Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Eyüp Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Eyüp Butik Otelleri

Eyüp için {{ (filteredHotels).length}} / 11 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Eyüp Butik Otelleri

Eyüp Butik Otelleri

İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki en eski yerleşim bölgelerinden biri Eyüp! Haliç'in kıyılarından İstanbul'un surlarına kadar uzanan bu ilçe, tarihi atmosferiyle İstanbul seyahatlerinin vazgeçilmezlerinden birisi konumunda. Osmanlı döneminin en revaçta bölgesi olduğu belirtilen Eyüp'te birçok tarihi eser mevcut. İstanbul gezinizde muhakkak rotanıza almanız gereken bu bölgede konaklama ihtiyacını Eyüp butik otelleri ile karşılayabilirsiniz.

Tarihi camileri, medreseleri, kiliseleri ve hamamları gibi birçok tarihi mekana Eyüp'te ulaşıp gezebilirsiniz. Eyüp butik otellerinin çoğu bu mekanlara yürüme mesafesi kadar yakın. Üstelik Eyüp butik otelleri fiyatlarında her bütçe ve lüks arayışına hitap edecek seçenekler bulunuyor. Bu konuda Eyüp butik otelleri en uygun seçenekleriyle İstanbul'da tarihi bir seyahat gerçekleştirmek adına harika bir seçenek olacaktır.

Haliç ve adalar manzarasına yakın konumlara sahip olan Eyüp butik otellerinde pek çok hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve konaklama seçenekleriyle Eyüp butik otelleri fiyatları erken rezervasyon ve mevsimlere göre değişim gösterebilir.

Eyüp'ün en simgeleşen tarihi mimarisi Eyüp Sultan Cami, Haliç kıyısından boğazı selamlayan önemli bir nokta. Birkaç saatinizi ayırıp ziyaret ettiğinizde de zaten bu tarihi caminin mimarisine hayran kalacaksınız. Bu caminin çevresinde yer alan Eyüp butik otelleri ise çeşitli konaklama alternatifleri sunar. Eyüp butik otelleri fiyatları bu bölgenin merkezi konumuna göre de değişim gösterebilir. Her bütçeye göre çeşitlendirilen bu fiyatlar, erken rezervasyon durumlarında ise yarı yarıya bile indirilebilir.

Bunun yanı sıra Eyüp butik otelleri bu bölgedeki, hatta İstanbul'daki en muhteşem tepe olan Pierre Loti'ye de yakın mesafedeler. Şarkılara, filmlere, kitaplara konu olan bu muazzam tepe, Eyüp butik otellerinde kalırken uğramadan geçmemeniz gereken tarihi bir yer. Ayrıca Eyüp butik otelleri fiyatlarını sitemizden inceleyerek uygun bir seyahat bütçesi oluşturabilirsiniz.

Eyüp Butik Otelleri Fiyatları

Eyüp Butik Otelleri

Eyüp semti yılın her mevsimi yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bir yerleşim bölgesi. Ulaşımı kolaylaştıran Eyüp butik otelleri semtin öne çıkan konaklama alternatifleri. Ayrıca tarihi geziler dışında Haliç kıyılarındaki diğer güzellikleri görmeniz açısından Eyüp butik otelleri en uygun tercihiniz olabilir.

Eyüp butik otelleri genellikle oda kahvaltı konsepti ile çalışan tesisler. Bu da Eyüp butik otelleri fiyatlarına olumlu yönde yansıyor. Öyle ki İstanbul gibi bir metropol için Eyüp butik otelleri fiyatları ile konaklamak cep dostu diyebiliriz. Bu sayede İstanbul'u gezmek için Eyüp butik otellerinden çıktığınızda, bütçenizi de dengeleyebilirsiniz.

Eyüp butik otelleri yeni evlenen çiftleri de unutmuyor. Haliç'in nefis manzarasının keyfini balayı konseptindeki tesislerde kalarak çıkarabilir, en uygun Eyüp butik otellerinde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz. Tesislerdeki hizmetlerin kalitesi, talep ettiğiniz standartlar ve konum gibi seçenekler Eyüp butik otelleri fiyatlarına yansıyacaktır.

Örneğin, Eyüp butik otellerinde verilen araç kiralama, havaalanı servisi, çamaşırhane gibi hizmetlerin fiyatlara dahil olmadığını belirtelim.

Unutmayın ki Eyüp butik otelleri en uygun fiyatlarından yararlanmak için erken rezervasyonun faydasını daima göreceksiniz!

Eyüp Gezilecek Yerler

Eyüp Gezilecek Yerler

Eyüp butik otellerinin çevresinde gezip göreceğiniz birçok tarihi mekan var. Ayrıca bölgedeki meşhur kahvaltı mekanlarına ve pidecilere de muhakkak uğramalısınız. Eyüp butik otelleri en uygun tesislerinde konaklarken, bu bölgeyi karış karış gezmek isterseniz eğer şu noktalar tavsiyelerimiz:


  • Pierre Loti
  • Eyüp Sultan Türbesi
  • Aziz Paşa Mesire Yeri
  • Caferpaşa Medresesi
  • Feshane

Bütün bu yerleri en uygun Eyüp butik otelleri kampanyalarından yararlanarak gezebilirsiniz.

Eyüp butik otelleri en uygun seçenekleri, en kaliteli hizmetlerle sunmaktadır. Bölgede bulunan çoğu Eyüp butik otelleri aile ve arkadaşlarla yapacağınız tatile uyumlu tesisler. Eyüp butik otelleri fiyatları da zaten tesislerin sunduğu hizmetlere göre değişim gösteriyor. Özetle, İstanbul'un ruhunu doyasıya yaşama şansı bulacağınız bu semt, iyi bir geziyle keşfedilmeli.

Eyüp butik otelleri hakkında birçok detayı sayfamızda inceleyebileceğiniz gibi farklı konaklama hizmetleri sunan Eyüp Otellerine de hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Eyüp Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Eyüp için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Eyüp otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Eyüp otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.