Fun Beach Club

  • İzmir / Çeşme
  • Kum kilise mevkii şehit mehmet yolu Altınkum

Fun Beach Club

Muhteşem servisi, aktiviteleri ve festivalleriyle hayal gibi bir tatil için Fun Club Beach'te sizleri bekliyoruz...

Artık Çeşme'de su sporları denince ilk akla gelen ve marka haline gelmiş Fun Beach Club; windsurf, kitesurf, wakeboard , wakesurf ve jetski gibi spor dallarını profesyonel eğitmenlerin gözetiminde spor ve eğlenceyi bir arada yaşayın.

Bütün dünyada son zamanlarda çok popüler olan wakesurf için. Nautique Air teknemiz ve uzman eğitmenlerimizle birlikte wakesurf keyfini deneyip Türkiye'deki ilk wakesurfçülerden birisi olabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Türkiye'nin en güzel denizlerinden biri
10

-

Denizi muh-te-şem! Türkiye'de gördüğüm en güzel denizlerden birine sahip kesinlikle, ancak biraz suyu soğuk. Özellikle bizim gibi Aya Yorgi Koyu'ndan sonra giderseniz, suyu bir hayli soğuk gelecektir. Girmekte zorlanabilirsiniz, ancak girmeden de duramazsınız. :) Yemekleri oldukça lezzetli, hamburger ve pizza denedik, gayet iyiydi. Frozen'ı süper, özellikle kavunlu olanı gayet iyi. Ahududu seviyorsanız o da başarılı.. Devamını Göster

4
Gün boyu yüzdük, güneşlendik
8

-

Çeşme'de tatilde denizin tadı Fun Beach Club'da çıkar. Konaklama yapmadık, gün boyu yüzdük güneşlendik, localar süper. Servis mükemmel, eğlence doruk, daha ne olsun. Hijyen 10 numara... Tavsiyedir, mutlaka uğrayın.

4
Çeşme'de ilk adres
10

-

Çeşme'ye gitmişseniz ilk olarak Fun Bach Club'a gelmenizi tavsiye ederim. Muhteşem beach partilerinin yanında kokteylleri oldukça başarılı. Servis yine çok hızlı. Denizi sığ olmasına rağmen kum olması bence mükemmel.

4
Süper
10

-

Çeşme'de tek geçtiğim bir yer. Deniz, kum, hizmet, müzik her şey bir harika. Çeşme'ye gittiğinizde uğramanız gereken yerlerin başında geliyor. Çeşme'nin en güzel beachlerinde 1. sırada olmasını hakkıyla veriyor. Muhteşem.