Emel Apart, Bozburun tesis profili ve Emel Apart hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Emel Apart

 • Apart Otel
8.2puan

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun fiyatlar.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Emel Apart

  Bugüne kadar 10 kadar tarihi kente ev sahipliği yapmış olan Bozburun, denizin ve doğanın eşsizliğinin yanısıra tarihi dokusuyla da sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmaktadır.

  Sizleri Bozburun'un bu eşsiz doğasında ve tarihi dokusunda en güzel şekilde misafir etmeyi hedefleyen Emel Apart bünyesinde bulundurduğu 5 adet tek yataklı çift kişilik ve 1 adet teker yataklı iki kişilik odaları ile muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır.

  Odaların tamamında banyo, tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, eşya dolabı, klima, TV, uydu yayını, ocak, saç kurutma makinası, balkon ve internet bulunmaktadır.

  Tatilinizde restoranımızdan faydalanabileceğiniz gibi ev tarzında döşenen odalarmızda bulunan tüm mutfak gereçleri ile kendi özel mutfağınızda dilediğiniz lezzetlerle tatilinizi geçirebilirsiniz.
  Yazının devamı  

  13 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  2
  Ulaşım çok problemli

  -

  Bu sayfada verilen detaylar da eksik. Ulaşım çok problemli. Bir yangın ya da deprem durumunda tahliye edilme durumu söz konusu olsa, ancak denize atlarsınız çünkü ulaşım keçi patikasından, tepelerden geçe geçe yapılıyor. Kesinlikle gitmeyin. Denizi temiz değil, inşaat atıklarıyla dolu. Yan taraftaki işletmenin mutfak gürültüsünden sabah namazına sorunsuz kalkarsınız. İyi tarafı ise, tesis klimalı.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2
  Otele kaydımızı yapmamışlar

  -

  Kesinlikle deniz konusunda dürüst davranılmadı. Deniz derin mi değil mi, diye kaç kez sorduk. Derin değil dedi. Çıkmak istedik, paramızı verin dedik, hatta isterseniz kaldığımız gün için fazla para kesin dedik, zorluk çıkarttı. Jandarmaya gittiğimizde oradakiler bu insanların pansiyona kaydı yapılmamış dediğindeyse bizim akşam oraya gittiğimizi söyledi. Oysaki sabah 11 civarı oradaydık. Bunu söylediğimizde de bizim yalan söylediğimiz iddia etti. Tavsiye etmiyorum, tatil zehir oldu.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Başka yere gerek yok

  -

  Bayram Bey son derece yardımsever, iyi niyetli ve dürüst bir insandır. 4 yıldır tanırım. Çizgisi hep aynıdır. Bana ve aileme davranış biçiminden son derece memnunum. 5'nci yıl tatilimi de orada geçireceğim. Başka yere gerek yok.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2
  Yapay bir sahil

  -

  Ailemle 1 günümü zorla geçirdiğim, tatil bile diyemeyeceğim bir gün geçirdim. 1 ay önce yorumlara ve fotoğraflara aldanarak apartın yetkili kişisi olan Bayram Bey'i aradım. 6 yaşında çocuk için özellikle denizin derinliğini ve yüzebilecek durumunu sorduğumda mükemmel, çok iyi sahilimiz var deyince yerimi ayırttım. Zamanı geldi ve tatile geldiğimizde resmen hüsrana, hayal kırıklığına uğradım. Sahil dediği yer resmen pisliklerle, inşaat artığı ile doldurulmuş ve yapay bir sahil oluşturulmuş ve deniz birden derinleşiyor. 5 gün için ücretini peşin ödemiştim, yeri beğenmeyip geri gitmek istediğimde Bayram Bey zorluk çıkartıp, sanki ben orada kalmak mecburiyetimdeymişim gibi parayı vermek istemeyince, ben de soluğu jandarmada aldım. Bu olumlu yorumları da kendilerinden yazıldığının kanaatindeyim... Aldanmayın, gününüzü zehir etmeyin!

