Fethiye Karaağaç Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Fethiye Karaağaç Hakkında

Fethiye Karaağaç Gezilecek Yerler

Fethiye Karaağaç Otel Fiyatları

Karaağaç, Fethiye'nin deniz kenarından biraz uzakta doğanın kucağında bulunmaktadır. Bu yemyeşil doğanın kucağında konaklamak isteyenlere ise Fethiye Karaağaç otelleri kapılarını açmaktadır.

Fethiye Karaağaç otelleri; hareketli noktalarından biraz uzakta, uzakta olduğu kadar da sakin bir doğanın kucağındadır. Burada hizmet veren tesisiler konuklarına doğanın tadını doyasıya çıkarmaları için bungalovlarda konaklama imkanı sunmaktadır.

Fethiye Karaağaç otelleri misafirlerinin ihtiyaç duyabileceği tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Klima, Wi - Fi internet ağı, bungalovlarda özel banyo gibi özel ihtiyaçlar konaklama birimlerinde karşılanmaktadır.

Fethiye Karaağaç otel fiyatları da yıl içerisinde farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklarda konaklama yapılan mevsimler ve tesislerin doluluk oranları etkilidir. Özellikle yaz sezonunda tatilin de başlaması ile Fethiye Karaağaç otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Ayrıca Karaağaç otel fiyatları; Ölüdeniz, Fethiye Merkez gibi noktalarla kıyaslandığında daha ekonomik konaklama fiyatlarına sahiptir.

Bölgedeki tesislerin neredeyse tam doluluk oranına ulaştığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında konaklama fiyatları da kademe kademe artmaktadır. Bu sebeple sizler de ileri tarihli bir tatil planı doğrultusunda Fethiye Karaağaç otelleri listesinde bulunan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Bölgedeki tesisler için erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz zaman diliminde konaklamanızı gerçekleştirebilir hem de daha ekonomik konaklama fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Fethiye Karaağaç Otel Yorumları

10

Likya Saklı Bahçe

Hakan Yılmaz - 15 Eylül 2019, Pazar 21:10

Koşulsuz memnuniyet

Antalya ve Muğla yolu kesişiminde süper lokasyon olduğu için. Ağustos ayında Likya Saklı Bahçe'de iki aile ilk defa konakladık. Amacımız 2 gün Saklı Kent ve çevresini gezip Fethiye merkeze geçmekti. Ama ekiple tanışıp da bırakmak ne mümkün. Daha ilk günün sonunda hemen bir haftaya uzattık. Sorarım sizlere hangi tatiliniz de havuz başı sazlı sözlü sohbetleri kaçırmayalım diye bir an önce otele dönmek istediniz? Burası bildiğiniz oteller gibi ticarethane değil, işletme sizi de müşteri olarak değil misafir olarak görüyor. Tıpkı evinize gelen misafire siz nasıl davranıyorsanız aynen öyle davranıyorlar. Bol ikram koşulsuz memnuniyet. Böyle bir mekanı ülkeye kazandırdığınız için teşekkürler Süleyman Bey, Sezen Hanım, Yasin Bey ve ismi aklıma gelmeyen diğerleri. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Kızımdan Gözüm'e özel selam.

1

Çetin Pansiyon

Erdogan kahn - 6 Ağustos 2019, Salı 22:53

Tavsiye etmem

Doğru, 30 yıl önce ne almışlarsa ne yapmışlarsa hiçbir şey değişmemiş. İhtiyacınızı gidermek veya duş almak isterseniz bin pişman olursunuz çünkü kötü bir yer. 1 gece zor kalabildik. Sokakta yatın inanınki daha rahat edersiniz.