Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Etiler Otelleri

Etiler için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Etiler Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası'nın en seçkin semtlerinden biri Etiler. Etiler otelleri listesinde zevkinize ve bütçenize göre farklı bir konaklama alternatifi sunan tesis bulabilirsiniz.

Etiler, mega kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Beşiktaş ilçesine bağlı bir semttir. Levent'in doğusunda, Nisbetiye Caddesi'nin Bebek sırtlarına rastlayan kesiminin iki yanında kurulu olan semt, İstanbul'un en seçkin ve en lüks bölgeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Etiler de farklı konseptlerde lüks eğlence mekanları, restoranlar ve alışveriş mağazaları hizmet vermektedir.

Etiler otelleri listesinde yer alan tesisler gerek kolay ulaşım ağı gerekse merkezi konumu ile İstanbul ziyaretçilerinin tercihi olmaktadır. Etiler otelleri listesinde; lüks kent otelleri, beş yıldızlı oteller, butik oteller ve apart daireler yer almaktadır.

Etiler otelleri sadece iş amacıyla gelenlerin tercihi değil tatil için gelenlerin de ilk tercihi olmaktadır. Etiler otellerinde konaklama yaparak iş toplantılarından kalan zamanlarda hem çevreyi keşfedebilir hem de Etiler gece hayatında eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Etiler otel fiyatları da otellerin bulunduğu konuma ve tesisin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre farklılaşmaktadır. Etiller oteller ve Etiler otel fiyatları arasında zevkinize ve bütçenize göre bir tesis mutlaka yer almaktadır.

Etiler otel fiyatları içerisinde indirimli oda fiyatlarından faydalanmak için erken rezervasyon fırsatlarını yakalamanızı tavsiye ederiz. Etiler otelleri için beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise erken rezervasyon yaptırarak indirimli Etiler otel fiyatlarından faydalanabileceğiniz gibi dilediğiniz odada konaklama fırsatı da yakalarsınız.

Etiler Hakkında

Eğlence ve lüks kavramlarının birebir karşılığı: Etiler…

Levent'ten sonra İstanbul'daki ikinci toplu konut yerleşim alanıdır burası. 82 sokağın yer aldığı bölgede yaklaşık 13.000 kişi yaşamaktadır.

Beşiktaş ilçesine bağlı bu güzel İstanbul semtinin adı Etibank'ın 1950'lerde inşa ettiği 192 villalık projeden geliyor. 1940'lı yıllarda tamamen boş bir araziyken, yapılan inşaatlar ve açılan birbirinden şık restoranlarla semt günümüzdeki şeklini almıştır. Bu sebeple de İstanbul'un son 50 yıllık kentsel yayılmasını en iyi özetleyebilecek yerleşmelerden biridir.

İlk Etiler evlerinin tamamlanmasından sonra 1960'larda Bebek sırtlarına doğru genişlemeye başlayan semt, daha sonraları pek çok kooperatif ve çok daireli apartmanların yapılması sonucu İstanbul'un kalabalık nüfuslu mahallelerinden birine dönüşmüştür. 1980'lerde ise özellikle Nispetiye Caddesi etrafındaki yoğun yerleşmeler sonucunda semt Levent ve Hisarüstü arasındaki bugünkü konumunu almıştır.

Bu dönemden sonra ise daha çok üst gelir gruplarına hitap eden semtteki yapılar da giderek residence ve villa konseptine bürünmüştür. Bugün ise lüks restoranları, şık dükkanları, popüler gece kulüpleriyle İstanbul'un önde gelen merkezlerinden biri olmuştur.

Her ne kadar semt bugün dışardan soğuk görünüyor olsa da aslında bünyesinde birçok gizlenmiş park ve bahçe barındırması sonucu doğadan kopuk değil.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın