Divepark

  • Çanakkale / Gökçeada
  • Aydıncık

Divepark

Divepark, profesyonel kadrosu, kalite politikası ve müşteri odaklı vizyonu ile 2011 yılı içerisinde Gökçeada'da hizmet vermeye başlayan dalış ve doğa sporları merkezidir.

Tüplü dalışı sizlerin rahatı ve memnuniyeti için farklılaştırdık. Gökçeada'nın doğal harikalarından Gökçeada Aydıncık Plajı'nda Seyir Defteri Restaurant & İmbroz Arabaları içerisinde yerimizi aldık ve sizler için bir beach club konsepti geliştirdik.

Hem Gökçeada'nın eşsiz sualtı güzelliklerini hem de deniz, güneş ve kumsalınızın keyfini çıkarabilmeniz için sizlere özel paketler hazırladık.

Türkiye'nin en büyük adasında, Türkiye'nin tek sualtı milli parkında tarifsiz bir dalış yapmak, güneşin tadını çıkarmak, Türkiye'nin en batı noktasında güneşin batışını izlemek ve tarih kokan sokaklarda derinlere dalmak için sizleri bekliyoruz...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Muhakkak uğranması gereken yerlerden
10

-

Ekip olarak evindeymişsiniz hissini yaşatan, bu zamana kadar hayatımın en güzel dakikalarını geçirmemi sağlayan Barış, Ulaş, Baran, Berk, Berke Bey'e çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizler ile bu vaktimi geçirmişim. Gökçeada'ya gidildiğinde muhakkak uğranması gereken yerlerden birisi. Güler yüzleri ile karşılamaya ve yardım severliklerini kaybetmeyeceklerine eminim. Sağ olun, var olun.