Fun Beach Club

+ 8 Fotoğraf
4.8/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Fun Beach Club Hakkında

Muhteşem servisi, aktiviteleri ve festivalleriyle hayal gibi bir tatil için Fun Club Beach’te sizleri bekliyoruz... Artık Çeşme’de su sporları denince ilk akla gelen ve marka haline gelmiş Fun Beach Club; windsurf, kitesurf, wakeboard , wakesurf ve jetski gibi spor dallarını profesyonel eğitmenlerin gözetiminde spor ve eğlenceyi bir arada yaşayın. Bütün dünyada son zamanlarda çok popüler olan wakesurf için. Nautique Air teknemiz ve uzman eğitmenlerimizle birlikte wakesurf keyfini deneyip Türkiye’deki ilk wakesurfçülerden birisi olabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

4.8/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Fun Beach Club
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
15.07.2015
Misafir
Türkiye'nin en güzel denizlerinden biri
Denizi muh-te-şem! Türkiye'de gördüğüm en güzel denizlerden birine sahip kesinlikle, ancak biraz suyu soğuk. Özellikle bizim gibi `Aya Yorgi Koyu`'ndan sonra giderseniz, suyu bir hayli soğuk gelecektir. Girmekte zorlanabilirsiniz, ancak girmeden de duramazsınız. :) Yemekleri oldukça lezzetli, hamburger ve pizza denedik, gayet iyiydi. Frozen'ı süper, özellikle kavunlu olanı gayet iyi. Ahududu seviyorsanız o da başarılı. Hizmeti de güzel. Müzikleri bir Babylon Aya Yorgi değil ama yine de iyi. Çeşme'deki her beach için geçerli olduğu üzere, erken gitmekte fayda var, önceden şezlong kapmak için.
4/5 Mükemmel
03.08.2014
Misafir
Gün boyu yüzdük, güneşlendik
Çeşme’de tatilde denizin tadı Fun Beach Club’da çıkar. Konaklama yapmadık, gün boyu yüzdük güneşlendik, localar süper. Servis mükemmel, eğlence doruk, daha ne olsun. Hijyen 10 numara... Tavsiyedir, mutlaka uğrayın.
4/5 Mükemmel
03.08.2014
özge kahya
Gün boyu yüzdük, güneşlendik
`Çeşme`’de tatilde denizin tadı Fun Beach Club’da çıkar. Konaklama yapmadık, gün boyu yüzdük güneşlendik, localar süper. Servis mükemmel, eğlence doruk, daha ne olsun. Hijyen 10 numara... Tavsiyedir, mutlaka uğrayın.
5/5 Mükemmel
26.08.2013
Misafir
Çeşme'de ilk adres
`Çeşme`'ye gitmişseniz ilk olarak Fun Bach Club'a gelmenizi tavsiye ederim. Muhteşem beach partilerinin yanında kokteylleri oldukça başarılı. Servis yine çok hızlı. Denizi sığ olmasına rağmen kum olması bence mükemmel.
5/5 Mükemmel
29.07.2013
Misafir
Süper
Çeşme'de tek geçtiğim bir yer. Deniz, kum, hizmet, müzik her şey bir harika. Çeşme'ye gittiğinizde uğramanız gereken yerlerin başında geliyor. Çeşme'nin en güzel beachlerinde 1. sırada olmasını hakkıyla veriyor. Muhteşem.
Daha fazla yorum gör