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Benzersiz, muhteşem

  -

  Kendi eviniz gibi kesinlikle. Bir işletmecisi var ki işletmeci derken utanıyorum, o bizim Bayram amcamız artık. Şarkılara ilham veren Bozburun zaten güzel. Ama onu benim için ilham kaynağı yapan Emel Apart ve Bayram amca. Düşünün ki, Bozburun'da bir yazlığınız var ve bir de harika bir komşunuz. Sanki orası sizin eviniz, Bayram amca da sanki bir işletmeci değil de bir komşu, ne isterseniz anında var eden bir yardımsever. Biz 4 kadın, eylül ayının son iki haftasını seçtik tatil için. Bozburun'a geldiğim ilk dakikalarda o bozluğu yadırgadım kesinlikle ama bir-iki saat o manzaranın hissettirdikleri bana ulaştı. Sanki dağlar ve deniz iki ayrı fotoğrafla yan yana gelmiş ve harika bir birleşim olmuş gibi. O manzarayı görebileceğiniz en güzel konumda Emel Apart. Bozburun'un içindeki küçücük güneşlenme alanları yok orada. Koca iskelede neredeyse doğayla baş başa kaldım çoğu kez ve sadece işletmeci Bayram amca bile yeter orada kalmaya. Günümüzde iyiliği bu kadar seven, bu kadar gözü tok insanlar kaldı mı diye düşündüm çoğu kez ona bakarken. Her fırsatta bize balık getirip, elleriyle temizleyip, hazırladı. Birde mis gibi bahçe sebzeleri ve köy yumurtaları var tabi. Sabahları Emel Apart'ın arkasındaki patika yoldan sahil yoluna çıkmak ve sabah yürüyüşleri beni bütün stresimden uzaklaştırdı. Aslında küçücük bir dalgayı bile sevmem denizde. Bozburun'un denizi sabah saatlerinde kıpırtısız ama öğle saatlerinde hafif bir dalga oluyor. Hem Emel Apart hem Bayram amca o kadar benzersiz ki kıpırtısız deniz isteğimden bile vazgeçiyorum. Bundan sonra Emel Apart benim her yıl gitmek istediğim bir yer ve Bayram amca da her yıl elini öpmek istediğim biri.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Mükemmel bir tatildi

  -

  Mükemmel bir tatildi. Biz ailecek bu yıl Emel Apart'ı tercih ettik. İyi ki de etmişiz. Bayram Amca süper insan. Az konuşuyor ama işini mükemmel yapıyor. Deniz müthiş. Seneye yine aynı yere gitmeyi düşünüyorum. Herkese öneririm.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Bundan sonra tatil yerimiz hep Emel Apart

  -

  Öncelikle tesis sahibi Bayram Bey. İnanın onun gibi işini seven, yardımsever, dost bir insanı hiçbir yerde bulamazsınız. Deniz deseniz muhteşem. Zaten apart sizin müstakil eviniz gibi. Bahçesinden denize giriyorsunuz. Araba yolu yok ama bence daha iyi olmuş. Zaten ihtiyacınız olduğunda tekne her zaman hazır. Mutlaka gidin, bana teşekkür mesajı yazsrsınız.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Kafa dinleme mekanı

  -

  Emel Apart'a gitmeye karar vermemin nedeni aslında bu sitede yazılan yorumlar oldu fakat yorumları okuduğumda şüpheye düşmediğimi söyleyemeyeceğim. Şükürler olsun ki, Bozburun'da geçirdiğim 10 günlük süre boyunca yorumların ne kadar doğru olduğunu gördüm ve buraya gelip iki kelam etmeyi kendime borç bildim. İlk başta şunu anlamalısınız: Emel Apart'a arabayla ulaşamıyorsunuz. Tek ulaşım yolu yürüme patikası ve deniz. Bayram Amca sağ olsun sizi istediğiniz zaman merkeze götürüyor ve alışverişinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bozburun'da hatırı sayılır miktarda otel/pansiyon bu şekilde çalışıyor. Zaten öğrendiğimize göre merkeze yakın kalan otellerin denizi sorunluymuş (kanalizasyon!). Yani Bozburun'da arabayla ulaşabildiğiniz hiçbir otelde kalmayın derim. Bayram Amca dünyalar tatlısı bir insan. Gelinleriyle birlikte sizi memnun etmek için ne mümkünse yapıyor. Çok da becerikli bir aşçı ve marangoz. Otelin önündeki iskeleyi kendi oğluyla beraber inşa etmiş. Saygı duyulası biri gerçekten. Tatilimizi o görkemli incir ağacının altında pinekleyerek geçirdik diyebilirim. İnsan resmen büyük şehre dönmek için güç topluyor, tabiri caizse şarj oluyor. Amacınız kafa dinlemekse Türkiye içinde tatil yapmak için en güzel birkaç mekandan biri Emel Apart. Burada tatil yapmak istiyorsanız önceden yer ayırtın ve kaporanızı yollayın; insanları bu şekilde memnun etmeye devam ederlerse gelecek sene yer kapmanız gerekebilir!

