemiştim, bol şekerli, çilekli süt getirdiler önüme.

1

Cha Cha Bar

Ozge oruc - 31 Ağustos 2018, Cuma 16:13

Çalışanlar saygılı değil

Üslup sorunu var çalışanlarının, saygısız ve kabalar. Asla ve asla tavsiye etmem, kötüler.

8

Sheraton Bursa Hotel

Sheraton Bursa Hotel - 9 Ağustos 2018, Perşembe 11:26

Bizim beklentilerimizi karşıladı

Biz çok büyük beklentiler içinde olmadığımız için otelden memnun kaldık. Otel denize ve çarşıya yakın bir konumdaydı. Personeller çok ilgili ve güler yüzlüydü. Yemeklerde çeşitlilik çok yok ama yediğimiz her şey çok lezzetliydi. Odalar biraz eski olsa da tertemizdi. Uygun fiyatlı olarak güzel bir tatil geçirdik, tavsiye ederiz.

10

Faik Bey Konağı

Aslan Aydın - 13 Temmuz 2018, Cuma 20:57

İlgi, alaka, güler yüz

Valla ben çok beğendim. Yorumlara bakınca açıkçası çekindim ama ilgi, alaka, güler yüzü ve ayrıca sabah kahvaltı, krallar gibi ağırladık ve çok memnun kaldık. Çalışanlara ve sahibi Hacı Bey'e teşekkür ederim. Ayrıca temizlik de 10 numara.