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Hayattan çalmak budur

  -

  Size tam olarak hissettiklerimi yazacağım. İlk defa bir tatilde plaj curcunasından, yüksek sesli müzikten ve her şey dahil koşuşturmacasından uzak, tam anlamıyla bir tatil geçirdiğimizi hissettik. Eve gerçekten dinlenmiş döndük. Bunun yanında Bayram Amca'nın bizi rahat ettirmek için elinden geleni yapması, çok leziz yemekleri, jestleri unutulmaz.. Temiz, harika manzaralı ve ferah odaları ile çok rahat ettik. Bizim için vazgeçilmez bir yer oldu. Her şey için tekrar teşekkürler...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Mükemmel bir tatil

  -

  On numara bir yer. Hele bir de Bayram amca var apart sahibi, tatilin güzel geçmesi için adam elinden geleni yapıyor. Ufak tatlı bir teknesi var. Tekneyle gezmediğimiz yer kalmadı. Ücretsiz turlar yapıyor kanosu var. Sabahtan akşama kadar bırakmadım. Zaten çarşaf gibi deniz de çok güzel oluyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Bozburun'un en güzel köşesi

  -

  Yazacak çok şey var ama sizlere en içten dileklerimle kısa bir özet yazacağım. Öncelikle evin konumu Bozburun'un en güzel köşesinde, ev rahat hemen hemen her şey mevcut. 4 kişi rahatlıkla kalacak şekilde dizayn edilmiş. Bir otel havası beklemeyin tamamen ev konforunda, otelden çok daha rahat. Denizi şimdiye kadar gördüğüm en temiz, en berrak deniz, kesinlikle mükemmel. Sağ olsun apart sahibi Bayram Bey sizleri tamamen ücretsiz şekilde boğaz denen bir yere götürüyor; denizin ortasında enfes bir yer. Dizinize gelen deniz seviyesinde karşısındaki sahile kadar yürüyebiliyorsunuz. Sağ olsun ilgisi alakası eksiksiz, bir işletmeci gibi değil kesinlikle, abiniz amcanız gibi sizinle saat kaç olursa olsun ilgileniyor. Ağustos ayı içinde 10 günlük bir tatil geçirdik. Sadece şunu söyleyebilirim: Enfes, sessiz, mavi ve yeşili bir arada görmek, temiz havasını ciğerlerinize kadar çekmek istiyorsanız kesinlikle Bozburun'a, Bozburun'dan da direk Emel Apart'ı öneriyorum size. Unutmadan otele adını veren Emel ve saniyesi hareketsiz geçmeyen Çağatay ile tanışmayı unutmayın. Buradan çocuklara çok selamlar...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Harika ötesi

  -

  Tesiste Temmuz 2012'de kaldım mükemmeldi. Tatlı ve şirin bir yer. Mekan sahibi Bayram Bey dünya tatlısı bir insan. Bizim rahat ve güzel bir tatil yapmamız için her şeyi yaptı. Manzara mükemmel, deniz çok iyi. Tatilcilere kesinlikle öneririm.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Mükemmel tatil için

  -

  Denizle baş başa harika, huzur bulacağınız bir apart otel. 4 kişi tatile gittik. Hem gönlümüzce eğlendik, hem de tatili ucuza getirdik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • Taksit SayısıTaksit Sayısı 0
  • OtoparkOtopark Var
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Uyandırma Servisi
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Bahçe
  • Çamaşırhane
  • Dağ Manzarası
  • Ek Yatak
  • Internet
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Buzdolabı
  • Çalışma Masası
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Ocak
  • Oda Temizlik
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  Aktiviteler
  • Jogging

  Son İncelenenler